وقتی صحبت از ایمنی نردبان به میان می‌آید، بالا بروید


کار در بخش نقاشی و تزئینات، اغلب نیاز به حرفه ای برای کار در ارتفاع وجود دارد. در اینجا، تروور رابسون، مدیر آموزش ورنر، اهمیت انتخاب تج،ات صحیح را مورد بحث قرار می دهد و اینکه چگونه ورنر بهترین تمرین را در میان حرفه ای ها هنگام کار در ارتفاع تشویق می کند و از ایمنی از طریق کمپین ایمنی نردبان جدید خود دفاع می کند.

به گفته اداره بهداشت و ایمنی (HSE)، کار در ارتفاع همچنان یکی از بزرگترین علل مرگ و میر و صدمات عمده است، بنابراین حفظ ایمنی هنگام کار در ارتفاع بسیار مهم است. اما چگونه می توان به این امر دست یافت؟

برای نقاشان و دکوراتورها، نردبان بخشی ضروری از کیت ابزار است و به طور سنتی ممکن است برای هر نوع شغلی به یک راه حل نردبان تکیه کنند. با این حال، در نظر گرفتن چند ملاحظات حیاتی می تواند در مورد ایمن بودن و ایمن ماندن هنگام کار در ارتفاع تفاوت ایجاد کند.

تحقیقات اخیر انجام شده توسط ورنر برای تعیین شیوه‌های کار در ارتفاع در میان افراد حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای نشان داد که 48 درصد از مردم در مورد ایمنی هنگام کار در ارتفاع نگران هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، از کمپین ایمنی جدید خود – Step up to Ladder Safety – رونمایی کرده است تا بهترین عملکرد را هنگام کار در ارتفاع ارتقا دهد و به کاربران کمک کند هنگام استفاده از تج،ات دسترسی، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

موارد بسیار زیادی وجود دارد که کاربران باید هنگام انتخاب تج،ات من، کار در ارتفاع از آنها آگاه باشند، با در نظر گرفتن این موضوع، انجام ارزیابی ریسک بخش مهمی از برنامه ریزی برای هر شغلی است، مهم نیست که چقدر کوچک باشد. علاوه بر نگاه ، به محل کار و هرگونه خطری که ممکن است وجود داشته باشد، فکر ، در مورد نوع تج،ات انتخابی نیز نقش مهمی در به حداقل رساندن خطر و کار ایمن دارد. عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از ارتفاع کار. مدت و دفعات کار؛ و وضعیت سطحی که روی آن کار می شود.

به ،وان بخشی از کمپین ورنر «افزایش به سمت ایمنی نردبان»، نکات مفیدی را در مورد آنچه که نقاشان و دکوراتورها در انتخاب نردبان باید به دنبال آن باشند، گردآوری کرده است:

  • زم، که قوطی رنگ خود را در جایی قرار دهید، هنگام انتخاب نردبان برای تکمیل پروژه شما ایده آل است. این می تواند یک پله پلتفرم یا نردب، باشد که امکان افزودنی ها را فراهم می کند. این کار احتمال ریزش را به حداقل می رساند و کار را آسان تر می کند
  • اگر می خواهید به ارتفاعات بالا بروید، نردبان الحاقی ابزار ایده آلی برای این کار است
  • آیا به دنبال فضای بیشتری برای حرکت هستید؟ سپس یک پلت فرم کاری ممکن است انتخاب من،ی برای شما باشد
  • برای کار بر روی سطوح ناهموار مانند پله ها، نردبان چند منظوره ممکن است من، باشد
  • وقتی صحبت از انتخاب مواد می شود، نردبان های آلومینیومی راه حل سبک وزنی را ارائه می دهند، با این حال اگر این احتمال وجود دارد که بتو،د با منابع الکتریکی کار کنید، گزینه فایبرگ، بهترین است.

ورنر به ،وان بخشی از کمپین خود، مجموعه ای از راهنماها را نیز ایجاد کرده است که موضوعاتی مانند نحوه استفاده ایمن از تج،ات و همچنین ارائه دوره های آموزشی عملی را پوشش می دهد.

امیدواریم با راه‌اندازی «افزایش ایمنی نردبان»، کاربران را تشویق کنیم که به این فکر کنند که آیا از ابزار من، برای کار استفاده می‌کنند و چگونه می‌توانند با خیال راحت از تج،ات خود برای جلوگیری از وقوع حوادث استفاده کنند.

برای دسترسی به راهنماهای آنلاین، لطفاً به www.wernerco.com/uk/ladder-safety مراجعه کنید

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/guides-and-data/stepping-up-when-it-comes-to-ladder-safety/