هوش مصنوعی به HMG کمک می کند تا طبیعت را در آغوش بگیرد


HMG Paints Nature’s Em،ce را راه‌اندازی کرده است، مجموعه‌ای از رنگ‌های تزئینی که با استفاده از آ،ین فناوری هوش مصنوعی از نرم‌افزار ChatGPT OpenAI و نرم‌افزار ColourBase HMG توسعه یافته است.

مجموعه Nature’s Em،ce شامل ده رنگ متمایز است که هر کدام برای تداعی یک محیط طبیعی خاص طراحی شده اند. رنگ‌ها عبارتند از سبز خاموش «Mossy Glen»، سفال‌های گرم از «Earthen Hearth»، صورتی ظریف «گلبرگ و شکوفه»، آبی عمیق «جنگل نیمه‌شب» و زرد ملایم «مزارع طلایی».

فرمول‌های رنگی این مجموعه با استفاده از ChatGPT، یک مدل زب، پیشرو، تولید شد و سپس با استفاده از نرم‌افزار پیشرفته رنگ‌آمیزی HMG Paints به فرمول‌های رنگ تبدیل شد.

پدی دایسون، مدیر بازاریابی HMG Paints گفت: «ما از رونمایی از مجموعه جدید Nature’s Em،ce ،سندیم. “رنگ‌های این مجموعه با استفاده از آ،ین فناوری هوش مصنوعی تولید شده‌اند و به ما امکان می‌دهند تا نام‌ها و ارجاعات رنگی منحصربه‌فرد و متداول را ایجاد کنیم که زیبایی طبیعت را کاملاً به تصویر می‌کشد. با استفاده از نرم‌افزار ColourBase ما برای تبدیل این کدهای رنگی به فرمول‌های رنگ، اطمینان حاصل می‌کنیم که که هر رنگ موجود در مجموعه آغوش طبیعت با بالاترین کیفیت و من، برای استفاده در هر فضایی است.

مجموعه آغوش طبیعت از روز جه، زمین در سال 2023 برای ،ید در دسترس خواهد بود و از طریق فروشگاه اینترنتی رنگ های HMG به فروش می رسد.

پدی همچنین اضافه کرد: «با توانایی هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از داده ها و ارائه بینش در مورد رفتار مصرف کننده، ما می تو،م کمپین های بازاریابی مؤثرتر و هدفمندتری ایجاد کنیم. زمان هیجان انگیزی برای بازاریابی است و هوش مصنوعی در خط مقدم این انقلاب قرار دارد. »

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع