پروژه حمام ترکی چیزهای داغ است


حمام ،ی در هاروگیت یکی از تنها هفت حمام است که به قرن نوزدهم باز می گرددهفتم قرنی که در بریت،ا یافت می شود و از نظر تاریخی یکی از دقیق ترین آنهاست. بازسازی چنین ساختم، مست،م ،یبی از مهارت، صبر، نگاه دقیق به جزئیات و دانش استثنایی محصول است. این توانایی Wharfdale Decorations برای نشان دادن این ویژگی‌ها بود که به برنده شدن آنها در جوایز نقاش سال جانستون کمک کرد.

حمام ،ی، هاروگیت، به ،وان بخشی از مجموعه حمام سلطنتی در سال 1897 ساخته و افتتاح شد. با طاق‌ها و صفحه‌های الهام‌گرفته از هنر اسلامی، آجرکاری لعاب‌دار پر جنب و جوش، سقف‌های رنگ‌شده و کف‌های ترازو طراحی شده است. ، حمام های گلی و اتاق های بخار. امروزه، بازدیدکنندگان می توانند حس تاریخ ساختمان را با یک تجربه آبگرم مدرن تر ،یب کنند.

ترمیم آسیب

اهمیت حمام ،ی هاروگیت در نادر بودن، تزئینات و جزئیات تزئین شده آن نهفته است. Wharfedale Decorations Ltd توسط شورای شهر Harrogate مأموریت یافت تا زیبایی اصلی ساختمان را بازیابی کند، و کار در طول 15 هفته در حالی که ساختمان در طول قرنطینه ویروس کرونا بسته بود انجام شد. این شامل لاک زدن مجدد اتاق های رختکن ریلی اصلی و شابلون ، مجدد دیوارها و سقف ها بود.

دیوید کیسی، مدیر قراردادها در Wharfedale Decorations Ltd، گفت: «این یک امتیاز بود که از من خواسته شد که دکوراسیون حمام ،ی را تکمیل کنم. استنسیلینگ بزرگترین و مهمترین بخش پروژه بود. شابلون‌هایی که در محل بودند، شکننده، مت، شده، تغییر رنگ داده بودند و به‌طور کلی دیگر من، نبودند، بنابراین مجبور شدیم آن‌ها را برداریم و دوباره بسازیم.»

دیوارها و سقف ساختمان بیش از 25 سال بود که تزئین نشده بود و قرار گرفتن طول، مدت در معرض بخار، آب و نمک تاثیر خود را گذاشته بود. برای شروع این فرآیند، Wharfedale Decorations Ltd شابلون‌های اصلی را حذف کرد و صدها تصویر تاریخی از ساختمان را بررسی کرد تا آنها را روی لایه نازکی از پ،تیک، قبل از استفاده از چاقوهای صنایع دستی، تخته‌های صنایع دستی و سطوح غیرقابل انکار مهارت برای بازسازی شابلون‌ها بازبینی کند. این تیم قبل از استفاده مجدد از شابلون ها و رنگ آمیزی، دیوارها را برای مقاومت در برابر مقدار قابل توجهی بخار و آب در اتاق ها درمان ،د.

حفاظت طول، مدت

برای محافظت از دیوارها و سقف‌ها در سال‌های آینده، این تیم از مات بادوام آکریلیک تجاری جانستون استفاده ،د – امولسیون مبتنی بر آب که از سطوح مستعد تراکم محافظت می‌کند. رنگ برای ارائه رتبه بندی اسکراب ک، 1 فرموله شده است. پوششی مقاوم و بدون زرد شدن می دهد.

تیم Wharfedale Decorations Ltd همچنین از خدمات تطبیق رنگ PPG برای پشتیب، از طرح رنگ در سراسر ساختمان استفاده کرد.

کار برنده جایزه

برای قدرد، از این اثر چشمگیر، Wharfedale Decorations Ltd برنده رده مهمان نوازی و اوقات فراغت در جوایز نقاش سال جانستون 2021 شد و همچنین با موفقیت با پنج برنده دیگر در رقابت برای گرفتن تاج نقاش جانستون به خانه رفت. برنده برتر سال. این تیم با یک ون شخصی جدید از PPG پاداش گرفت.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/general-decorating-industry/turkish-baths-project-is-،t-stuff/