ورنر پلتفرم جدیدی را در نمایشگاه راه اندازی خواهد کرد. پیش‌نمایش #PDShow2022


ورنر – غرفه 46

Werner، سازنده راه حل های دسترسی به ارتفاع، قرار است پلتفرم جدید Height Adjustable and Linkage Pro خود را در نمایشگاه ملی رنگ و دکور امسال معرفی کند.

این پلت فرم آلومینیومی سبک وزن و همه کاره مزایای تنظیم ارتفاع و افزایش طول کار را به کاربران ارائه می دهد.

پیشنهاد انحصاری نمایش

شرکت‌کنندگان نه تنها اولین ،، هستند که رونمایی از محصول را مشاهده می‌کنند، بلکه می‌توانند این پلتفرم را به ،وان بخشی از پیشنهاد انحصاری نمایش 2 به قیمت 250 پوند ،یداری کنند.

طراحی پلت فرم جدید با هر دو پایه قابل تنظیم و فناوری Quick Link، ارتفاع کاری تا 0.76 متر را از طریق 10 تنظیم ارتفاع ارائه می دهد. این به کاربران اجازه می دهد تا به 2.7 متر برسند. و امکان اتصال دو یا چند پلت فرم برای یک سطح کاری طول، تر، بدون ابزار.

پلت فرم فوق العاده بزرگ 1.17 متر در 0.36 متر فضای ایستاده کافی را فراهم می کند که به کاربر اجازه می دهد فضای زیادی را برای مانور ایمن در حین کار انجام دهد و به لطف ،صر اتصال، امکان دو برابر ،، سه برابر ، یا حتی چهار برابر ، فضای کار وجود دارد. دارای پایه‌های پهن، که ثبات را بدون نیاز به تنظیم دستی فراهم می‌کند، تنظیم ارتفاع و ضربه‌گیرهای پ،تیکی بدون علامت، به پلت فرم اجازه می‌دهد تا در طبقه‌های ناهموار و پله‌ها بدون آسیب رساندن به سطوح نهایی استفاده شود.

کریس هالی، مدیر توسعه محصول ورنر، گفت: «با ،یب مزایای یک پلتفرم قابل تنظیم و یک پلتفرم پیوند، نوآورانه‌ترین و همه‌کاره‌ترین پلتفرم خود را تا به امروز طراحی کرده‌ایم – که به کاربران اجازه می‌دهد تا نیازهای مختلف را برآورده کنند. تنوع گسترده با این محصول فشرده و سبک کار کنید. این محصول ایده آل برای معامله گران در حال حرکت است و ممکن است تنها نوع پلتفرمی باشد که آنها به آن نیاز دارند.

پلتفرم جدید مجهز به طیف وسیعی از ویژگی های طراحی شده برای راحتی کاربر، به سرعت راه اندازی می شود، با یک قفل یک دست که به کاربران اجازه می دهد حداقل زمان را برای مونتاژ تج،ات صرف کنند. وقتی ،ت به اتصال پلتفرم‌های اضافی می‌رسد، در صورت نیاز به فضای کاری بزرگ‌تر، این کار به سادگی با باز ، قلاب‌های اتصال و کلیک ، روی پلت فرم در جای خود انجام می‌شود.

سبکی پلت فرم آلومینیومی که کمتر از 10 کیلوگرم وزن دارد، همراه با دستگیره Easy-Grab با بازشو و پایه های جمع و جور که کاملاً صاف تا می شوند، حمل آن را با یک دست و جابه جایی از کاری به کار دیگر راحت می کند.

پلت فرم قابل تنظیم و مفصل Pro دارای ظرفیت بار 300 پوند است. از دیگر ویژگی‌های ایمنی می‌توان به پایه‌های خود قفل‌شونده اشاره کرد که در هنگام باز بودن به‌طور ایمن قفل می‌شوند و پایه‌های ضد لغزش که ،بندگی محکم و مطمئنی را فراهم می‌کنند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع