کتاب های کمک درسی دهم گاج مارکت | ketabko

کتاب‌های این دسته همانطور که از نام‌شان پیداست با هدف فراهم کردن یک بانک سوال جامع از نمونه‌سوالات امتحانی و آمادگی دانش‌آ‌موزان برای پاسخگویی به سوالات امتحانات پایان ترم نوبت اول و نوبت دوم تألیف شدند. کتاب های کمک درسی برتر دهم ریاضی این دسته شامل فلش کارت و درسنامه‌های خلاصه هستند. سال به سال با بالا رفتن مقطع تحصیلی، نیاز به کتاب های کمک‌درسی بیش از پیش حس می‌شود. به علاوه بسیاری از معلمان معتقدند که پایه سوم ابتدایی پلی برای آمادگی بیشتر جهت ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر و شرکت در آزمون های تیزهوشان است.

  • انجام این کار باعث افزایش شانس شما در موفقیت در کنکور و به دست آوردن رتبه برتر می‌شود.
  • سال به سال با بالا رفتن مقطع تحصیلی، نیاز به کتاب های کمک‌درسی بیش از پیش حس می‌شود.
  • در مجموع، هدف کتاب های سه بعدی دهم ریاضی نشر الگو آموزش مفهومی مطالب است.
  • چون با وجود کوچکی‌شان حجم بالایی از مطالب موضوعیِ دسته‌بندی شده را به‌همراه تست و پاسخ‌های تشریحی در دل خود جای داده‌اند.

کتاب های کمک درسی دهم گاج مارکت | ketabko

این شروع می‌تواند آینده بسیار درخشانی را برای شما و یا فرزندتان رقم بزند. بهتر است حتما در پایه دهم از یک مشاور کنکوری کمک بگیرید تا بهترین نتیجه ممکن برای شما حاصل شود. معمولا خانوده‌ها سعی دارند در این پایه بر روی نمره دانش‌آموزان تمرکز داشته باشند. این کتاب مطابق با آخرین سرفصل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش سازمان سنجش کشور تالیف و تدوین گردیده است. وب‌سایت کتابانه مجموعه‌ای از پرفروش‌ترین کتاب های موضوعی را برای کنکوری‌ها ارائه کرده است که می‌توانید کتاب های مدنظرتان را بعداز ثبت سفارش، در سریع‌ترین زمان و درب منزل تحویل بگیرید. این سری از کتاب های انتشارات خیلی سبز هیچ نکته از ادبیات کنکور را خرید کتاب کمک درسی دهم ریاضی ناگفته باقی نمی‌گذارد!

حذفیات ریاضی دهم در کنکور

سعی همیشگی ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی، مشاوره و معرفی بهترین منابع استخدامی خدمت داوطلبین و بازدیدکنندگان محترم بوده است. اگر از قیمت این‌روزهای کتاب های کنکوری گله و شکایت دارید، حق را به شما می‌دهیم! در روزهایی که قیمت و البته تنوع کتاب های حیطه کنکور روز به روز افزایش پیدا می‌کند، بهتراست به دنبال فروشگاهی باشید که قیمت‌های منصفانه‌تری را برای فروش کتاب در نظر می‌گیرد.

پایه دهم

دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند. کتاب های درس پک مهروماه دهم ریاضی در واقع مجموعه تمام کتاب‌های درسی است. این کتاب در دسته کتاب‌های گام به گام قرار گرفته و هدف تفهیم هر چه بهتر مطالب درسی را دنبال می‌کند.

کتاب استخدامی اطلاعات عمومی ویژه آموزش و پرورش انتشارات آراه

این هدف در کتاب‌های منتشر شده این نشر هم دیده می‌شوند و سعی شده تا بیشترین مطالب ممکن در کمترین حجم کتاب گنجانده شوند. در ادامه دو دسته کتاب های کمک درسی برتر دهم ریاضی از نشر الگو را معرفی می‌کنیم. کتاب های تست انتشارات مبتکران مانند دیگر انتشارات، به منظور آمادگی دانش‌آموزان برای آزمون سراسری نگاشته شدند.