کالکشن های Tempered Beauty for Temper Metallic

در عین حال، استفاده از هندسه های ناب و تن،ات ک،یک به این م،ی است که هر شی ظرافتی متعادل و جاودانه را منتقل می کند. اشیاء در مرز قطعه منحصر به فرد و نسخه محدود، محصولات Temper کاملاً دست ساز هستند، به لطف دانش فنی که استحکام ف، را در اشکال جدید محصور می کند.

2

از دیدگاه پایداری
اتخاذ راه حل های طراحی شده برای اطمینان از پایداری زیست محیطی عملیات شرکت برای تیم Temper بسیار مهم است. اصلي كه بيش از همه به پرهيز از اتلاف مواد با استفاده مجدد از برش هاي ايجاد شده در حين برش ف، براي ايجاد محصولات جديد و با استفاده از پوشش پودري كه امكان بازيابي بيش از حد پاشش را به صورت پودر از داخل كابين مي دهد و استفاده مجدد از آن ، جلوگیری از آلودگی هوا.

ریشه شناسی ف،ی
برند جو، که هویتی قوی برگزیده است، مفهوم Temper از کلمه لاتین tempĕrātĭo آمده است که نشان دهنده تعادل و تن، اجزاء است و در عین حال ایده اتحاد دو ،صر را پس از طی یک فرآیند پیشنهاد می کند. سنتز، به ،وان آلیاژ ف،ات. منشأ انجمن Temper که از تقابل بین مواد خام و دانش صنعتگر و طراح به وجود آمده است، برای ایجاد دیدگاه جدیدی در مورد طراحی است. مرجع باست، از طریق روش‌های صنعتگران معاصر، حفظ هماهنگی بین اجزا و تعادل نسبت‌ها به ،وان یک اصل راهنما، به روز می‌شود.

4

3

5

1

تیم
خاستگاه تمپر در میل به تبدیل انبوهی از تخصص ف،کاری به اشیایی با طراحی عالی، با تفکر طراحی قوی و ثابت که می تواند با توجه به سناریوهای جدید معاصر، م،ای جدیدی به کار صنعتگر بدهد، نهفته است. ایده دقیقی که از ملاقات اتفاقی الئونورا آ،ی، بنیانگذار این برند زاده شد. عمر اسپورزون، بنیانگذار و طراح اصلی؛ و الساندرو دی وکی که سمت مدیر هنری را دارد. این یک داستان خانوادگی است که تفکر طراحی و تولید صنایع دستی را در هم می آمیزد و یکی می کند: دیدگاه های متفاوت و معاصر، که توسط بعد تحول آفرین و متحد طراحی تصعید شده است.

شخصیت در Brianza نزدیک میلان – منطقه ای که ذاتاً با پیدایش و تکامل مستمر طراحی ایتالیایی مرتبط است – به ،وان یک برند طراحی معاصر و متخصص در تولید صنایع دستی مبلمان و لوازم جانبی ف،ی تأسیس شد. بخش‌های ف،ی، مقاطع توخالی و ورق‌ها با مهارت معمولی یک تجربه گسترده در نجاری ف،ی سبک کار می‌شوند تا آنها را به مبلم، با زیبایی اصلی، متشکل از حجم‌های برجسته و با ارجاع به بروتالیسم تبدیل کنند.

رویکرد صنعتی بسیار حرفه ای
آزمایش طراحی خارق‌العاده‌ای که ف، ارائه می‌کند، پایه‌های آن را نشان می‌دهد شخصیتمجموعه ها مقاطع و مقاطع توخالی و همچنین سایر قطعات ف،ی با اشکال و اندازه های مختلف بر اساس طراحی مهندسی پروژه قبل از جوشکاری انتخاب و برش داده می شوند: از جیگ های سفارشی مخصوص برای اطمینان از اینکه همه اجزا در فرآیند مونتاژ کاملاً با هم قرار می گیرند استفاده می شود. . سپس اقلام ایجاد شده تمیز می شوند و پودر می شوند. از انتخاب مواد اولیه تا پایان، هر فرآیند با گفتگو بین طراح و صنعتگر درگیر در فرآیند تبدیل قطعات ف،ی صنعتی به قطعات منحصر به فرد و کاملاً تکمیل شده هدایت می شود. مبلمان علاوه بر ماژولار بودن، سطح بالایی از سفارشی‌سازی را با امکان ایجاد ساختارها و ،اصر معماری شخصی و سطح بالا برای مشتریان، اعم از افراد، دفاتر معماری یا شرکت‌ها، ارائه می‌دهد.

مجموعه MONO
مجموعه MONO اولین مجموعه مبلم، است که توسط این برند طراحی و ساخته شده است. اشاره اصلی به مفهوم منحصربه‌فرد بودن است که زیربنای مفهوم Temper است: محصولاتی که برای سری‌های کوچک طراحی شده‌اند، با ویژگی‌هایی که ریشه در فرآیند صنعتگر دارد که آنها را به اشیایی منحصر به فرد و تکرار نشدنی تبدیل می‌کند.
مانند یکپارچه های فولادی، اجزای مجموعه نیز زیبایی شناسی مجسمه ای با زیبایی شناسی منسجم و برجسته را به نمایش می گذارد. قطعات به ظاهر ساده – که پیچیدگی آنها با دقت ساخت پوشانده شده است – که در آنها کمی به دکوراسیون داده می شود، اشیایی توتمیک هستند که حضور کاریزماتیکی را نشات می دهند که می تواند در یک سبک هماهنگ و در عین حال متضاد در هر زمینه داخلی متن، شود. معاصر.
فولاد ملایم ماده ای است که در اولین طیف مبلمان Temper نقش برجسته ای ایفا می کند، جایی که مواد اولیه عمداً ردپایی از منشاء صنعتی خود را، حتی پس از مراحل تبدیل، مانند علائم ماشینکاری، اتصالات جوش فیزیکی و ناپیوستگی های ارتعاشی، نشان می دهد. قطعات روی زمین قابل مشاهده باقی می مانند.
تمام قطعات، کاملاً قابل تنظیم از نظر ابعاد، در روکش‌های آهنی ترشی و مشکی موجود هستند، در حالی که سطح هر میز با Fenix ​​پوشانده شده است – سطحی مات اما نرم با تکنولوژی بالا – تکمیل کننده پالایش رسمی پیشنهاد تمپر بخشی از مجموعه اول، مجموعه ای از اشیاء انتخاب شده در زیر نمونه های کاملی از سطح بالای مهارت در مونتاژ و تبدیل ف،ات است.

منبع