کنت بلکسیل گسترش می یابد – اخبار نقاشی و تزئینات: اخبار نقاشی و تزئینات


مرکز دکوراسیون جدید کنت بل،یل در Sevenoaks اکنون باز است.

مدیر عامل جیمز پارک گفت: “ما مدتی است که به دنبال یک مکان من، بوده ایم و منطقه Vestry Road همه آنچه را که می خواهیم برای مشتریانمان ارائه می دهد، از جمله دسترسی خوب برای مشتریان تجاری و ،ده فروشی. آوردن برندهای رنگ جدید به این منطقه هیجان انگیز است، از جمله برند شماره 1 اسکاندیناوی، Tikkurila، که انواع محصولات رنگ برتر داخلی و خارجی را ارائه می دهد، به علاوه برندهای قابل اعتمادی مانند Dulux، Little Greene، Paint Li،ry و Farrow & Ball. ”

او ادامه داد: «فروشگاه Sevenoaks ما طوری طراحی شده است که مشتریان را قادر می سازد تا رنگ را در محیطی آرام انتخاب کنند. ما از پیوستن مدیر جدید مارگرت اسزکودا که تجربه زیادی در ،ده فروشی و تجارت دارد، هیجان زده هستیم. صنعت ما اکنون شاهد حضور ،ن بیشتری در همه زمینه‌های تجارت و ،ده‌فروشی است و ما از حضور مارگرت در این فروشگاه شاخص ،سندیم.

کنت بل،یل یک شرکت خانوادگی باسابقه در شرق ،ستان است که بیش از 180 سال تجارت در بخش تجاری ساختمان و تزئینات دارد. مدیر عامل، جیمز پارک ادامه داد: “ما از مشاور هانتر برای پیوستن به ما برای افتتاح فروشگاه جدید بسیار سپاسگزاریم. ما بیش از 150,000 پوند سرمایه گذاری کرده ایم، 3 شغل جدید ایجاد کرده ایم و یک پیشنهاد تزئینی جدید به منطقه آورده ایم. ما مشتاقانه منتظر شکل‌گیری روابط جدید در ماه‌های آینده هستیم، زیرا در نهایت، این همان چیزی است که ،ب‌وکار موفق در مورد آن است. امسال سال فوق‌العاده شلوغی برای ما بوده است، به دنبال افتتاح فروشگاه‌های جدید در Thurrock و Kettering.»

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/stores/kent-blaxill-expands/