کافه off.o توسط mttb – InteriorZine

از آنجایی که این پروژه در ساحل Gijang، Busan واقع شده است، هر سه ساختمان به سمت خط ساحلی قرار دارند. این تجربه فضایی را با یک قاب ع، بی پایان از اقیانوس در حین حرکت در فضا غنی می کند. بر خلاف محیط شهری، جنبه حومه ای پروژه، به ویژه احاطه شدن توسط یک محیط طبیعی، تیم طراحی را به ایجاد فضایی مینیمال و ساده سوق می دهد. در حالی که فضا آرام و آرام باقی می ماند، محیط طبیعی به مشتریان نزدیک تر می شود.

کافه mttb 3


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/05/30/off-o-cafe-by-mttb/

کافه mttb 6

ساختار و فرم فضایی در یک واژگان ساده مورد بررسی قرار می گیرد. در حالی که هندسه ساده فضای موجود حفظ می شود، تیم طراحی انواع متضاد انواع مبلمان را معرفی می کند. در همان زمان، یک صدای ناخوشایند بالقوه از انواع با پالت مواد انتخابی کنترل می شود. این مانع از ظاهر تزئینی یا پر زرق و برق پروژه می شود. استفاده کلی از چوب سازگار با محیط زیست و رنگ های تن ، در فضا، تجربه فضایی راحت و آرامش بخشی را برای مشتریان در سراسر فضا ایجاد می کند.

کافه mttb 11

کافه mttb 9

کافه mttb 2

معماران: mtb; مساحت : 588 متر مربع; سال : 2022; ع، ها :Yongjon C،i; ساخت و ساز : mttb, Design Bono;

به اشکال ساده و خطی فضای موجود، تیم طراحی ،اصر منحنی را در طراحی سقف گنجانده است تا فضایی راحت را ایجاد کند. به جای اینکه پیچیده و پویا باشد، تفسیر مجدد ،اصر هندسی مانند نقطه، خط و صفحه، الهام‌بخش طراحی فضایی بوده و محیطی آرامش‌بخش و مینیمال را ایجاد کرده است.

off.o یک کافه واقع در بوسان، کره ج،ی است. مساحت کلی 588.17 متر مربع در سطوح دو طبقه گسترش می یابد. ورودی در طبقه اول قرار دارد که مجموعه ای از 3 ساختمان مجزا می باشد. در ساختمان مرکز واقع شده است، ورودی با یک کافه و پذیرایی نانوایی از مشتریان استقبال می کند، در حالی که دو ساختمان الحاقی انواع مختلفی از فضاهای نشستن را ارائه می دهند. در کنار سطح پایین‌تر که تجربه فضایی متنوعی را نیز به مشتریان می‌دهد، این پروژه به دنبال ارائه یک تجربه فضایی آرام و در عین حال جذاب در سراسر فضا به مشتریان است.

کافه mttb 1

کافه mttb 7

کافه mttb 5

کافه mttb 8

کافه mttb 4

کافه mttb 12