کتابخانه رنگ و کاغذ اکنون به صورت خودکار و چند سطحی است. پیش‌نمایش #PDShow2022


کتابخانه رنگ و کاغذ – پایه 91

در کنار طیف رنگی جدید، کتابخانه Paint & Paper، طیف پوشش‌های خود را مجددا مهندسی کرده است و فرمول‌های ،بنده پیشرفته، خود پرکننده و چند سطحی را به طیف پوشش‌های Architects معرفی کرده است. اکنون، تمام رنگ‌های Paint & Paper Li،ry اکنون می‌توانند تقریباً روی هر سطح داخلی یا خارجی، بدون نیاز به پرایمر جداگانه استفاده شوند.

این روکش های لو، با کارایی بالا مستقیماً روی گچ، نازک کاری، ف،کاری، شیشه، کاشی و سرامیک، شیشه و یو پی وی سی اعمال می شود.

رنگ های منحصر به فرد

ارائه پالتی از 180 رنگ منحصر به فرد و تولید شده با استانداردهای فوق العاده بالا در ،ستان – کتابخانه رنگ و کاغذ الهام بخش، تخصص رنگ و ایده های طراحی را برای طراحان داخلی، پیمانکاران نقاشی و تزئینات، معماران و مشخص کننده ها فراهم می کند.

جزئیات کارت رنگی جدید Paint & Paper که در سپتامبر 2022 عرضه می شود، در نمایشگاه P&D در دسترس خواهد بود. این شامل نه افزوده جدید و سه خانواده رنگ جدید “معماری” در کنار 8 سایه احیا شده از آرشیو کتابخانه Paint & Paper است.

علاوه بر یک طرح رنگی به روز شده، نقشه شاهد راه اندازی سه خانواده دیگر از رنگ های معماری کمی شیب است.

هشت رنگ دیگر از آرشیو کتابخانه Paint & Paper احیا شده است. این صورتی‌های پررنگ، نارنجی‌های عمیق، سبزها و آبی‌های کاریزماتیک شامل «کاروان»، «،با»، «صورتی جیپور»، «عزت روبن»، «اسکارلت»، «زنگ»، «پولن II»، «مینک» و «دراز» هستند. اتاق خواب’.

اندی گرینال، رئیس طراحی – کتابخانه رنگ و کاغذ، نظر داد این مجموعه نحوه تزئین ما را متحول می کند و به طراحان و صاحبان خانه کنترل کاملی بر مکان و نحوه استفاده از رنگ می دهد. ماهیت خود پرایمینگ و ماندگاری طول، این فرمو،یون ها به این م،ی است که طیف رنگ های ما تقریباً روی هر سطحی قابل استفاده است. افرادی که از تعامل زیبای نور بر روی یک سطح مات انگیزه دارند می توانند از امولسیون مات Architects بر روی دیوارها، تزئینات، رادیاتورها و کاشی ها استفاده کنند. این روکش مات فوق‌العاده به اندازه یک رنگ براق‌تر معمولی روی کارهای چوبی مؤثر و بادوام است. طیف پوشش‌ها، از مات گچی «Pure Flat» تا براق‌تر Satinwood معماران و اکنون براقیت مبتنی بر آب، این فرصت را فراهم می‌کند که واقعاً با سطوح براقیت و تأثیر آن بر رنگ بازی کنید.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع