یک مفهوم فضایی آوانگارد توسط TOMO Design

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 5

فروشگاه لباس چینی طرح تومو ۸

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 15

هنگامی که بازدیدکنندگان وارد فروشگاه می شوند، ج، زم، از زمان حال به آینده 2231 تغییر می کند. در اینجا، بازدیدکنندگان توسط یک انسان فوق العاده به نام “MP.01” استقبال می شوند. از آنجایی که حال و آینده با هم تداخل دارند، فضا با حس تعارض بین مواد مختلف آغشته می شود.

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 2

در منطقه Dongshankou در گوانگژو، محل ملاقات جوانان شیک، یک خانه قدیمی به سبک غربی که با سال “1931” مشخص شده است به طرز جادویی با DNA قدیمی MASONPRINCE طنین انداز شد که گویی تحت تأثیر یک قدرت جه، است. غیرقابل برگشت و بنابراین به محل اولین فروشگاه فیزیکی این برند تبدیل شد.

مقایسه بافتی بین «حال» و «آینده»، برخورد بین کارکردها و سناریوها، و ارتباط فضاها، زیبایی شناسی منحصر به فردی را برای MP ایجاد می کند که کنجکاوی و میل بازدیدکنندگان را برای کاوش تحریک می کند. پلک، که نشان‌دهنده جهشی در زمان و مکان است، بین یک دیوار روستایی و یک دیوار براق قرار دارد که شامل گفتگوی بین گذشته و حال در سفر بعدی است.

TOMO Design با MASONPRINCE کار کرد تا تجربیات جدیدی را با ایجاد یک روایت با خط زم، منقطع، ،یب یک زبان طراحی که “فراتر از زمان حال است” و ایجاد سناریوی کاری “MP Studio” در فضا به ارمغان آورد. از دیدگاه آوانگارد و از طریق یک رسانه منحصر به فرد، طراحی گفتگوی بین گذشته و آینده ایجاد می کند. این مفهوم بی‌ک، برند را با فضا پیوند می‌دهد، پویایی نامحدود را نشان می‌دهد و قلمرو فضا-زمان چند بعدی از جهان MASONPRINCE را برجسته می‌کند.

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 11

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 3

ویدیوها در MASONPRINCE بر روی صفحه نمایش پخش می شوند، که مانند یک صندوق پستی زم، است که بسته های مد را به مسافران زمان که از فروشگاه بازدید می کنند تحویل می دهد. تعامل بین آینده و حال در فضا و تضادهایی که ایجاد می کند، تجربه منحصر به فردی را برای بازدیدکنندگان به ارمغان می آورد.

صفحه میز پریشان به خوبی جلا داده شده است، در حالی که داستان زمان را بیان می کند. کابینت چوبی رترو لوازم جانبی را نمایش می دهد. یک میز رسمی دارای یک وان خیس شدن است. فضای بی حد و حصر پر از تخیل است، جایی که پوچی و شگفتی در اینجا بسیار طبیعی است.

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 1

اطلاعات پروژه: نام پروژه: MASONPRINCE; مشتری: PRINCE MASON; مکان: گوانگژو، چین؛ مساحت: 500 متر مربع; زمان اتمام: 2023; استودیوی طراحی: TOMO-DESIGNTO ACC;

این ف، که با آرم MASONPRINCE حک شده است، با حسی آینده نگرانه در داستان های علمی تخیلی می درخشد و دیوارهای قدیمی را می پوشاند که متعلق به زمان حال هستند. یک شخصیت انسان نمای عجیب از آینده پشت یک میز مدرن نشسته است. موارد منتخب MASONPRINCE در اینجا نمایش داده می‌شوند که در ردیف‌هایی قرار گرفته‌اند که در اعماق فضا زیر نور کم‌رنگ زرد قرار گرفته‌اند.

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 9

فروشگاه لباس چینی طرح تومو ۱۲

در کنار کارگاه، اتاق پذیرایی با سوسو زدن “آتش دودکش” روشن می شود که حس سرزندگی را در فضایی قدیمی به ارمغان می آورد. تضادها و برخوردهای فراگیر تجربه ای فراتر از واقعیت ایجاد می کند و خط داست، را به اوج می رساند. طراحی TOMO ادغام های چندگانه را از طریق تخیل فوق بعدی، داستان سرایی فضایی و در نظر گرفتن زمینه سایت ایجاد کرد، تعادل بین برند و افراد، افراد و فضا، فضا و برند را بررسی کرد و یک زمینه تجربه فوق العاده آفلاین منحصر به فرد MASONPRINCE ایجاد کرد.

فروشگاه لباس چینی طرح تومو ۱۳

اتاق یراق آلات و اتاق لوازم جانبی به صورت ماهرانه ای به ،وان “آسانسور” و “سالن آسانسور” در نظر گرفته شده است. حمام به ،وان “کابینت بایگ،” در اتاق بایگ، موقت طراحی شده است. “دفتر قدیمی” به یک وجود خاص در زمین پرورش خلاق MASONPRINCE تبدیل شده است. خط زم، منقطع و مرزهای مبهم بین حال و آینده لنگری را فراهم می کند که فراتر از بعد زمان گسترش می یابد و ابزار نهایی برای تفسیر عملکرد مناطق مختلف فضا را فراهم می کند.

یک شیشه شفاف گرادیان سبز به ،وان مرزی عمل می کند که به نظر می رسد فروشگاه را از “حالا” جدا می کند، اما همچنین ارتباطی بین آنها برقرار می کند. مرز مبهم یک میدان می، بین واقعیت و دنیای خیالی ایجاد می کند. داستان از یک ایستگاه اتوبوس شروع می شود که در آن نظم زمان از بین می رود. مجموعه ای از پوسترهای MASONPRINCE که در قالب تبلیغات ایستگاه اتوبوس ارائه شده است، از روایت محوری سفر در زمان پرده برداری می کند و آغاز سفری را نشان می دهد که «فراتر از زمان حال» است.

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 7

اشیاء قدیمی، مانند نسل اول چاپگر، کامپیوتر و تلفن همراه روی میز یکپارچهسازی با سیستمعامل، وارد فضا می شوند. این ،اصر مردم را در زمان به عقب می برند و باعث می شوند زمان در اینجا کندتر شود. «MP Studio» در اینجا به یک کارگاه خیاطی دهه 1930 تبدیل می‌شود. غرفه‌های نمایشگاهی خطی شبیه خطوط مونتاژ قدیمی هستند، در حالی که سطوح صاف و مدرن آنها یادآوری دائمی از زمان حال است.

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 14

منبع

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 4

فروشگاه لباس چینی طرح تومو 6