پالت های سفارشی Dulux برای مدرسه SEND


Dulux Trade از طراحی دو ک، درس چندحسی جدید در دبیرستان Firwood، آکادمی Woodbridge در بولتون حمایت کرده است.

برای اطمینان از یک محیط آموزشی راحت و فراگیر برای دانش‌آموزان با نیازهای آموزشی و ناتو،‌های خاص، Dulux Trade از تخصص رنگ خود برای ایجاد پالت‌های سفارشی استفاده کرده است که حس آرامش را القا می‌کند و بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

دبیرستان فایروود، آکادمی وودبریج در بولتون، یک مدرسه با ناتو، های شدید یادگیری (SLD) برای کودکان 11 تا 19 ساله است و هدف اصلی آن فراهم ، فرصتی برای جوانان با نیازهای مختلف برای یادگیری در محیطی دلپذیر و حمایت کننده است. تیم Dulux Trade پس از چندین سال کار با دبیرستان Firwood، فرصت ایجاد پالت های رنگی برای دو ک، درس چندحسی (طراحی شده برای کمک به دانش آموزان در استفاده از بیش از یک حس در یک زمان) را تشخیص داد که مدرسه می تواند برای حمایت بیشتر از آن استفاده کند. دانش آموزان.

داون ایوانز، مدیر دبیرستان فیروود، توضیح داد: «برای اینکه ک،‌های چند حسی به طور مؤثر کار کنند، ایجاد فضایی آرام‌بخش و آرام‌بخش که حواس‌پرتی‌ها را از بین می‌برد و می‌تواند به راحتی با نیازهای هر فرد سازگار شود، مهم است. از طریق تخصص تیم Dulux Trade و تحقیقات گسترده آنها در مورد مدرسه ما و نیازهای دانش آموزان ما، آنها توانسته اند پالت های رنگی زیبایی ایجاد کنند که تجربه یادگیری دانش آموزان ما را افزایش می دهد و به ما امکان می دهد در یک محیط مطلوب آموزش دهیم.

محیطی راحت

برای اینکه ک،‌های چندحسی محیطی راحت برای همه باشد، مهم است که از رنگ‌هایی که در ک،‌های درس سنتی استفاده می‌شود، مانند سفیدهای روشن و قرمزهای پررنگ، زرد و نارنجی اجتناب کنید، زیرا می‌توانند خسته‌کننده و حواس‌پرتی باشند. در عوض، تیم Dulux Trade به رنگ‌های ملایم‌تر روی آورد تا فضایی آرام و آرام‌بخش ایجاد کند.

جین روگان، مدیر بخش ملی ،ده فروشی و آموزش در Dulux Trade، گفت: “رنگ برای طراحی موفق محیط های آموزشی ضروری است – و این به ویژه برای دانش آموز، که نیازهای یادگیری دارند صادق است. تیم مشاوران رنگ متخصص ما این رنگ و طرح را درک می کنند. می تواند بر احساس و رفتار ،نان در یک فضا تأثیر بگذارد، به همین دلیل است که آنها از نزدیک با مشتریان برای درک هدف محیط و شناسایی پالت هایی که می توانند از آن پشتیب، کنند، همکاری می کنند.

زم، که داون اسکات، مشاور رنگ تجاری در Dulux Trade، طرح‌های رنگی ک،‌های چندحسی KS3 و PMLD دبیرستان فیروود را طراحی کرد، از پالت رنگ‌های ملایم‌تری استفاده کرد که احساس آرامش و آرامش را القا می‌کند. – و به ،وان یک پس‌زمینه خنثی عمل می‌کند. برای طیف گسترده ای از فعالیت ها – مانند رنگ های خنثی گرم، صورتی، آبی عمیق و سبز.

بهبود رفاه

علاوه بر انتخاب رنگ، برای تیم تجارت ،و، نیز مهم بود که در نظر بگیرند که چگونه می توان از رنگ های مختلف برای بهبود رفاه استفاده کرد. به ،وان مثال، سطوح مهم (دیوارها، کف و درها) همه با رنگ های متضاد رنگ آمیزی شده اند تا به جهت گیری کمک کنند و آشنایی و استقلال را ارتقا دهند.

تیم Dulux Trade همچنین باید به دقت بررسی می کرد که نور طبیعی چگونه می تواند بر رنگ های انتخاب شده تأثیر بگذارد. استفاده از رنگ‌های سردتر در اتاق‌های ج،ی آفتابی و سایه‌های گرم‌تر در اتاق‌های سایه‌دار شمالی می‌تواند به دنج‌تر ، فضا کمک کند – و رنگ‌های متوسط ​​و عمیق‌تر به جذب نورهای حساس در مناطق روشن کمک می‌کند. با هر دو ک، رو به شمال غربی، Dulux Trade رنگ‌های صورتی گرم و بنفش را در ک، KS3 برای ایجاد یک طرح هماهنگ انتخاب کرد – و سبز و آبی آرام را در PMLD (مشکلات یادگیری عمیق و چندگانه) برای ایجاد نور و تعادل.

برای اطمینان از پای، بادوام و نگهداری آسان که بتواند در برابر ترافیک زیاد محیط مدرسه مقاومت کند. محدوده بازرگ، Dulux Trade Scuff،eld استفاده شد.

برای کمک به تحویل پروژه به موقع و با استاندارد بالا، تیم تجارت Dulux با پیمانکار و شریک Dulux Connect Bagnalls Painting Contractors همکاری نزدیکی داشت.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع