کار، سرگرمی و زندگی این آپارتمان در شنژن را پر کرده است

بزرگترین مزیت یک میز پینگ پنگ سفارشی است که برای مطابقت با هویت دوگانه کاربر طراحی شده است. طراح یک روکش چوبی منحصربه‌فرد با مش چرمی رنگ‌آمیزی خاص را برای تشکیل این «،اب‌بازی» چند منظوره انتخاب می‌کند.

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 5

03 مبلمان قابل تبدیل

طراح سعی کرد فضا را زنده کند. استفاده از مزیت سایت منظره مرتفع و نور طبیعی فراوان. شفافیت و قاب نامحدود به کل آپارتمان اجازه می دهد تا تجربه حسی بزرگتر از مساحت واقعی خود داشته باشد. با در نظر گرفتن سبک زندگی کاربر، طراح استفاده از مبلمان ثابت سنتی را کنار گذاشته است. تعامل بین افراد و اشیاء تجربه فضایی جالبی را برای ،نین فراهم می کند و همچنین امکانات بیشتری برای شکل دادن به زندگی فراوان می گذارد.

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 9

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 14

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 8

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 15

متراژ کل آپارتمان 80 متر مربع می باشد. مارگی و سینرو با کار بر روی اصل ارضای کارکردهای اوقات فراغت و کار، تمام دیوارها را باز ،د و حس مرزهایی را که یک عملکرد خاص را تعریف می‌کنند تضعیف ،د. فضا را به فضایی تبدیل کرد که به دلخواه حالت‌ها را تغییر می‌دهد، درست مانند نحوه تغییر مالک آپارتمان بین هویت‌های چندگانه.

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 3

صاحب آپارتمان دارای هویت دوگانه یک هنرمند و یک کارآفرین موفق پزشکی است. در دنیای ایده آل خود، او آپارتمان را به ،وان فضایی انعطاف پذیر تصور می کرد که نه تنها نیازهای کار گروهی را برآورده می کند، بلکه مک، برای جلسات کاری و سرگرمی، کار فردی و اوقات فراغت است.

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 12

نور طبیعی در امتداد تمام پنجره‌های خلیج امتداد می‌یابد و فضایی عالی از نور و سایه ایجاد می‌کند و باز بودن طرح کلی را گسترش می‌دهد. رنگ پس‌زمینه فضا ساده و ملایم است، رنگ‌های پاستلی با انعکاس‌های مایل به آبی، لطافت و آرامش زندگی روزمره را به همراه دارند. بافت چوب طبیعی و تزئینات ف،ی حسی بازیگوش به فضا می بخشد، درست مانند آن برخوردهای غیرمنتظره و شگفتی های زندگی.

اطلاعات پروژه: Central City Apartment, Shenzhen; مساحت: 80 متر مربع; مکان: شنژن، چین؛ تیم طراحی: طراحی X-ZOO; طراحان اصلی: Xinru Wei، Margie Zhao; عکاسی: Sui Sicong;

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 13

02 آزادی فضا

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 7

سناریوها با استفاده از پارتیشن های چوبی انعطاف پذیر ت،یم می شوند. فضای اصلی بازآرایی شده و به‌صورتی تعریف می‌شود که پارتیشن به جلو و عقب می‌خورد و نیازهای زندگی و کار را از هم جدا می‌کند و به آن می‌پیوندد. سفید و آبی دنج به رنگ هایی تبدیل می شوند که در فضا با هم ،یب می شوند و به آپارتمان نشاط بی نظیری می بخشند.

قطعات ف،ی سفارشی جداسازی و ،یب میز را آسان می کند. توری چرمی با طراحی خاص، میز را به میز تنیس روی میز، میز کار مجالس و انفرادی تبدیل می کند.

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 11

این یک آپارتمان در ارتفاع در منطقه مرکزی شنژن. طراحان Margie و Xinru “آزادی” را در این فضا پیاده ،د. این فضای آزاد و در حال تغییر، مانند زمین بازی دوران کودکی، اثری پر از احساس را غنی می کند. با جابه‌جایی بین صحنه‌ها، فضا الهام‌بخش خلاقیت، ایجاد انگیزه ارتباط و تعامل با همکاران، دوستان و مبلمان است.

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 6منبع

داخلی ترین ،مت آپارتمان به ،وان یک فضای نشیمن راحت طراحی شده است، با کمدهای ذخیره سازی به راحتی در دسترس، میزهای کناری و میزهای چای که می توانند به دلخواه جابجا شوند، مبل های تختخواب شو تبدیل شونده برای اقامت شبانه و توالتی که در پشت دیوار پنهان شده است. این جزئیات مسیر زندگی است که توسط طراح برای مشتری توصیف شده است تا هیجانات و شگفتی های زندگی را برجسته کند.

“فضای باز آزادی برای رشد و فرصتی برای امکانات جدید فراهم می کند. فردی که در فضا غوطه ور است باید آزادی زندگی را با تعامل خلاقانه با آن تجربه کند.” – خالقان Margie و Xinru.

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 2

04 “،اب بازی” شخصی

آپارتمان شهر شنژن x طراحی باغ وحش 4

01 نقش ها و عملکردهای متعدد

انعطاف پذیری و تعامل بین فضا و کاربر آن در سراسر طراحی در نظر گرفته شده است. طراح با تاکید بر سرزندگی فضا، مبلمان متحرکی را ایجاد می کند که با نیازهای مختلف کاربر سازگار است. چرخ ها، قطعات قابل تنظیم، سوئیچ و فنرها معمولاً در مکان هایی قرار می گیرند تا تحرک و شگفتی را به حدا،ر برسانند.