پرکاربردترین رنگ کابینت و بین کابینت کدام است؟

با توجه به انتخاب ک،یک شما عزیزان، در این ،مت می تو،م کابینت مارمونیت و رنگ های آن را به شما معرفی کنیم.

3- پنل کابینت در رنگ های طوسی تیره و طوسی روشن

SPL نسل جدیدی از صفحات HPL و فشرده است که در سراسر جهان به ،وان صفحات فوق فشرده شناخته می شود. امروزه این ماده یکی از پرفروش ترین محصولات در اروپا می باشد. SPL در دو ضخامت 12 و 3 میل تولید و توزیع می شود.
در حال حاضر کد رنگ مواد SPL بیشتر رج دار بوده و ضخامت ۲ میل آن برای استفاده به ،وان رویه کابینت من، است.
از نظر مقاومت، SPL 160 درجه حرارت را تحمل می کند و مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارد.

کد رنگ مارمونیت

اگر این رنگ انتخاب شماست، ما با اطمینان محصولات جدید spl را به شما معرفی خواهیم کرد.

کد رنگ مارمونیت

یکی از رایج ترین و محبوب ترین میزهای آشپزخانه، میزهای سنگی یا مصنوعی مانند کوارتز، مویز یا مارمونیت هستند که در رنگ های سفید خالص یا سفید صدفی یا سفید با لهجه وجود دارند. رگه های نرم و دانه های ریز اضافه شده است. . پنل های کابینت رنگ سفید با اینکه از قدیم در دکوراسیون منزل استفاده می شد اما همچنان حرف اول را در دنیای مد می زند و همیشه پرطرفدار بوده است. به خصوص امروزه با وجود ورود سنگ های مصنوعی در عرصه دکوراسیون، این محبوبیت با تنوعی که این متریال به مشتریان ارائه می دهد دو چندان شده است.
رنگ سفید برای رویه کابینت انتخاب خوبی برای تمیزتر و مرتب ، آشپزخانه شماست.

رویه مبلمان مشکی یا تیره

کد رنگ SPL

پنل کابینت در رنگ های خا،تری تیره و خا،تری روشن

بشقاب های مشکی روی کابینت های تیره می توانند در برخی شرایط بسیار قدیمی و خسته کننده به نظر برسند و با ،اصر دیگر هماهنگ باشند. اگر کابینت یا قفسه تیره دارید، یک کانتر تیره (جزیره) برای شما کار خواهد کرد. اگر می خواهید یک طرح رنگ تیره داشته باشید، به منابع نور طبیعی زیادی یا لامپ ها و لوسترهای اضافی نیاز دارید. به جای فضای غار، فضایی ک،یک به شما می دهد.
مراقب باشید، استفاده از ،صر مشکی در طراحی خود چندان جالب نیست. زیرا ممکن است اتاقی تاریک، متروک و غار مانند به نظر برسد. بنابراین لازم است چند ،مت از فضا با رنگ های متضاد کار شود.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

1- بشقاب مبلمان سفید:

رنگ سفید برای ،مت بالای کابینت شما من، است اگر:

2- تابلو کابینت مشکی یا تیره

تکه های خا،تری یا دیگر رنگ های خنثی ک،یک، مانند قهوه ای مایل به ، و خا،تری تیره و روشن، رنگ های خنثی ملایمی هستند.
سنگ خا،تری روشن، شبیه بتن است. این یک مزیت است زیرا لکه را نشان نمی دهد و حتی اگر لکه داشته باشد همچنان تمیز به نظر می رسد. اگر معمولا فضای شلوغ و نامرتب دارید و دوست دارید همه چیز یکپارچه و منظم به نظر برسد، صفحه کابینت با رنگ طوسی و طوسی انتخابی عالی برای نظم بخشیدن به فضای شلوغ است.
از آنجایی که خا،تری خنثی ترین رنگ است و با هر رنگی به خوبی ست می شود، با کابینت های تیره یا روشن شما هماهنگی ایده آلی دارد.

