کافه مونتیبلر اثر ترئو آرکیتتوس

این اتاق 25 متر مربع مساحت دارد و چالش این بود که برنامه درخواستی مشتری را با این فضا تطبیق دهید. بنابراین، پلان طبقه به دو بخش سازماندهی شده است، یکی برای سرویس و پیشخوان خدمات، که توسط پیشخوان هایی که فضا را شکل می دهند، و بخش دیگر برای پذیرش عموم، با نیمکتی که مرز جانبی اتاق را اشغال می کند، محدود شده است. هر دو تماس و اتصال فوری به خیابان دارند، که یک نقطه مرجع مهم در پروژه است، زیرا این پیشنهاد خدمات پیاده رو را پیش بینی می کند.

معماران طبقه همکف کافه ۲

معماران: معماران طبقه همکف; مساحت: 25 متر مربع; سال: 2022; ع، ها: روماریو کوتو دوس سانتوس; تولید کنندگان: Guara،s، Portobello، Suvinil;

معماران طبقه همکف کافه 3

منبع

معماران طبقه همکف کافه ۴

معماران طبقه همکف کافه ۷

THE قهوه نما به پیاده رو باز می شود، جایی که خدمات از بیرون به طور مستقیم به شلوغی زندگی روزمره ارائه می شود. دعوتی برای استراحت، ملاقات، گپ زدن و حتی نوشیدن یک قهوه برای همراهی با قدم زدن در خیابان های شهر.

یکی از ویژگی های برجسته این فضا، یک دیوار گا،ی تعاملی است که تمام عمق فضای داخلی را در بر می گیرد، متشکل از یک شبکه نجاری که از “فنجان قهوه” پشتیب، می کند که کاربران می توانند با عبارات، طرح ها و دیگر ابراز محبت برای نمایش و تکمیل فضای داخلی، به آن حالت دهند. فضای این فضای دوست داشتنی در قلب شهر. این شبکه که در امتداد دیوار کناری اتاق قرار دارد در سقف نیز تکرار می شود و فضای در دسترس مشتریان را شکل می دهد.

معماران طبقه همکف کافه 8

رنگ ها و متریال ها در برند کافی شاپ که یکی از سنتی ترین قهوه خانه های شهر است، اشاره شده است. پوشش ها و مواد با پالت رنگ ،یب می شوند و از طریق براقیت یا بافت ها برجسته می شوند. مبلمان برای حدا،ر استفاده از تمام فضاها ارائه شده است و نیمکت دیواری اجازه اشغال بیشتر را می دهد و انبار بسته بندی را در داخل پنهان می کند.

معماران طبقه همکف کافه 1

معماران طبقه همکف کافه ۲