کیبورد کامپیوتر، قیمت و خرید انواع کیبورد بی سیم و ساده

آیا ماتریس کیبورد را از مرحله پیش به‌خاطر می‌آورید؟ این نوارها محورهای X و Y آن ماتریس هستند. آزمایش را برای تمام کلیدها انجام دهید و آنهایی که پاسخ نمی‌دهند را پیدا کنید. این کار به شما کمک می‌کند بفهمید کدام کلیدها از کار افتاده‌اند.

خط تیره در کیبورد کامپیوتر

برای برنامه نویسان بهتر است کیبوردی تهیه شود که از چینش DVORAK استفاده می‌نمایند.

در نهایت به یک سیم 15 تا 20 سانتی‌متری عایق و یک قلم رسانا نیاز دارید. سیستم عامل ویندوز یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین سیستم عامل ها در جهان است که همه ما تجربه کاربری با آن را داشته ایم و همواره از گذشته تا هم اکنون همراه ما بوده است. آیا می دونید @ در کجا صفحه کیبورد قرار دارد ؟ خب ما در این مقاله بهتون آموزش می دهیم که چطور @ را از صفحه کیبورد انتخاب کنید در ادامه علاوه بر @ با تمام کلیدهای میانبر آشنا می شوید.با ما همراه باشید. اکنون در ستون سمت چپ گزینه Keyboard را انتخاب کنید تا تنظیمات مربوط به آن در قسمت سمت راست برایتان نمایش داده شود. شما می توانید هر یک از موارد را به دلخواه خود برای کیبوردتان فعال کنید.

کیبورد و ماوس با سیم جنیوس مدل Genius KM-170

موارد متعددی وجود دارد که هنگام خرید این وسیله باید مورد توجه قرار گیرد. کیبوردی که انتخاب می‌کنید باید طوری طراحی شده باشد که سلامت شما را به مخاطره نیندازد. یعنی باید طوری باشد که زمانی که دست شما راحت و ریلکس روی آن قرار می‌گیرد، بتوانید با انگشتتان به آسانی کلیدها را فشار دهید.

Redragon K552BA2 Gaming Keyboard and Mouse

این محصولات بر خلاف صفحه کلید های مکانیکی از کلید هایی با فاصله کمتر بهره می برند و سر و صدای کمتری ایجاد می کنند. اگر گیمر نیستید و قصد انجام بازی های حرفه ای را با کیبورد خود ندارید، خرید صفحه کلید های ممبران به دلیل قیمت پایین تر نسبت به مدل های مکانیکی توصیه می شود. اولین مؤلفه ای که اکثریت افراد برای خرید کیبورد کامپیوتر، بعد از فاکتور قیمت، به آن توجه می کنند سیم دار یا بی سیم بودن صفحه کلید است.

  • با این وجود در آخر این شما هستید که باید گزینه مناسب را از بین ده ها و شاید صد ها کیبورد موجود در بازار انتخاب کنید.
  • کلیدهای این کیبورد در تست‌های مختلف عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دادند.
  • چیدمان این کیبوردها راحت و برای تایپ سریع و ۱۰ انگشتی، بهترین نوع کیبورد هستند.
  • مکان‌نما یا مورد انتخاب شده را یک فاصله یا خط، در جهت فلش حرکت میدهند یا یک صفحه وب را در جهت فلش پیمایش می‌کنند.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار