پنت هاوس باغ بنفش توسط Guardare X Space Design


یک پنت هاوس سه طبقه در Qujiang، Xi’an، از ورودی تا اتاق زیر شیرو،، این اقامتگاه 422 متر مربعی بیانگر یک خانه خالص و شیک است. با بازگشت به اصول اولیه، طراحان از سبک طراحی مینیمالیستی و مدرن برای پذیرش زندگی واقعی استفاده می کنند.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضایی 12

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 3

ساختار اصلی ایده آل نبود، با دیوارهای بسیار زیاد، طرح پراکنده، خطوط پویا آشفته و پیچیده. طراحان با باز ،، گسترش و سازماندهی مجدد، در حالی که حس نفوذپذیری را حفظ کرده اند، اختلال اصلی را تغییر داده اند.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 2

با شروع از فلسفه شرقی و بازگشت به موارد ضروری، آشپزخانه و اتاق غذاخوری باز هستند و درهای شفاف، پنجره‌های بزرگ و ستون‌ها با سنگ طبیعی تزئین شده‌اند. با تغییر متریال، قطعات در نهایت می توانند به زبان طراحی معاصر با یکدیگر صحبت کنند.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضایی 5

مبل و میز قهوه در اتاق نشیمن همه با امضای Minotti هستند و سبک تزئینی زیبا و مدرن پاریسی آن نشان دهنده این محیط است. با برداشتن پارتیشن اصلی، نور طبیعی به داخل وارد می‌شود که دید اتاق غذاخوری را وسیع‌تر کرده و امکان عملکرد را حفظ می‌کند. ،مت های مش، و سرسرا در طبقه همکف وظایف ضروری را با اتاق فنی و اتاق رختشویی انجام می دهند که همه توسط پانل های سفارشی ساده پنهان شده اند. ال،ای غیر ضروری برای ایجاد یک شخصیت قوی از سادگی از بین می روند.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 11

در کنار اتاق نشیمن، راه پله قرار دارد. طراحان از کنده کاری های چوب، دانه های چوب، صندلی های چینی برای قاب فضای فضایی منحصر به فرد، اثیری و شرقی استفاده می کنند. طبقه اول توسط اتاق خواب ها و یک اتاق چای غالب است. فضای صمیمی از طریق استفاده متفاوت از رنگ ها احساسات متفاوتی را به وجود می آورد. می‌تو،د درهای باریک و ظریف، سقف‌های مینیمالیستی، سیستم بسته شدن اتاق و جزئیات دیگر را احساس کنید.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 9

بیشتر مبلمان این اتاق خواب از برند چینی Banlan است. اتاق خواب اصلی سبک مینیمالیستی فضاهای عمومی را ادامه می دهد، پنجره های پانوراما از کف تا سقف با یک تخت روکش چرمی ظریف و مبل آبی تیره که کل اتاق را با طراوت و مجلل می کند. اتاق خواب مستر مجهز به اتاق خواب است، خطوط افقی و عمودی فضا را شفاف تر و منطقی تر می کند.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 8

با ورود به چایخانه، مدرنیسم ظرافت و سکوت تصویر سنتی چایخانه را تغییر می دهد، مجموعه وسیعی از پنجره های کف تا سقف که از منظره ای باریک از چشم انداز و نور عبور می کنند. دیوار سفید ساده به ،وان پایه، میز چای باریک و صندلی ها مانند یک طومار طول، به نظر می رسد که به آرامی باز می شود، زیبایی شناسی باست، به یک طراحی ناب مدرن تبدیل می شود.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 6

طبقه بالا یک انبار است، ساختار سقف مثلثی اصلی حفظ شده است و از طریق نورگیرهای باز متقارن، بلوک ها و طبقات یک مقیاس مستقل ایجاد می کند. استفاده گسترده از مواد ساده و ساده مانند چوب و شیشه، فضایی آرام و آرام را ایجاد می کند. خطوط تمیز فضا به طور کامل زیبایی شرقی را نشان می دهد که نمای زندگی را ترسیم می کند.

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 16

پروژه: باغ ارغو،; طراحی داخلی : X Space Design را تماشا کنید; مکان: شیان; اندازه: 422 متر مربع; سال تکمیل: 2022; ع،: رن دونگ;

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 14

حفاظ باغ بنفش x طراحی فضا 13

منبع