پروتک – نمایش بسیار موفق


پروتک دو محصول جدید انقلابی را در این نمایشگاه عرضه کرد. ESP Timber (End Seal Preservative) و ESP Panels (Edge Seal Protection). اینها با مشارکت شرکت الوار گلوستر که نیازی را در صنعت برای این محصولات تخصصی حل مشکل شناسایی کرده بود، توسعه یافتند.

ESP Timber یک نگهدارنده درز انتهایی برای پردازش مجدد ضروری الوارهای تحت فشار بریده شده یا سوراخ شده، مانند تخته های عرشه یا پایه های حصار است. پانل های ESP محافظت ضروری در برابر لایه برداری و نفوذ رطوبت برای تخته سه لا، OSB، MEF و تخته ،ده چوب را فراهم می کنند. این محصول به طور مستقل توسط BMTRADA آزمایش شده است و ثابت شده است که تخته سه لا را قوی تر و ماندگارتر می کند.

این نمایشگاه همچنین فرصتی برای راه اندازی حساب های جدید Protek Trade بود. آن روز ثابت شد که بسیار محبوب بود و حساب های جدید زیادی باز شد. همه لیست ها تا 20٪ تخفیف از قیمت ذکر شده برای همه محصولات و اندازه ها دریافت می کنند، به این م،ی که هیچ شغلی آنقدر بزرگ یا کوچک نیست که واجد شرایط باشد. تحویل رایگان محصولات به سایت در روز کاری بعدی نیز موفقیت بزرگی بود، زیرا به افراد حرفه ای اجازه می داد به جای صرف چند ساعت برای تهیه رنگ جدید، به کار خود ادامه دهند. رنگ کنید.

یکی از سخنگویان شرکت گفت: “نمایش رنگ و دکور بار دیگر برای Protek Wood Stain بسیار موفق – و لذت بخش بود، با استقبال بازدیدکنندگان و بسیار درگیر با ارائه جدید محصولات Protek.”

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع