چهره چند رنگ جدید نمایشگاه کراکول میلانو

نمایشگاه کراکول میلان 6

نمایشگاه کراکول میلان 3

پروژه جدید استودیو Brera توسط Kerakoll ،یب‌های شدید و جسورانه متناوب با رنگ‌های پاستلی را برجسته می‌کند، جایی که بافت‌ها و پرداخت‌ها در فضا مطابقت دارند. نتیجه به ،مت هایی از طراحی کلی که در آن مبلمان تبدیل به یک فضا می شود و اتاق ها شخصیتی قوی پیدا می کنند جان می بخشد.

برای تکمیل ظاهر جدید رنگارنگ نمایشگاه، مجموعه ای از مبلمان چوبی منحصر به فرد، سفارشی مخصوص کراکول با توجه به طرح های مارتینو گمپر. صندلی های هندسی جذاب، با الهام از ،اصر طبیعت، به ایجاد فضایی آرام و غیررسمی کمک می کند.

نمایشگاه کراکول میلان 7

نمایشگاه کراکول میلان 4

اتاق نشیمن با رنگ‌های جدید و مبلمان جدید، به لطف دیوار نمودار رنگی که کل پالت مجموعه رنگ را ارائه می‌کند، محیطی ایده‌آل برای بحث در مورد پروژه‌های جدید ارائه می‌دهد. رنگ‌های خنثی و خاکی کف Cementoresina KK 121 و دیوارهای Decor KK 127 به شدت با رنگ‌های سرد صندلی‌ها و چهارپایه‌های روکش سفارشی با طرحی از Martino Gamper تضاد دارند.

اتاق جلسه از نظر تزئینات و مبلمان کاملاً نوسازی شده است. اینترادوس های همرنگ با فضای مجاور و پنجره های بیرونی تداوم ایجاد می کند. میز مرکزی مارتینو گمپر دارای پایه هایی به رنگ آبی روشن KK 26 و رویه ای به رنگ ا،ایی KK 102 است که هر دو با روکش سطحی Microresina هستند.

نمایشگاه کراکول میلان 5

نمایشگاه کراکول میلان 1

نمایشگاه کراکول میلان 2

صندلی‌های Sugiloo که برای Gebrüder T،net توسط Michael Anast،iades طراحی شده‌اند، رنگ جدیدی دریافت کرده‌اند: Microresina KK 110. در لابی، کتابخانه رنگ به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا کل مجموعه رنگ و طیف رنگ Fugabella را مشاهده کنند تا سایه‌ها را در مرحله طراحی مقایسه کنند. پس زمینه های انتزاعی ،یب های احتمالی دوغاب رنگی با کاشی های سرامیکی با اندازه های مختلف را نشان می دهند.

مارتینو گمپر جهان رنگارنگی از بافت‌ها و پرداخت‌ها را ایجاد کرده است که روی دیوارها، کف‌ها و مبلمان ادغام می‌شوند و بین رنگ‌های تند و رنگ‌های پاستلی متناوب می‌شوند. پروژه او لایه های زیبایی شناختی و مفهومی بیشتری را به آن اضافه می کند کراکول اتاق نمایشگاه

نمایشگاه کراکول میلان 8

ورودی نمایشگاه فضایی دلپذیر و پویا را فراهم می کند که تعامل را تشویق می کند. طبقه جدید دارای یک سطح Legno+Color Medium KK 131 است که در الگوی شاه ماهی ایتالیایی قرار گرفته است. دیوار ، رنگ دارای یک کاغذ دیواری متمایز KK 60 است. فضای داخلی قوس دارای طرح رنگ زرد گرد و غباری در پوشش والکریت است. صندلی ها و مبلمان جدید با خطوط ارگ،ک و رنگ های روشن، طعمی پویا به این محیط می بخشد. در دیوار سمت راست، اشکال نامنظم تکمیل شده در Microresina ،یب های رنگی جدیدی را به نمایش می گذارد و ال،ای انتزاعی کوچکی را تشکیل می دهد، که نشان می دهد چگونه پالت Kerakoll نه تنها برای مناطق بزرگ، بلکه برای بازسازی سطوح کوچک، مانند سطوح چوبی، ف،ی و کاشی و سرامیک ایده آل است.

نمایشگاه کراکول میلان 11

نمایشگاه کراکول میلان 9

منبع

پس از موفقیت نصب Plint،s که توسط Martino Gamper برای هفته طراحی میلان 2022 ساخته شد، Kerakoll از طراح ترنتینو خواست تا نمایشگاه Brera را برای نسخه 2023 این رویداد دوباره طراحی کند. نتیجه Strato است، اینستالیشن که موضوع تغییر دائمی فضا را بررسی می‌کند، جایی که شکل‌ها و رنگ‌ها در هم تنیده می‌شوند و مفهوم برهم‌نهی را به‌،وان تجدید موجودیت آشکار می‌کنند، رویکردی به طراحی که مطابق با فلسفه برند Emilian است.

حمام دارای ،یبی ظریف از رنگ های سبز، زرد و خا،تری و همچنین یک وان حمام در Cementoresina KK 51 با ظاهری استوایی برای مطابقت با کف است. با اضافه شدن قفسه زرد رنگ Cementoresina Wall KK 88 و انواع گلدان های ارگ،ک و اشکال نامنظم، حمام جدید بیش از همیشه جذاب و چشم نواز است.

مک، در حال تکامل دائمی. مانند یک موجود طبیعی، فضا برای تغییر شکل برای سازگاری با زمینه ها و موقعیت های مختلف است. طراحی مجدد Gamper ظاهر جدیدی را برای فضاها – معاصر و ضروری – نشان می دهد که به لطف رنگ ها و سطوح Kerakoll، Color Collection و Fugabella Color، یک تجربه احساسی و تعاملی را برجسته می کند.