1 از 3 بسته OLFA را با اخبار P&D برنده شوید


Axus Decor که OLFA را در بریت،ا و ایرلند توزیع می کند، به شما این شانس را می دهد که یکی از سه بسته OLFA را برنده شوید. در این بسته، در میان بسیاری از سوپراستارهای OLFA، S،er Extra-Heavy-Duty (XSR-600) وجود دارد که اسکرپر نهایی است. استفاده از آن برای کارهای حذف ظریف لذت بخش است، اما به همان اندازه قادر به انجام برخی ت،یب های جدی است.

انتهای ابزار دارای یک نقطه فولادی است که می‌تو،د با یک چکش به آن ضربه بزنید، که با تیغه‌ای سخت و گنجانده شده به خوبی کار می‌کند. این تیغه 0.8 میلی‌متر ضخامت دارد، بنابراین حتی در هنگام برخورد با مواد سخت مانند کاشی، ،د نمی‌شود. از دیگر کاربردها می توان به ،ب، اپو،ی، مواد سقف و غیره اشاره کرد.

هنگامی که به Flexi-Blade (BSF) مجهز شود، به ابزاری ایده آل برای کارهای حساس مانند پاک ، رنگ و کاغذ دیواری تبدیل می شود. اعمال فشار باعث خم شدن تیغه می شود و به شما امکان می دهد با زاویه بسیار کم تری ،اش دهید. در نتیجه، مواد را بدون ،د ، سطح پاک می‌کنید و در هزینه و زمان تعمیر بسیار صرفه‌جویی می‌کنید.

بدون نیاز به کمک هیچ ابزار دیگری، تیغه ها را در چند ث،ه عوض کنید. شفت XSR-600 از فولاد ضد زنگ با روکش کروم، سر آن از آلومینیوم دایکاست و چرخ تعویض تیغه آن با روکش نیکل ساخته شده است. این مواد دوام را به حدا،ر می‌رسانند، در برابر خاک و ،اش مقاومت می‌کنند و وزن را به حداقل می‌رسانند. این دسته دارای پوشش ،تیکی معروف “X” OLFA است. راحت است و از سر خوردن جلوگیری می کند و به شما امکان می دهد حدا،ر نیرو را با حداقل خستگی دست اعمال کنید.

هر بسته دارای افزودنی های جدید OLFA مانند برش مواد ضخیم تیغه پنهان (SK-16) است. از این برای باز ، ایمن مواد پروژه بدون آسیب رساندن به محتویات و اصلاح سطوح محافظتی مانند مقوای سنگین و کور، استفاده کنید.

محتویات بسته:

  • 1 عدد اسکراپر فوق سنگین (XSR-600)
  • 6 x Flexi-Blades (BSF-6B)
  • 1 عدد چاقوی متال هایپر پرو (MXP-AL)
  • 5 عدد تیغه سرعت (LFB-5B)
  • 1 x X Design Slim Gl، S،er (شامل 6 عدد تیغه جایگزین) (GSR-2)
  • 1 عدد برش ضخیم تیغه مخفی (SK-16)
  • 10 عدد تیغه های مخفی جایگزین (SKB-16/10)

نحوه ورود

ورود نمی تواند آسان تر باشد. به سادگی مشخصات خود را در زیر پر کنید.

3 برنده خوش شانس پس از تاریخ پای، 31 جولای 2022 به صورت تصادفی انتخاب می شوند.

موفق باشید!

برای شرکت در این مسابقه لطفا فرم زیر را پر کنید.

این رقابت در ساعت 23:59 به وقت بریت،ا در 31 جولای 2022 به پایان خواهد رسید.

شرکت کنندگان باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشند.
شرکت کنندگان باید در صنعت نقاشی و تزئینات شاغل/خوداشتغال شوند.
این مسابقه در ساعت 23:59 به وقت بریت،ا در 31 جولای 2022 به پایان خواهد رسید.
لطفا اطمینان حاصل کنید که یک آدرس ایمیل معتبر در فرم ورود قرار داده اید.
برندگان به صورت تصادفی انتخاب خواهند شد.
با برندگان از طریق ایمیل تماس گرفته خواهد شد. اگر برنده ای ظرف 48 ساعت به ایمیل پاسخ ندهد، جایزه دوباره قرعه کشی می شود.
جایزه یک (1) از سه (3) بسته OLFA است که هر کدام شامل یک (1) x Extra-Heavy-Duty S،er (XSR-600)، شش (6) x Flexi-Blades (BSF-6B)، یک (1) است. 1) x Metal Hyper Pro Knife (MXP-AL)، پنج (5) x S،d ​​Blades (LFB-5B)، یک (1) x X Design Slim Gl، S،er (شامل 6 تیغه جایگزین) (GSR-2)، یک (1) x برش مواد ضخیم تیغه پنهان (SK-16)، ده (10) x تیغه مخفی جایگزین (SKB-16/10).
اخبار نقاشی و تزئینات (PDS Promotions Ltd) نمی تواند مسئولیتی در قبال عملکرد جایزه داشته باشد.
ورودی ها محدود به یک نفر برای هر نفر می باشد.
جزییات شما خواهد بود اگر برنده انتخاب شده باشید، با Axus Decor (S&S Home Supplies Ltd) به اشتراک گذاشته شده است یا شما موافقت کرده اید که هنگام پر ، فرم ورود، جزئیات شما به اشتراک گذاشته شود.
جزئیات ایمیل شما نخواهد بود توسط Painting and Decorating News (PDS Promotions Ltd) برای هر هدف دیگری استفاده می شود، مگر اینکه در خبرنامه ایمیل ما مش، شوید.
برای ورود باید مقیم ،ستان باشید.
بر اساس قو،ن ،ستان، نام برنده در صورت درخواست در دسترس خواهد بود.
مروجین این مسابقه اخبار نقاشی و تزئینات (PDS Promotions Ltd) و Axus Decor (S&S Home Supplies Ltd) هستند، اطلاعات تماس در صورت درخواست موجود است.
Axus Decor (S&S Home Supplies Ltd) تنها مسئول اطمینان از اجرای جایزه برای برنده است.
تصمیم مروجین در مورد کلیه موارد فوق قطعی بوده و هیچگونه مکاتبه ای بررسی نخواهد شد

تمام جزئیات ظرف 30 روز پس از پایان مسابقه حذف خواهند شد، مگر اینکه در خبرنامه ایمیل ما/ا،س دکور مش، شوید.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:
آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/compe،ions/win-1-of-3-olfa-bundles-with-pd-news/