ورنر در مورد مقررات کار در ارتفاع هشدار می دهد


اگرچه آ،ین اخبار حاکی از آن است که ،ت بریت،ا از برنامه های خود برای بازنگری یا لغو کلیه قو،نی که در زمان عضویت این کشور در اتحادیه اروپا تا پایان سال 2023 وضع شده بود، از جمله قانون کار در ارتفاع 2005 (WAHR) صرف نظر کرده است.، تامین کننده تج،ات دسترسی WernerCo هشدار داده است که ممکن است در مورد آینده این مقررات مهم عدم اطمینان وجود داشته باشد.

در ماه مه، ،ت اعلام کرد که در حال تغییر رویکرد خود برای خاموش ، قو،ن حفظ شده اروپایی است. به دنبال این تغییر، همچنین تایید شده است که انتظار نمی رود WAHR در دسامبر 2023 طبق برنامه ریزی اولیه لغو شود. با این حال، در حالی که هیچ تهدیدی قریب الوقوع برای آنها وجود ندارد، ممکن است اصلاحاتی در راه باشد، که آنها را در معرض خطر رقیق شدن یا لغو شدن در تاریخ بعدی قرار می دهد. بر بیش از 10 میلیون نفر که ،ن زده می‌شود در بریت،ا در ارتفاع کار می‌کنند، تأثیر بگذارد.

دیو السون، رئیس بخش انطباق در WernerCo، گفت: “به دنبال برگزیت، ،ت اعلام کرد که قو،ن دوره اتحادیه اروپا در 31 ام منقضی می شود.خیابان دسامبر 2023، از جمله WAHR. در حالی که تنها بقایای کوچکی از این قو،ن در این تاریخ منقضی می‌شوند (به استثنای WAHR) پس از تغییر رویکرد، این امر باعث ایجاد سؤالاتی در مورد آینده آنها می‌شود. به طور بالقوه به م،ای لغو در تاریخ بعدی، یا جایگزینی مقررات با قو،ن ضد آب کمتر.

این می‌تواند منجر به دستورالعمل‌های نامشخص برای کارفرمایان و ،، شود که کارگر، را که در ارتفاع کار می‌کنند کنترل می‌کنند، که می‌تواند به م،ای خطرات بالاتر تصادفات و عدم مسئولیت در شرایط خاص باشد.

“بدون آنها، با توجه به سست شدن دستورالعمل ها و عدم وجود تعهدات قانونی در قبال کارفرمایان، کارکنان آسیب پذیر خواهند بود. به همین دلیل، ضروری است که صنعت با هم کار کند تا اطمینان حاصل شود که مقررات باقی مانده و همچنان از ،، که در ارتفاع کار می کنند محافظت می کند.”

اداره بهداشت و ایمنی گزارش می دهد که شایع ترین علت مرگ در محل کار سقوط از ارتفاع است. بین سال‌های 2021 تا 2022، از 123 آسیب ناشی از کار که منجر به مرگ در بریت،ا شد، 29 مورد از آنها ناشی از سقوط از ارتفاع بود.

اگرچه این بسیار زیاد است، اما نظرسنجی سال 2019 توسط گروه پارلم، همه حزبی (APPG) برای Working at Heights نشان داد که از زمان وضع مقررات، بریت،ا یکی از بالاترین میزان مرگ و میر و جراحات را داشته است. کمترین میزان در اتحادیه اروپا.

با در نظر گرفتن این موضوع، واضح است که مقررات کار در ارتفاع، به شکل فعلی، به اطمینان از راهنمایی روشن در این زمینه کمک می کند، که تعداد حوادث ویرانگر را کاهش می دهد.

گروه پارلم، همه حزبی Working at Heights از افراد علاقه مند می خواهد که با نماینده محلی خود در تماس باشند و از آنها بخواهند که برای اطمینان از حفظ این مقررات حیاتی با ،ت لابی کنند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع