پروژه داخلی فروشگاه Fattoria Sant’Eliseo از طریق نمایش بصری


آیا یک مزرعه مرغ می تواند “POP” باشد؟ چرا که نه. را پروژه داخلی توسط Visual Display طراحی و ساخته شده است استودیوی بوتیک Fattoria Sant’Eliseo سرود آزادی، خلاقیت، رنگ و البته طبیعت است! اما به روشی کاملاً غیر متعارف، و دلیلی برای آن وجود دارد.

نمایش بصری داستان های هویت درونی ،toria sant eliseo 6

نمایش بصری داستان های هویت درونی فتوریا سنت الیزئو 5

همه چیز با برنده شدن در مزرعه آزاد – که توسط Visual Display با مفهوم و هویت برند مورد مطالعه قرار گرفت – برای نشان دادن آن مزرعه خاص (واقعا تعداد کمی در ایتالیا بسیار خاص) آغاز شد که در آن گونه های زیادی از مرغ های کمیاب و عجیب و غریب تولید می کنند. “تخم های رنگین کمان” آزاد هستند تا در تپه های شرکت چرا کنند. این تخم‌مرغ‌های منحصربه‌فرد می‌توانند صورتی، آبی، قهوه‌ای، سبز، سفید، قرمز و حتی سیاه باشند که تولید آن‌ها را می‌توان در آشپزخانه‌های بهترین رستوران‌های ایتالیا و فراتر از آن یافت.

نمایش بصری داستان های هویت درونی فتوریا سنت الیزئو 1

نمایش بصری فضای نماینده مزرعه را تصور و طراحی کرد و به فلسفه، فرهنگ و روح مالک و بنیانگذار، آقای د،له ریوا، که خود را یک “کشاورز غیر متعارف” تعریف می کند، شکل داد. جایی که می توان گفت تعالی دنیای پذیرایی و غذاست. بنابراین این فقط یک مغازه نیست، بلکه یک مکان غیررسمی و دلپذیر برای ملاقات و الهام است که تمام روح خلاق و روح آزاد مزرعه را بیان می کند.

نمایش بصری داستان های هویت درونی فتوریا سنت الیزئو 2

این یک فضای چند منظوره و چند منظوره است که می تواند در صورت نیاز تغییر کند. در پوشش های معماری با رنگ خنثی پیچیده شده است (کف ریز ترازو و دیوارهای بافت) که به دنیای طبیعی اشاره می کند. در مرکز آن رنگ‌ها و اشکال زنده می‌شوند، با یک پرده PVC آینه‌ای بزرگ با الگوی منحنی که آن را جدا می‌کند، ایستگاه اداری را از فضای نشیمن جدا می‌کند، باز ، آن آن را نزدیک‌تر می‌کند. مواد آینه، محیط را منع، و منحرف می کند و جلوه جالبی از رنگ ها و اشکال متحرک ایجاد می کند. در داخل اشیاء مختلف فضا را زنده می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و مجموعه‌ای از موقعیت‌های خاص و غیرمنتظره را ایجاد می‌کنند.

نمایش بصری داستان های هویت داخلی فتوریا سنت الیزئو 7

در پیش‌زمینه، که از بیرون از طریق پنجره‌های بزرگ قابل مشاهده است، یک فضای استراحت با الهام از فضای باز دیده می‌شود: یک مبل با ساختاری ف،ی که رنگ‌ها و مواد آن به وضوح به پرندگان اشاره دارد، یک صندلی راحتی با طراحی وینتیج و دو میز که روی آن بازی می‌کنند. تضاد بین جرم و سبکی

نمایش بصری داستان های هویت درونی فتوریا سنت الیزئو 3

در کنار اتاق نشیمن، یک میز ملاقات سفارشی وجود دارد که با صندلی های آبی کلاین احاطه شده است. روی دیوار دو ،صر نمایشگر بنفش براق وجود دارد که در آن کتاب ها، نقاشی ها و اشیای کوچک جای خود را پیدا می کنند. در پشت یک طاق بزرگ، با طعمی متافیزیکی، یک منطقه خدماتی کاملاً سبز پنهان شده است. در کنار آن، طاقچه دیگری به همین شکل، به ،وان فضای نمایشگاهی اضافی عمل می کند. یک دیوار کامل از فضا به تاریخچه فلسفه شرکت اختصاص داده شده است، با صفحه نمایشی که تصاویر زنده از بسته را به نمایش می گذارد. آویز، پوستر، ع، و نقاشی از نویسنده.

نمایش بصری داستان های هویت درونی ،toria sant eliseo 4

نمایش بصری داستان های هویت درونی ،toria sant eliseo 13

نمایش بصری داستان های هویت درونی ،toria sant eliseo 12

نمایش بصری داستان های هویت داخلی فتوریا سنت الیزئو 8

نمایش بصری داستان های هویت درونی ،toria sant eliseo 11

نمایش بصری داستان های هویت درونی ،toria sant eliseo 9

منبع