کیف برای اندازه گیری رنگ قابل حمل


Rik Mertens، مدیر برنامه های جه، در Datacolor به این موضوع می پردازد که چرا باید از مزایای دستگاه های اندازه گیری رنگ قابل شرب استفاده کنید.

در بازار امروز، با توجه به نگر،‌های مرتبط با تورم که به شدت بر هزینه‌های مشتری تأثیر می‌گذارد، متخصصان رنگ باید خدمات خود را برای به حدا،ر رساندن رشد ،ب‌وکار بهبود بخشند.

سرمایه‌گذاری روی محصولات اندازه‌گیری رنگ قابل حمل که کوچک‌تر، سبک‌تر، سریع‌تر و راحت‌تر از همیشه هستند، با ارائه رنگ‌های مقرون‌به‌صرفه، با کیفیت بالا و راحتی در حین حرکت، به جذب مشتریان کمک می‌کند.

ارزش حمل و نقل

بسیاری از دستگاه‌های اندازه‌گیری رنگ قابل حمل همراه با برنامه‌هایی کار می‌کنند که به کاربران اجازه می‌دهند رنگ‌ها را جستجو کنند، با فن‌دهک‌ها کار کنند و پالت‌ها را در حال حرکت از تلفن‌های خود ایجاد کنند. این پلت‌فرم‌های اندازه‌گیری رنگ موبایل، مشتریان را قادر می‌سازد تا به سرعت مطابقت رنگ مورد نظر خود را از طریق کتابخانه دیجیتالی یک فروشگاه رنگ شناسایی کنند.

مهم‌تر از همه، دستگاه‌های قابل حمل به متخصصان رنگ کمک می‌کنند تا با کوتاه‌تر ، فرآیند انتخاب رنگ و ایجاد اعتماد بیشتر، ارزشی برای مشتریان فراهم کنند – که منجر به تکرار بیشتر تجارت می‌شود.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-،ucts/decorators-accessories/the-case-for-portable-colour-measurement/