کافه محله رومولو – InteriorZine

به طور عمده 3 موقعیت جایگزین و مواردی وجود دارد که می تواند از ،یب و استفاده آنها ناشی شود. نجاری تاشو به کل بازشو و همچنین بسته شدن کامل اجازه می دهد تا بتواند فضای داخلی خود را بدون از دست دادن اتصال با روسازی به دلیل اینکه در شیشه متریال شده است، مطبوع کند. هنگامی که بسته می شود، دو پنل از هشت پانل برای ایجاد درب دسترسی به محل متصل می شوند، و در موقعیت نوار، دو ماژول با پنجره ها برای خدمات مشتری سازگار شده اند. به این ترتیب، مکان همیشه جوهره فضای بیرونی خود را حفظ می کند.

رومولوس کافه ای است که در قلب محله کوگلان، نزدیک ایستگاه قطار آن، در شهر بوئنوس آیرس واقع شده است. از ابتدای مرحله طراحی، فضایی برای رفت و آمد توسط صاحبش در نظر گرفته شد که به دنبال ایجاد مک، گرم و دلپذیر، نزدیک به استقبال و همراهی روزانه همسایگان بود و عطر و طعم قهوه را به آن نزدیکتر می کرد. پیاده رو محله

در نهایت، مبلمان معاصر انتخاب شده با خطوط ساده، پالت رنگ را حفظ می کند، با رنگ های گرم ،یب می شود و از انعطاف پذیری استفاده و توزیع فضای عمومی داخلی/خارج پشتیب، می کند.

کافه محله رومولو ۶

سیستم حصار طراحی شده برای Rómulo Café de Barrio، متشکل از هشت پانل کشویی متصل، به آن تطبیق پذیری ارتباط مستقیم با پیاده رو و همچنین امکان انطباق با فصول مختلف آب و هوایی سال را می دهد و فضایی را ایجاد می کند که می تواند بدون از دست دادن ارتباط نزدیک خود با دنیای خارج، گرم می شود.

هویت بصری پروژه از ،یب بافت هایی از طبیعت قهوه و تصویر آجر، ،صر سازنده ای از حضور عالی در ساختمان های منطقه، زاده شده است. پالت رنگی و مواد استفاده شده که از بافت قهوه و زمین به دست آمده است، موفق به ایجاد یک فضای عمومی گرم با وابستگی قوی به محله می شود. پیشخوان استیل ضد زنگ برخلاف منشأ ارگ،ک، بافت و ناقص میله آجری وجود دارد و سطح سرویس بهداشتی را برای خدمات مشتری ایجاد می کند.

کافه محله رومولو 1

کافه محله رومولو ۸

کافه محله رومولو 5

معماران: معماران لوسیا والوهتوماس میلنیکویچ; مساحت: 30 متر مربع; سال: 2022; ع، ها: Hernán Taboada; سازندگان: Cerart، Estudio Te، Frimaq Refrigeracion، Griscan، IwishDeco، Ladrillos Silma، Monolitic; معماران اصلی: Tomas Mielnikowicz، Lucia Vallve;

کافه محله رومولو 7منبعیکی دیگر از ،اصر محله موجود در کافه رومولو، علاوه بر نام خیاب، که در آن قرار دارد (Dr. Rómulo Naón)، برگ موز است، درخت معمولی منطقه که در پاییز پیاده روها را سبز و زرد می کند. . این برگ علاوه بر به ارمغان آوردن رنگ سبز در تضاد با رنگ های سفالی و بادامی مکان ها در لوگو نیز وجود دارد. تابلوهای روی دیوار، شیشه و کره در بیرون، با استفاده از تکنیک سنتی و با دست ساخته شده اند تا جوهر ،ب و کار در منطقه حفظ شود.

کافه محله رومولو 3

کافه محله رومولو ۲

کافه محله رومولو 4