10 خانه تاشو توسط معماران تیممینز + وایت

خانه تیممین و معماران Whyte 1

خانه تیممین به همراه معماران Whyte 8

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 7

کلبه ادواردیایی یک طبقه اصلی تاریک بود و ارتباطی با بیرون نداشت. ما از 10 چین در پشت بام استفاده کردیم تا نور را در امتداد خانه لاغر و بلند و محل قرار دهیم. چین خوردگی ها حجم را به سمت همسایه شرقی به حداقل می رساند و تا همسایه بزرگ دو طبقه غربی معاصر بالا می رود. خانه متواضعانه خیابان را با تغییری معاصر به کلبه ادواردی خطاب می کند و ،مت دو طبقه خانه دورتر از خیابان قرار دارد و حجم اتاق خواب را پشت آن پنهان می کند.

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 12


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/06/07/10-fold-،use-by-timminswhyte-architects/

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 7

در سرتاسر، فضا حس انبساط و فشرده‌سازی خاص خود را ایجاد می‌کند – از غذاخوری صمیمی گرفته تا سقف مرتفعی که بر روی دیواری از آثار هنری دستچین شده معلق است. چیدمان مجدد فضاها از خانه اصلی به این م،ی است که آشپزخانه و غذاخوری اکنون به باغ فصلی و خوراکی خود باز است، جایی که خانه های همسایه دیده نمی شوند، اما درختان بالغ آنها، از جمله نخل و جاکاراندا، بخشی از تجربه فصلی مشتری ما شده است. مطابق با فلسفه طراحی ما، این خانه در نظر گرفته شده و ساخته شده است که زندگی مشتریان ما را ده برابر بهبود می بخشد. ساختار بدنه ناود، سبک وزن است و تیرهای سقف با ورق av join fc رنگ شده اند. سقف ها از ف، رنگی پوشیده شده اند.

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 2

اتاق اصلی بازسازی شده مطابق با کلبه اصلی در محل و خانه های مجاور سفید رنگ آمیزی شد. ،مت‌های دو طبقه «جدید» خانه پوشیده شده بودند و به رنگ سبز و مطابق با برگ‌های بوته استرالیا نقاشی شده بودند. ما پنجره‌ها و درهای چوبی را انتخاب کردیم زیرا آن‌ها ،مت‌هایی از ساختمان هستند که مشتریان ما بیشتر با آن‌ها تعامل دارند و الوار به پالت گرما می‌افزاید.

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 11

خانه تیممین به همراه معماران Whyte 13

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 9

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 6

معماران: معماران تیمینز + وایت; سال : 2020; ع، ها: پیتر بنتز; تولید کنندگان: James Hardie Australia، About Space، Colorbond، Dulux، Warwick Fabrics، سنگ آدریاتیک، District، Great Frames، اثاثه یا لوازم داخلی MK، نمایه مبلمان اداری، طراحی جزر و مد. سازنده: Encore Projects، James Boeck، Alberto Sebastiani; پیمانکار برق : Emseem, Marko;

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 4

این خانه از خنک کننده و تهویه غیرفعال برای به حداقل رساندن استفاده از تهویه مطبوع و نور مصنوعی استفاده می کند و مشتری به ما می گوید که آنها نمی توانند از عملکرد آن راضی باشند. مشتری با کمال میل روی پانل های خورشیدی، مخازن آب برای آبیاری باغ و همچنین فرصتی برای ارتقای مشخصات عایق دیوار و سقف سرمایه گذاری کرد که خانه را در دمای بسیار پایدار در تمام فصول نگه می دارد. نورگیرهای قابل باز شدن روی پله هوای گرم را در تابستان خارج می کنند و اتاق خواب های بالایی از گرمای افزایش یافته از طبقه پایین در زمستان بهره می برند.

در طبقه همکف، اتاق جلویی یک طبقه به ،وان اتاق نشیمن، مطالعه و اتاق خواب مهمان عمل می کند. لباس‌شویی و حمام در مرکز پلان قرار دارند و یک حیاط کوچک خدماتی امکان تماشای مناظر و هوای دوش را فراهم می‌کند. دسترسی مستقیم به باغ و نور شمالی از آشپزخانه و فضای ناهارخوری امکان پذیر است. فرصت استراحت در این فضا نیز از طریق یک مبل و صندلی ضیافت L شکل دار به دست می آید. طبقه بالا یک اتاق خواب دوم و دو اتاق خواب برای مشتریان ما و دختر نوجوان آنها است.

خانه تیممین به همراه معماران Whyte 5

خانه تیممین ها به همراه معماران Whyte 3