پیوند به موزه گرافنستون “مجموعه گرانبها”.


Graphenstone، در همکاری منحصر به فرد با قدیمی ترین موزه عمومی در جهان، Ashmolean، مجموعه جدیدی از 16 رنگ سفارشی به نام “مجموعه گنجینه” را راه اندازی کرده است. این همکاری همچنین نقطه عطف مهمی را برای موزه به‌،وان جشن 340 سالگی آن به‌شمار می‌آورد.

هر رنگ در این مجموعه انتخاب شده و به طور خاص با برخی از گنجینه های باشکوه و اشیاء فرهنگی موجود در موزه مطابقت دارد. نام رنگ؛ «رافائل گری»، «کینگ‌فیشر»، «سامورایی» و «رنسانس» با سر تکان می‌دهند تا به موضوعات الهام‌بخش خود اشاره کنند.

یک کارت رنگی نسخه ویژه برای ارائه اطلاعات اضافی در مورد هر مصنوع و رنگ مربوط به آن طراحی شده است. هر ،ید نقاشی از اشمولین و کارهای در حال انجام او نیز حمایت می کند.

موجود در دو رنگ، GrafClean و GraphClean Eggs، رنگ‌های معدنی مخلوطی هستند که از رزین‌های گیاهی و سایر مواد سازگار با محیط‌زیست ساخته شده‌اند و دارای گواهی Eurofins Indoor Air Comfort Gold هستند. این نقاشی ها همچنین در فضاهای عمومی موزه به ،وان بخشی از برنامه بازسازی آن استفاده شده است و در فروشگاه موزه، کافه و رستوران ها قابل مشاهده است.

پاتریک فولکز، مدیر Graphenstone ،ستان، گفت: “شریک های جه، اغلب برای همکاری با ما تماس می گیرند. وقتی اشمولین توضیح داد که آنها چه کاری می‌خواهند انجام دهند، نمی‌توانستیم به این فرصت منحصربه‌فرد برای ایجاد مجموعه‌ای از رنگ‌های خیره‌کننده که فعالانه به حمایت از یکی از مهم‌ترین مؤسسات فرهنگی بریت،ا کمک کند، نه بگوییم. ما مفت،یم که در کنار آنها کار کنیم. »

دک مک کارتی، مدیر صدور مجوز، موزه اشمولین:ما اغلب رنگ‌های خود را برای دکوراسیون داخلی‌مان ،یب کرده‌ایم که رنگ‌ها را با مجموعه‌هایمان تطبیق می‌دهند، بنابراین عالی است که این طیف جدید را با Graphenstone راه‌اندازی کنیم و آن را در معرض دید عموم قرار دهیم. این محدوده 100٪ طبیعی و غیر سمی است، مطابق با اعتبار بی نظیر زیست محیطی Graphenstone، و فروش از موزه و کار ما حمایت می کند.

این مجموعه از ماه آوریل در دسترس خواهد بود.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع