پرده های Vertiline در کجا نصب می شوند؟ + مزایا و معایب

دلایل اقتصادی بودن پرده ورتیلاین و پرده کاملا مقرون به صرفه به شرح زیر است:

  • اول از همه، اگرچه پرده Vertiline شبیه پرده های پارچه ای معمولی است، اما برای تا ، پرده نیازی به ،ید پارچه اضافی ندارید. اگر می خواهید پنجره ای به عرض 2 متر را با یک پرده پارچه ای ک،یک بپوش،د، حداقل به 12 متر پارچه نیاز دارید، اما پرده Vertiline با حداقل پارچه همان جلوه را به شما می دهد.
  • اگر پرده آسیب دیده یا ساییده شده است، کل پرده باید برای تعمیر تعویض یا برداشته شود، اما می تو،د هر مسیر پرده Vertiline را به صورت جداگانه جدا کرده و جایگزین کنید. این ویژگی به پرده اجازه می دهد تا در دراز مدت در هزینه های زیادی صرفه جویی کند.
  • پرده Vertiline ساختاری دارد که شما را از ،ید زیر پرده های تزئینی و پرده های جانبی نجات می دهد و از این نظر باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

منبع

طراحی پرده ورتیلاین

مسیرهای پرده Vertiline به طور جداگانه طراحی شده اند. سرسره ها فقط در ،مت بالایی که به خطوط مش، متصل می شوند به یکدیگر متصل می شوند و در تمام طول خود از هم جدا می شوند. این طرح به شما این امکان را می دهد که رنگ هر اسلاید را به طور مستقل انتخاب و تغییر دهید تا بتو،د طرح های جذاب و منحصر به فردی ایجاد کنید. به ،وان مثال، می تو،د با انتخاب رنگ پرده های کناری از یکی از رنگ های دکور خود مانند قهوه ای، و کار، رنگ های می، به رنگ هایی مانند ،، شیری، سفید و غیره، یک الگوی رنگین کم، ایجاد کنید یا الگوی مشابه پرده های برجسته کناری ایجاد کنید. از طرفی جدا شدن رانرها به این م،ی است که در صورت آسیب دیدن هر رانر نیازی به تعویض کل پرده نیست و می تو،د هر رانر را جداگانه جدا کرده و تعویض کنید.

نصب پرده Vertiline

پرده ورتیلاین جزو پرده های مدرن به حساب می آید، اما برخلاف ا،ر پرده های مدرن که ظاهری مینیمال دارند و شبیه صفحه تخت هستند، ظاهر آن بیشتر شبیه پرده های پارچه ای سنتی و ک،یک است. از این نظر برای ،، که علاقه زیادی به طراحی های مدرن و مینیمال ندارند یا فکر می کنند که با دکوراسیون اتاقشان همخو، ندارد اما در عین حال عملکرد عالی پرده های مدرن را دوست دارند بسیار من، است.

پرده Vertiline ساختار منحصر به فرد و بسیار کاربردی دارد. این پرده از راهنماهای عمودی جداگانه تشکیل شده است. عرض هر سرسره 40 سانتی متر است و شامل تور و پارچه می باشد. به این صورت که توری در وسط و پارچه در کناره ها کار می شود. هر اسلاید دو لایه دارد و از وسط تا می شود. این طراحی باعث می شود که پرده Vertiline در کنترل نور ورودی به محیط بسیار توانایی داشته باشد. اگر قطعات توری را جلوی پرده قرار دهید نور طبیعی وارد محیط می شود و نوری متعادل و یکنواخت خواهید داشت. با چرخاندن سرسره ها و قرار دادن تکه های پارچه در مقابل پنجره، نور وارد اتاق شده و تاریکی مورد نیاز تامین می شود.

اگر تصمیم به ،ید پرده های Vertiline دارید، ممکن است این سوال را از خود بپرسید پرده ورتیلاین کجا میشه نصب کرد و برای چه محیط هایی من،ه؟ ما به بحث در مورد این موضوع ادامه خواهیم داد و تمام اطلاعاتی که در مورد این پرده جالب و متفاوت نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

طراحی پرده Vertiline چگونه است؟

ویژگی جالب و متمایز پرده Vertiline این است که می تو،د بدون کنار زدن پرده از پرده عبور کنید. طراحی پرده Vertiline که به صورت کشویی مجزا می باشد این قابلیت را به پرده می دهد. با توجه به این ویژگی، پرده Vertiline بهترین نوع پرده برای درب ورودی تراس است. از طرفی می تو،د پنجره را باز کنید و نیازی به کشیدن پرده نداشته باشید و طراحی اتاق را ،اب کنید.

چه ویژگی هایی پرده های Vertiline را برای هر محیطی من، می کند؟

پرده ورتیلاین

پرده ورتیلاین

پرده Vertiline از راهنماهای عمودی تشکیل شده است. این ویژگی پرده را بزرگتر و بلندتر نشان می دهد و به ،ه خود باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد. به همین دلیل پرده های ورتی لاین برای محیط های رسمی و مجلل مانند اتاق پذیرایی منزل، اتاق کنفرانس اداری و … و برای محیط های خصوصی، خانوادگی و خانوادگی مانند اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق مطالعه و … من، هستند. برخی از ویژگی های دیگری که پرده های Vertiline را برای هر محیطی من، می کند عبارتند از:

  • کنترل بالای نور ورودی به محیط و تغییر جهت نور – می تو،د سرسره ها را با زاویه 180 درجه بچرخ،د و نور را به جایی که می خواهید بتاب،د. همچنین با قرار دادن تکه های توری و پارچه در جلوی پنجره می تو،د نور را وارد اتاق کنید یا خیر.
  • کنترل حریم خصوصی بالا – پرده های Vertiline برای حفظ حریم خصوصی در روز یا شب من، هستند. شما می تو،د در طول روز ضمن لذت بردن از نور طبیعی، از حریم خصوصی خود محافظت کنید، بنابراین نیازی به روشن ، چراغ ها در طول روز نیست.
  • امکان باز ، در و پنجره بدون برداشتن پرده – پرده Vertiline به لطف راهنماهای جداگانه خود به شما امکان عبور بدون برداشتن پرده را می دهد.
  • اقتصادی – پرده Vertiline اقتصادی ترین پرده موجود در بازار است. این ویژگی به دلایل مختلفی ساخته شده است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

اگر از پرده های پارچه ای ک،یک خسته شده اید و ترجیح می دهید پرده ای مدرن اما با ظاهری آشناتر داشته باشید، پرده Vertiline بهترین گزینه ممکن است. این پرده دارای ویژگی های خاص و عالی است که کمتر در چنین پرده ای دیده اید. در عین حال، پرده Vertiline به طور کامل ظاهر اتاق شما را تغییر داده و بهبود می بخشد، ظاهری آشنا دارد، بنابراین با آن احساس غریبی نمی کنید. پرده های ورتیلاین و سایر پرده های مدرن از جمله پرده های سایه دار، پرده های دو سایه، پرده های گور،ی و پرده های آفتابگیر را می تو،د از فروشگاه اینترنتی پرده بازار ،یداری کنید. تنوع محصولات موجود در این فروشگاه بسیار با،ت و همه سلیقه ها را برآورده می کند.