کابینت های خا،تری روشن و تیره برای شما من، هستند اگر:

بشقاب های سفید با نوارهای نرم یا دانه های ریز برای شما من، هستند اگر:

  • حال و هوای سنتی داری
  • شما می خواهید فضا بزرگ و روشن به نظر برسد.
  • می خواهید رنگ پنل کابینت سفید باشد اما در عین حال لکه ای را نشان ندهد.
در انتخاب دیوارپوش و رویه کابینت برای آشپزخانه، جدای از جنس و هزینه، مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید رنگ و طرح رویه کابینت است.
شما باید طرحی را انتخاب کنید که با دکوراسیون شما سازگاری بیشتری داشته باشد.
همچنین یک نکته مهم پس از انتخاب رنگ و طرح کابینت پرکاربردترین و بهترین رنگ کابینت و بین کابینت به همان اندازه که خود کابینت ها و ،یب رنگ آنها مهم است، پنل رویی و پشتی آنها نیز نمایان و مهم است.
حال برای اینکه ،یبی ایده آل و دکوراسیونی حرفه ای و مدرن داشته باشیم، برای کمد لباس خود چه چیزی را انتخاب کنیم؟ با ما همراه باشید تا بتو،م نکاتی را که باید به آنها توجه کنید به شما معرفی کنیم.

پانل های کابینت سیاه و تیره برای شما من، هستند اگر:

  • شما کابینت های تیره ای دارید و می خواهید رنگ پیشخوان یا دهانه آن با آن ،یب شود.
  • شما کابینت های رنگارنگ و سرگرم کننده ای دارید و می خواهید رنگ ها بدرخشند.
  • به دنبال طراحی ک،یک سیاه و سفید باشید.

بسته به سلیقه شما در این ،مت می تو،م محصول carbon mode spl را که یک متریال بسیار محبوب و مدرن است به شما معرفی کنیم.
برای اینکه رنگ پنل کابینت را بهتر بشناسید، رنگ های مختلف متریال بین کابینتی را ارائه می کنیم:
بین کابینت ها که بک اسپلش نامیده می شود، فضای خالی بین کابینت بالا و پایین است که کابینت بالایی را از کابینت پایین جدا می کند و معمولا با کاشی یا سنگ مصنوعی یا بر،ب بین کابینت ها پوشانده می شود.
امروزه محبوب ترین رنگ ها و دیوارپوش ها بین کابینت ها SPL و مارمونیت 2 میل هستند.
این دیوارپوش ها نه تنها عملکرد زیبایی دارند، بلکه به ،وان محافظ نیز عمل می کنند. حالا به نظر شما چرا اصرار بر استفاده از روکش دیوار سنگی ریخته گری بین کابینت ها وجود دارد؟
بسیار واضح است، وقتی کابینت آشپزخانه خود را تمام می کنید، تنها نکته ای که بعد از کابینت ها جلب توجه می کند، دیوار است.
چون عموماً در کشور ما از قدیم الایام تا کنون فقط از مواد سرامیک و گچ برای دیوارپوش استفاده می شود، به همین دلیل امروزه طراحی و تولید دیوارپوش با متریال های مختلف این تنوع را به خانه های شما آورده و دکوراسیون شما را بیشتر کرده است. ظریف

پرکاربردترین رنگ و طرح در متریال های بین کابینتی:

کد رنگ SPL

مارمونیت در دو ضخامت 12 و 2 میل تولید می شود. تمام کدهای رنگ مارمونیت دارای روکش دیواری (2 میل) هستند، در حالی که سایر مواد این ویژگی را ندارند.
رویه انواع سطوح و میزهای آشپزخانه، رویه جزیره یا اوپن آشپزخانه، پیشخوان، سینک، دیوارهای داخلی آشپزخانه، متریال بین کابینت ها از جمله موارد استفاده مارمونیت می باشد. داشتن رگه های سنگ طبیعی، استحکام بالا، کیفیت بالا و قیمت من، از ویژگی هایی است که به ندرت در مواد دیگر با هم یافت می شوند. اگر می خواهید یک تاپ کابینت جدید و به روز با کیفیت و دوام بالا داشته باشید، ما تاپ کابینت مارمونیت را پیشنهاد می کنیم.

منبع

رویه کابینت سفید