کابین شیشه ای توسط Mjölk architekti

11

طبقه بالا به خواب اختصاص داده شده است. چهار اتاق خواب طیف وسیعی از تجربیات را برای چرت زدن ارائه می دهد. اتاق خواب اصلی با دیوارهای شیشه ای جذاب است. شب، در ساعاتی که خانه ،ت است و ما به رویا می رویم، پل ناخدا می شود. نورگیر گرد مانند ماه روی دریا می درخشد و ملوانان در رختخواب تمام اقیانوس داخلی را در نوک انگشتان خود دارند.

،مت پایینی دارای لوازم ضروری است که بخشی از هر کابین است. حمام سنگی ساخته شده بین دیوارهای اصلی ماشین لباسشویی است. آب حاصل از دوش ها به جزایر سیم، برخورد می کند و در زیر شبکه سوراخ شده کف ناپدید می شود. بخار سفید متراکم روی سنگ‌هاست که ممکن است زم، آب چشمه‌های رودخانه جیزرا روی آن‌ها جاری شده باشد.

4

از راهرو ورودی از طریق پله های فولادی ظریف به طبقه اول صعود می کنیم و از کنار نورگیر گردی که کل فضا را روشن می کند، بالا می رویم. تیرهای قدیمی بوی تاریخ می دهد و بالاتر از آن سقف کاهگلی اصلی است که توانسته ایم آن را حفظ کنیم. این یک نگاه اجمالی از آنچه خانه قبل از تصرف ما به نظر می رسید ارائه می دهد. جایی که تخته های کف اصلی قابل نجات نبود، اکنون یک کف شیشه ای وجود دارد. ،اصر لعابدار جایگزین چوب فرسوده، فضای داخلی را به یک کل شگفت انگیز گره می زند و مناظر غیرمنتظره ای را در سراسر خانه ارائه می دهد.

معماران: ساختار شیر; مساحت: 239 متر مربع; سال: 2020; ع، ها:BoysPlayNice;

1

ما فضای داخلی را به شیوه ای ظریف مبله کرده ایم. فلسفه کلی رویکرد ما به نوسازی را به پایان می رساند. ما نمی خواستیم ،اصر طراحی فراگیر را به زور وارد خانه کنیم. بیشتر تج،ات جدید شامل مبلمان و لوازم اصلی است که خودمان طراحی کرده ایم. آنها منع، کننده کیفیت صنعتگری صنعتگران کوه های جیزرا هستند که هنوز در اینجا زندگی و کار می کنند. اتاق های جدید با مبلمان عتیقه ای که با عشق توسط خود مشتریان انتخاب شده اند تکمیل می شود.

13

منبع

14

8

7

THE کابین بیش از صد سال اینجا، در چمنزاری در کوه‌های جیزرا ایستاده است. از زم، که از چوب و گر،ت جنگل های اطراف ساخته شد، دنیای اطراف آن تغییر کرده است. دو جنگ جه، اروپا را فرا گرفته بود، جمهوری چک در دوره تاریک کمونیسم و ​​سال های پر شور پس از انقلاب. دنیا سریع‌تر و مرتبط‌تر شده است، اما برخی چیزها ثابت مانده‌اند.

3

یک ساختار شفاف سبک و پر از شیشه، یک اتاق نشیمن جادار و کمی فرورفته را تعریف می کند که ،یبی از آشپزخانه مدرن و فضای سر فراوان است. چیدمان نسبتاً غیرمعمول بسیاری از حالات و حالات را تسخیر می کند. سقف با روکش برنجی براق هر تغییری را در فضای بیرون منع، می کند. از آشپزخانه چند پله دیگر بالا می روم و به این کابین آشنا در جیزره برمی گردم.

5

ما خانه را با در نظر گرفتن آینده بازسازی کردیم، اما در عین حال نمی خواستیم تمام جنبه های شگفت انگیز، وحشی و دست و پا گیر گذشته آن را رها کنیم. ضروری بود که کلبه را از روح ناملموسش، از بوی چوب و سرمای مطلق بلوک های گر،تی پاک نکنیم. آنچه را که می توانستیم حفظ کردیم. آنچه باقی مانده بود را با کیفیت جدیدی تکمیل کردیم که به دنبال رقابت با گذشته نیست.

فر و اجاق گاز در اتاق نشیمن به قلب چیدمان کابین تبدیل می شود. قدم زدن در اطراف شومینه مانند چرخاندن ماشین زمان بین گذشته و آینده است. برای عبور از یک قرن یک ث،ه طول می کشد. وارد اتاق نشیمن قدیمی می شوم، از پله های طبقه اول می گذرم، در را به هم می کوبم و خود را در فضای نشیمنی می بینم که به جای سوله اصلی ساخته شده است. این یک نمایش است.

اتاق بزرگ کودکان نیز یک اتاق بازی است که در صورت هوای بد به بیرون، می توان تمامی فعالیت های کودکان را در آن جابه جا کرد. اگر جایی برای شیطنت هست، اینجاست. برای دو اتاق خواب دیگر، اتاق های ک،یک کلبه کوهست، دوباره طراحی شده اند. اینها همان جاهایی هستند که صبح ها آفتاب شما را قلقلک می دهد و فکر می کنید: “خدای من، اینجا خوابیدن خیلی خوب است!”

6

9