چراغ مجسمه ساخته رونان و اروان بورولک برای فلوس

فلوس نور افقی 1

لامپ آویز افقی Flos از استوانه های شیشه ای ریخته گری معلق و متصل به هم تشکیل شده است. طول های مختلف را می توان به ترتیب با استفاده از ،یبات 8، 10 یا 12 سیلندر پیکربندی کرد. اینها بر روی یک میله اولیه از آلومینیوم صیقلی قرار دارند، محور لامپ، که در داخل آن منابع نور وارد شده است: نور توسط دو میله ال ای دی ساطع و هدایت می شود، یکی به سمت بالا و دیگری به پایین و دیگری پایین. دیمر لمسی، سازگار با سیستم های Dali و Push Dim، در یک انتهای میله قرار دارد.

سیم نور افقی 3

منبع

مجسمه ای و قادر به غافلگیری با جلوه های انعکاسی غیر معمول: رونان و اروان بورولکاین است نور افقی هست چراغ آویز افقی فلوس در شیشه، من، برای بازار مس، و قراردادی، قابل مقایسه با یک محصول ساخته شده به اندازه.

سیم نور افقی 2

Flos Luce Orizzontale که برای روشن‌، زمینه‌های مختلف طراحی شده است، می‌تواند از طول یک و نیم متر تا تقریباً دو و نیم متر متغیر باشد. هنگامی که در ردیف های موازی نصب می شود، ارزش مجسمه ای به خود می گیرد و برای فضاهای عمومی بزرگ مانند هتل ها، رستوران ها، دفاتر شرکت ها و موزه ها ایده آل است.

Luce Orizzontale عمدتاً یک لامپ صنعتی است: هر استوانه ای که آن را تشکیل می دهد با ریختن شیشه در قالب با دست ساخته می شود. هر ،صر استوانه‌ای دارای نشانه‌های متفاوتی است که گواه حرکات استاد شیشه‌ساز در زمان خلقت است.

سیم نور افقی 4