وانکه وانکه سیتی ویلا توسط WJ STUDIO

آرامش خاطر

فضای محدود در طبقه دوم به طور کامل و هوشمندانه به ،وان اتاق خواب و حمام ثانویه از طریق طراحی طراحی شده است. پشت راهرو، اتاق خواب ثانویه با سقف شیب‌دار از تشک‌های تاتامی به‌،وان فضای اصلی فعالیت استفاده می‌کند، همراه با تشک‌های راش، میزهای چوبی بلند، ملافه‌های نخی و کت،، و نور گرم و آرام، که ویژگی‌های قابل زندگی، یادگیری و بازی را به نمایش می‌گذارد – سرزندگی. و گرمای خانه در این نهفته است.

در حالی که منتظر یک پرتو نور من، برای سرازیر شدن از بالای درختان هستید، حریم خصوصی، قابلیت تنفس و قدرت طبیعی در کنار هم وجود دارند و بازگشتی راحت و طبیعی به جزیره ساده زندگی شاد را ایجاد می کنند.

وانکه وانکه شهر ویلا مدل اتاق خواب 8

پله های پشت اتاق نشیمن از یک آج مرمری گرم تا دکوراسیون چوبی ساده به سمت بالا امتداد دارند.

خانه یکی از اصلی ترین حالت های وجود انسان است. این نه تنها مک، است که در آن زندگی می کنیم، بلکه حامل احساسات، فرهنگ و تاریخ ما نیز هست. ما گذشته، حال و آینده را درک می کنیم و م،ا و ارزش زندگی را از طریق خانه دنبال می کنیم.

وانکه واندرلند شهر ویلا مدل اتاق خواب 2

وانکه واندرلند شهر ویلای مدل اتاق 13

این پروژه به طرز هوشمندانه ای با مجموعه شهری TOD ،یب شده است تا تضادی را که مردم اغلب هنگام انتخاب سبک زندگی با آن مواجه می شوند، حل کند، که نه تنها مناظر طبیعی وسیع و فضاهای زندگی مدرن و راحت را برای ،نان ارائه می دهد، بلکه امکانات پشتیب، جامعی را برای رفع نیازها فراهم می کند. زندگی مدرن و ایجاد یک وضعیت ایده آل از زندگی “رفتن به جهان بدون ، جهان”.

هنگامی که نور روی دیوار پس زمینه اصلی بالای شومینه می افتد، زمان نیز حک می شود. دیوار مجسمه سنگی و لامپ کاغذ برنج، دانه های سخت و درشت و مواد نرم و نرم توسط نور تزریق شده به هم متصل شده و مک، برای آرامش و راحتی ایجاد می کند.

اتاق مطالعه رو به ج، توسط دو دیوار شیشه ای 90 درجه که از کف تا سقف کشیده شده است احاطه شده است. چه نشسته، ایستاده، مشاهده یا خلق ،، نمای شفاف و نورپردازی می تواند الهامات و افکار بی پایان را برای کاربر به ارمغان بیاورد.

وانکه واندرلند شهر ویلا مدل اتاق خواب 5

مردم نه تنها می خواهند حس شفافیت را بین طبیعت، بلکه در خانه های خود نیز حفظ کنند. واقع در Xiaoshan، Hangz،u، پروژه اتاق مدل وانکه شهر و طبیعت را با بارگاهی از بهشت ​​پیوند می دهد و طبیعت و آسایش را در فراو، مواد و آرامش را در تجربه زندگی مدرن جستجو می کند.

وانکه واندرلند شهر ویلا مدل اتاق خواب 7

منبع

وانکه وانکه شهر ویلا مدل اتاق خواب 4

به ،وان یک ویلای مستقل در TOD، در حالی که زندگی راحت را فراهم می کند، نیاز به ارضای تعقیب عاطفی درونی و بیان افراد نیز دارد. بنابراین، گذاشتن انعطاف بیشتر به فضا و امکان زندگی بیشتر، ایجاد دسترسی طبیعی برای ،نان شهر، تمام تجربه جدیدی است که WJ STUDIO امیدوار است که از طریق طراحی این اتاق مدل برای ،نین به ارمغان بیاورد.

وانکه وانکه شهر ویلا مدل اتاق خواب 3

وانکه واندرلند شهری ویلایی مدل اتاق خواب 9

با ورود به ورودی از حیاط شمالی، اتاق نشیمن باز و جادار به ارتفاع 4.9 متر با چیدمان ثابت معمولی ساختمان های مس، ش،ته می شود. تلویزیون دیگر قلب اتاق نشیمن نیست بلکه جای آن را حیاط، طبیعت و آسمان گرفته است.

اتاق غذاخوری و آشپزخانه در طراحی ادغام شده‌اند و باعث می‌شوند آشپزخانه دیگر فضایی منزوی و محصور نباشد، بلکه با ،یب پیشخوان جزیره و میز ناهارخوری به مک، اجتماعی برای برقراری ارتباط، اشتراک‌گذاری و میزب، ضیافت تبدیل می‌شود و فضا را بیشتر می‌کند. پیچیدگی و امکان

با ورود به اتاق خواب اصلی غرق شده، نسیم ملایم پرده‌ها را بلند می‌کند، درست همسطح نمای حیاط. در ادامه کانسپت طراحی اتاق نشیمن، دیوار پس زمینه تلویزیون در اتاق خواب اصلی جای خود را به حیاط داخلی پر جنب و جوش داده است.

وانکه واندرلند شهر ویلای مدل اتاق 11

نام پروژه: مدل اتاق وانکه سرزمین عجایب “ویلای شهر”; مکان: هانگژو، ژجیانگ؛ تکمیل: ژانویه 2023; مساحت پروژه: 188 متر مربع; طراحی داخلی: WJ STUDIO; عکاس: ژانگ شی، رابین;

وانکه واندرلند شهر ویلای مدل اتاق 14

وانکه وانکه شهر ویلا مدل اتاق خواب 6

راحت روی مبل یا روی یک صندلی ساده عتیقه بنشینید. پنجره های بزرگ از کف تا سقف دائماً ورود طبیعت و نور خورشید را دعوت می کنند. اتاق نشیمن چه یک گردهمایی خانوادگی یا یک اجتماع اجتماعی باشد، اتاق نشیمن می تواند به شلوغ ترین و متنوع ترین فضای مش، تبدیل شود.

وانکه واندرلند شهر ویلای مدل اتاق 12

بازگشت به شادی ساده

وانکه وانکه شهر ویلا مدل اتاق خواب 1

بهشت و زمین بدون محدودیت در حیاطی مستقل پنهان شده است