چگونه در اندیشه تهران آپارتمان بخریم؟

منطقه اندیشه در غرب تهران که از چند سال پیش به ،وان منطقه ویلایی و آپارتمان سازی به شمار می رفت، پیشرفت های زیادی داشته است و مناطق جدید آن نیز پتانسیل هایی دارد که می توان از آنها برای سرمایه گذاری بلندمدت استفاده کرد. ،ید ملک به خصوص ،ید آپارتمان در اندیشه بسیار من، است و بهتر است در محله ای که نوساز است سرمایه گذاری کنید. زیرا در این دسته از مناطق می تو،د ملک را با قیمت من، تری ،یداری کنید. سایت مسکن کیان که در منطقه اندیشه واقع شده است با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب در زمینه املاک می تواند شما را در ،ید انواع املاک مس، و تجاری در متراژ متوسط ​​و کوچک چه برای اجاره و چه ،ید با هر بودجه ای یاری دهد. شما دارید. مراحل 1 تا 6 را پیدا کنید.

همانطور که قبلا ذکر کردیم شهرستان اندیشه در استان تهران در 30 کیلومتری شهر تهران، 7 کیلومتری ج، شرقی شهر کرج و 3 کیلومتری شمال شهریار قرار دارد و به منطقه ای تبدیل شده است که برای افرادی که در کرج، تهران یا شهریار زندگی می کنند می تواند برای ،ید آپارتمان بسیار من، باشد. همچنین افراد ،ن در این منطقه می توانند برای کار یا تحصیل در مدت زمان کوتاهی به تهران، کرج یا شهریار سفر کنند و از ترافیک سنگین و شلوغی جاده ها در ساعات شلوغی خودداری کنند.

مناطق مختلف شهرستان اندیشه

بازار فکر

 • وجود مدارس ،تی و غیرانتفاعی
 • وجود کتابخانه و مرکز فرهنگی
 • از پارک ها و فضاهای سبز برای بهره مندی از وسایل ورزشی و بازی های کوچک و بزرگ بهره ببرید
 • لذت بردن از ورزش های سرپوشیده و روباز مانند است، و سالن های بدنسازی
 • مراکز خدمات پستی، مخابراتی و الکترونیکی داشته باشید
 • حضور نهادهای مختلف بانکی ،تی و خصوصی
 • از کلینیک 24 ساعته، مراکز بهداشتی، آزمایشگاه پزشکی و داروخانه بهره مند شوید
 • بازارهای میوه و تره بار، مغازه ها و هایپرمارکت های بزرگ
 • مرکز ،ید
 • ایستگاه پلیس
 • ایستگاه آتشنش،
 • سالن سینما
 • مسجد
 • پمپ بنزین و سه پمپ بنزین

مشاوران املاک ماسان کیان

مشاوران املاک ماسان کیان

منطقه اندیشه تهران به دلیل همجواری با تهران و کرج و افراد زیاد به منطقه ای عالی برای سرمایه گذاری در املاک تبدیل شده است. ،ید آپارتمان در اندیشه آنها ترجیح می دهند در تهران و کرج ملک ب،ند زیرا با توجه به زیرساخت هایی که برای این منطقه در نظر گرفته شده است، این منطقه پتانسیل هایی دارد که می تواند آینده بهتری را برای مردمش از نظر شرایط زندگی، تحصیل و همچنین ،ب و کار رقم بزند. اگر شما هم به فکر ،ید آپارتمان در اندیشه تهران هستید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا ضمن آشنایی با موقعیت این منطقه و ویژگی های ،ید، سرمایه گذاری خوبی در زمینه مسکن داشته باشید. یک آپارتمان در اندیشه.

یکی دیگر از مواردی که ،ید آپارتمان در اندیشه تهران را به یک انتخاب خوب تبدیل می کند تامین مایحتاج اولیه است که به دلیل وجود مغازه های متنوع در این منطقه و وجود فروشگاه های عرضه کننده محصولات باکیفیت که کمتر هم هستند برای ،نین بسیار آسان است. گران. علاوه بر دسترسی آسان به مایحتاج اولیه، برای ،ید اقلام ضروری مانند میوه، سبزیجات، نان و … هزینه کمتری بپردازید. همچنین وجود مغازه های مختلف در مشاغل مختلف باعث شده تا مردم منطقه اندیشه دیگر نیازی به سفر به کرج یا تهران برای ،ید کالا نداشته باشند.

از دیگر ویژگی هایی که برای منطقه اندیشه تهران می توان به آن اشاره کرد این است که امکانات خوبی برای 5 فاز اندیشه در نظر گرفته شده است که امید است در آینده با ساخت و سازهای جدید این امکانات افزایش یابد. برخی از امکانات پیش بینی شده برای منطقه اندیشه شامل موارد زیر می باشد.

قبلا اشاره کردیم که اگر سرمایه دارید و می خواهید در زمینه ،ید ملک سرمایه گذاری کنید، منطقه اندیشه تهران منطقه من،ی برای آینده رو به رشد آن است. همچنین در فازهای تازه تاسیس این منطقه، آپارتمان های کوچک و کوچک ساخته شده است، بنابراین اگر با بودجه کم و یا قصد ،ید آپارتمان در منطقه اندیشه با استفاده از وام دارید، گزینه های زیادی در فازهای مختلف این منطقه وجود دارد. به ویژه در فاز اول اندیشه.

تمام مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم باعث شد تا با سرمایه گذاری در این منطقه و ،ید آپارتمان در اندیشه تهران احساس راحتی کنید.

،ید آپارتمان ارزان در اندیشه

سال‌ها که زیرساخت‌های توسعه شهری برای منطقه اندیشه آغاز شد، بخش‌های مختلفی برای این منطقه در نظر گرفته شد که می‌توانست منطقه اندیشه را در آن سال‌ها به 6 فاز ت،یم کند. اگر قصد ،ید آپارتمان ارزان در اندیشه را دارید با در نظر گرفتن شرایط مالی خود و همچنین ویژگی های هر یک از 5 فاز، می تو،د ملک مورد نظر خود را در هر یک از این مناطق ،یداری کنید، زیرا هنوز ساخت و ساز در آن صورت نگرفته است. فاز ششم اندیشه.

چه ویژگی هایی اندیشه را برای ،ید آپارتمان من، می کند؟

اندیش از تهران

موقعیت جغرافیایی شهر اندیشه

اگر بخواهیم ویژگی ها و قابلیت های این منطقه را برای ،، که قصد ،ید آپارتمان در اندیشه را دارند بررسی کنیم، باید بگوییم که این منطقه از شرایط اقلیمی بسیار خوبی برخوردار است و به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی دامنه های ج،ی از رشته کوه البرز و اینکه در مسیر بادهای معروف شهریار در هر فصلی از سال قرار دارد و با مقایسه ای آسان بین آب و هوای تهران و کرج به راحتی متوجه این تفاوت خواهید شد. بنابراین اگر قصد ،ید آپارتمان در اندیشه را دارید، این منطقه برای شرایط تابست، بسیار من، خواهد بود.

اگر به سایت مراجعه کنید مسکن کیان به آدرس ایمیل ma،ian.com بروید، چیزهای زیادی برای ،ید آپارتمان در اندیشه یا اجاره آپارتمان پیدا می کنید. همچنین می تو،د به صورت تلفنی یا آنلاین با مشاوران مسکن کیان در ارتباط باشید و سوالات خود را در خصوص ،ید آپارتمان در اندیشه تهران و فازهای مختلف آن مطرح کنید و از مشاوره و راهنمایی کارشناسان این گروه بهره مند شوید.

منبع