کارخانه اتاق فرار ️طراحی و ساخت اتاق فرار | allescape

اما اجرای اولین بازی در دنیای واقعی مربوط به سال 2007 میلادی می‌باشد. این ایده زمانی به ذهن کاتو رسید که دوست خودش را در حین بازی فرار کامپیوتری دید. و برای این بازی نیازی به دانش و یا تخصص خاصی نیست ولی تجربه این بازی می تونه تو بازیای دیگه خیلی کمکتون کنه. در اینجا لیست کامل اسکیپ روم‌های تهران که در حال حاضر فعالیت دارند را به همراه آدرس جمع آوری کرده‌ایم. جهت تثبیت نام برند خود و تبلیغ خود برای پرسنل اتاق فرار خود از لباس‌های مارک‌دار برند شده خود استفاده کنید تا در رسانه‌ها و تصاویر گرفته‌شده در شبکه‌های اجتماعی در ناخودآگاه بینندگان بنشیند.

همۀ اتاق فرارها ترسناک نیستن

برخی از اتاق‌های فرار آنقدر معمای پیچیده‌ای دارند که برای حل آن نیاز به دقت گیم مستر اتاق فرار بالایی دارید. همین عمل می‌تواند ظرفیت و طول عمر حافظه ما را به طرز چشمگیری افزایش دهد. در این مدت زمانی باید شرکت‌کنندگان سرنخ‌ها را پیدا کرده و معما را حل کنند. هر چقدر بیشتر دست به حل معما بزنند به برنده شدن نزدیک‌تر می‌شوند.

  • متأسفانه یا خوشبختانه، بدون ایجاد جوی مثبت، پایدار و کارآمد بین کارکنان و بازیکنان اتاق فرار، بسیاری از اهداف به واقعیت تبدیل نمی‌شوند و بعضاً مشکلاتی پیش‌بینی‌نشده پیش می‌آید که روند کاری را مختل کرده و جلوی پیشرفت‌های برنامه‌ریزی‌شده را می‌گیرد.
  • امروزه تو بیشتر اتاق فرارها بازیگر یا بازیگرهایی هم حضور دارن که برای باورپذیری بهتر سناریو یا ایجاد حس خاصی تو روند بازی، نقشی رو ایفا می­کنن.
  • اگر که بخواهید در هر نقطه از بازی اتاق را ترک کنید می‌توانید به راحتی از آن خارج شوید.
  • اسکیپ رومیا اتاق فرار یک بازی پازل (فکری) مبنتی بر واقعیت است، که در آن شما در یک اتاق قفل شده‌ قرار میگیرید و مجبور به حل پازل با دیگر اعضای گروه هستید تا بیرون بیایید.
  • بنیانگذار این کمپانی”آتیلا گیروکاویکس” بود که این ایده را در سر پروراند.
  • ساخت یک برند قوی، امتیاز مثبتی است که تا پایان کار شما و حتی بعدازآن نیز با شما همراه بوده و می‌تواند باعث اعتبار هرچه بیشتر مجموعه اتاق فرار شما باشد.

کارخانه اتاق فرار ️طراحی و ساخت اتاق فرار | allescape سپس برای رزرو بازی اقدام کنید و در زمان مشخص شده همراه با هم بازی های خود به مکان معرفی شده مراجعه کنید. طراحان اتاق فرار با توجه به فضای بازی و سناریو اتاق فرار در طی مراحل بازی تعدادی معما و پازل قرار داده‌اند که شما با پیدا کردن سرنخ‌ها و حل پازل‌ها مراحل بازی را یک به یک گزرانده و در نهایت به هدف نهایی بازی که در ابتدا به شما اعلام می‌شود خواهید رسید. معماهای اتاق فرار سبکهای متفاوتی دارنداز پیدا کردن یک کلید در زیر گلدان گرفته تا کنار هم گزاشتن تعدادی پازل و یا حل یک معادله ریاضی ساده و یا انجام یک کار مکانیکی. همانطور که گفتیم، اتاق فرارها دارای داستان‌ها و ژانرهای متعددی هستند و با توجه به اینکه در کدام سناریو قرار گرفته‌اید، باید سعی کنید بهترین اقدام را انجام دهید تا برنده از این مسابقه خارج شوید. اگر درک خوبی از شخصیت شناسی در اتاق فرار داشته باشید،‌ می‌بینید که همه افراد واکنش یکسانی به مسئله نشان نمی‌دهند و هر یک نقش بخصوصی را بازی می‌کنند. برای حل معمای یک اتاق فرار، باید از کمک همه افراد استفاده کرده و هر فرد مسئولیتی را متناسب با شخصیت خود انتخاب کند.

ورزش مفرح و هیجان انگیز آفرود

یا امکان داره شما یه دستگاه الکتریکی یا مکانیکی و از یک طریق خاص فعال کنید . معماها هرچه که باشه سرنخ حل کردن داخل اتاق هست فقط باید هواستون را جمع کنید. همیشه باید یه ربع الی بیست دقیقه زودتر از شروع بازی در محل حضور پیدا کنید. این بازی ما را در یک محیط خاص قرار می‌دهد و می‌خواهد تا با تعامل جسمی با فنون،متون و کد‌های زمان به کشفیات و حل معما برسیم. در این مرحله، بازیکنان به مجموعه مراجعه کرده و خدمت موردنظر خود را دریافت کرده و بازی می‌کنند.

اتاق فرار سرقت پول

با قرار گرفتن در محیط های پر از تنش و استرس و ترس در اسکیپ روم ها ذهن به مرور می آموزد که چطور در شرایط استرس زا تصمیم گیری درستی داشته باشد. به عبارت دیگر، یکی از مزایای اسکیپ روم ها این است که یاد بگیرید چطور در برابر سختی ها تمرکز خود را حفظ کنید و در نهایت بهترین تصمیمات را اخذ کنید. با توجه به نوع معماهای مطرح شده در اسکیپ روم ها و شرایط موجود در محیط، نه تنها نیاز است تا ذهن را به چالش کشیده شود، بلکه بینایی، شنوایی و حس لامسه نیز باید به درستی مورد استفاده قرار گیرند. یکی از مزایای اسکیپ روم ها نسبت به سایر بازها ایجاد ارتباط قوی بین تمام حواس برای جستجو سرنخ ها و تبدیل آنها به پاسخ معما و دست یافتن به رمز عبور می باشد. بدون شک به این مزیت براحتی در سایر بازی ها دست پیدا نخواهد شد. تعداد زیاد و انواع مختلفی از اتاق فرارها در تهران وجود دارند که هرکدام در دسته‌بندی‌های متنوعی از جمله پلیسی، ژانر وحشت، معمایی و .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار