20 ایده دکوراسیون جواهر فروشی; قالب ویترین فروشگاه طلا

یکی از راه های افزایش تاثیر بر روی مشتری و افزایش احتمال ،ید این است که مشتری محصول را لمس کند. برای این کار می‌تو،د گوشه‌ای از جواهرفروشی را به میز و صندلی لو، و یک آینه بزرگ و زیبا مجهز کنید تا مشتری با خیال راحت جواهرات مورد نظر خود را تست و بررسی کند.

یکی از موضوعات مهم در دکوراسیون داخلی جواهر فروشی توجه به موضوع نور است. اگرچه بهترین کار برای طلافروشی روشن و براق است، اما نور بیش از حد محیط می تواند جلب توجه کند و جذابیت طلا را در دید عموم کاهش دهد. نورپردازی متعادل با تاکید بر طلا ایده آل است. استفاده از لوسترهای کریستالی براق در طلافروشی های بزرگ و همچنین نور زرد در ،یب با نور سفید اکیداً توصیه می شود.

دکوراسیون جواهر فروشی سفید

 • رنگ مشکی: مشکی رنگ خاصی است که می تواند به افزایش تضاد طلایی با محیط اطراف کمک کند.

دکوراسیون لو، طلا فروشی

خلاقیت در قفسه ها و ویترین های طلایی

تزیین زیورآلات مشکی

 • خا،تری و قهوه ای: رنگ های خا،تری و قهوه ای مکمل رنگ هایی مانند طلایی و سفید می توانند دکوراسیون را خاص تر کنند. همچنین می تو،د از رنگ قهوه ای به شکل چوب یا چرم قهوه ای استفاده کنید.

ع، دکوراسیون طلا فروشی ک،یک و شیک

هم در ویترین جواهر فروشی و هم در طراحی داخلی آن، استفاده از آینه می تواند به زیبایی و براق شدن طلا و جواهرات کمک کند. سعی کنید آینه های نسبتا بزرگی را در چندین ،مت از جواهر فروشی خود نصب کنید. احساس نجابت، درخشندگی، درخشندگی و وسعت را منتقل می کند.

دکور طلافروشی

ویترین طلای لو،

همانطور که گفته شد رنگ قهوه ای یکی از بهترین رنگ ها برای ویترین طلایی است. با استفاده از چوب و چرم می تو،د گرمای این رنگ را به مشتری منتقل کنید. به ،وان مثال می تو،د سکه های طلا را روی پایه های چوبی طبیعی قرار دهید.

چند نکته مهم در طراحی دکوراسیون جواهر فروشی

 • کف ویترین طلافروشی باید از سنگ های گر،تی باشد تا جلوه مجلل تری به آن ببخشد. ‬
 • اگرچه در برخی موارد استفاده از شیشه مات می تواند طلا را در مرکز توجه قرار دهد، اما عموما از شیشه شفاف برای درخشش بیشتر استفاده می شود.
 • اگر قصد استفاده از شیشه و آینه را دارید طراحی داخلی جواهر فروشی توجه داشته باشید که همیشه باید شفاف و تمیز باشند.
 • استفاده بیش از حد از یک رنگ، متریال یا طرح می تواند اثری ع، بر روی مخاطب ویترین جواهرفروشی بگذارد.
 • اگر قصد استفاده از سبک های ک،یک را دارید، رنگ های قهوه ای، مشکی، خا،تری و مواد چوبی و چرمی را برای تزیین جواهرات فراموش نکنید.
 • از آنجایی که ا،ر ،یداران طلا خانم ها یا زوج های جوان هستند، حتما در طراحی طلافروشی به نکات ظریف و مهم شخصیتی این قشر توجه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در معماری داخلی طلافروشی توجه به امنیت است.
 • در ویترین جواهر فروشی حتما از شیشه سکوریت یا لمینت ضد سرقت استفاده کنید.
 • سعی کنید ایده ها، رنگ ها و نقش ها را در هماهنگی و نظم در کنار هم قرار دهید و هیچ کدام وجود دیگری را نقض نمی کند و با آن در تضاد قرار می گیرد.
 • استفاده از گیاهان تزئینی ساده مانند کاکتوس، سانسوریا و … توصیه می شود. با گلدان سنگی و البته به صورت محدود داخل جواهر فروشی.
 • در نورپردازی نیز استفاده از چراغ های LED کوچک به جذابیت مغازه و ویترین کمک می کند.
 • استفاده از ویترین های زیبای جواهرات همراه با موسیقی ملایم از دیگر نکات مهم طراحی داخلی یک جواهر فروشی جذاب است.

منبع

جواهر فروشی آینه آینه

ویترین جواهر فروشی یکی از مهمترین ،مت های آن است و در جذب مشتری بسیار موثر است. استفاده از رنگ های من،، انتخاب کف ویترین طلایی، نحوه چیدمان طلا از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اطمینان از ایمنی ویترین طلا از شیشه ضد گلوله استفاده شده است. سپس با نورپردازی و آینه کاری، درخشندگی طلا و جواهرات در آنجا چند برابر می شود. بهتر است تا حد امکان از شلوغی در ویترین خودداری کنید و بهترین مدل های طلا را در آنجا قرار دهید. در طلافروشی های لو، و ک،یک از سنگ های باست، برای تثبیت طلا استفاده می شود.

در طلا فروشی هدف نشان دادن تجمل و ظرافت محیط کار است. به همین دلیل بیشتر از سبک های ک،یک در چیدمان آن استفاده می شود. ویترین های چوبی، استفاده از سنگ های باست، در ویترین و سایر ،مت های مغازه از ویژگی های بارز زیورآلات ک،یک شبک است. در ادامه تصاویری از طلافروشی ک،یک را مشاهده می کنید:

ویترین طلای لو،

ع، تزئین طلا

ع، ویترین طلایی ک،یک، مدرن و لو، را در ادامه مشاهده می کنید.

قالب ویترین فروشگاه طلا

ایده دکوراسیون طلا و جواهر فروشی زیبا

نورپردازی هدفمند و خلاقانه

نورپردازی طلافروشی

استفاده از چوب و چرم در تزئین جواهرات

تزیین زیورآلات طلایی

 • رنگ سفید: اگر یک دکوراسیون مینیمال را برای زیورآلات در نظر می گیرید، رنگ سفید رنگی است که نباید از آن غافل شد. این رنگ بیشتر به درخشندگی و درخشندگی طلا کمک می کند.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

چرا طراحی دکوراسیون جواهر فروشی مهم است؟

توضیحاتی که تاکنون در مورد طراحی داخلی جواهرفروشی داده شده است به طور کلی بسیار مهم است. اما بهتر است برای فروش طلا و تزئین آن ایده بدهید.

مک، برای آزادی عمل برای مشتریان ایجاد کنید

ایده چیدمان طلافروشی

استفاده از آینه در زیباترین ویترین طلافروشی ها

اصول طراحی دکوراسیون مغازه های ،نه

انتخاب مواد در دکوراسیون جواهرات

دکوراسیون جواهر فروشی با توجه به تجارتی که در آن انجام می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. نکته مهم این است که هر چه دکوراسیون جذاب و جذاب باشد، مشتریان بیشتری برای بازدید از فروشگاه و ،ید جذب می شوند. بنابراین مشاهده نقاط بسیار ریز می تواند منجر به تغییرات قابل توجهی در دکوراسیون جواهر فروشی ها شود. اما چه دکوراسیونی برای طلافروشی توصیه می شود؟ در طراحی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ بهترین رنگ برای ویترین جواهر فروشی چیست؟ اصول مهم دکوراسیون جواهرات ک،یک و مدرن چیست؟ در ادامه این مطلب با طراحی د،وز دکوراسیون محل کار همراه باشید تا پاسخ این سوالات را بیابید و جدیدترین ع، فروشگاه جواهرات و طلای لو، و ک،یک را مشاهده کنید.

نورپردازی دکوراسیون طلافروشی

در معرفی اصول طراحی دکوراسیون زیورآلات رعایت برخی موارد بسیار مهم و تاثیرگذار است. در ادامه به اصول انتخاب رنگ و متریال طلافروشی ها و همچنین ایده ها و نکات مختلف در این زمینه خواهیم پرداخت.

انتخاب رنگ در دکوراسیون جواهرات

ایده های جذاب برای طراحی دکوراسیون بوتیک مردانه

دکور جواهرات ک،یک

ع، دکوراسیون جواهر فروشی جدید

شکی نیست که انتخاب رنگ برای طراحی دکوراسیون هر مک، از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت این موضوع در مورد جواهر فروشی دو چندان می شود. دلیل آن نیز بر روی ،یداران موثرتر است. برای ویترین طلایی می تو،د از رنگ های مختلف استفاده کنید. اما بهترین رنگ برای ویترین طلایی را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ طلایی: رنگ طلایی برای جواهرات جذاب است. اما مراقب باشید که زیاد از آن استفاده نکنید زیرا این رنگ باید به اندازه خود طلا کمیاب باشد!

همانطور که رنگ مهم است، مواد نیز بسیار مهم است. استفاده از متریال های مختلف در دکوراسیون ک،یک یا مدرن طلافروشی حس خوبی به مشتریان می دهد. در طراحی طلافروشی می تو،د از موادی مانند ف،، چوب، شیشه، سنگ های قیمتی یا چرم استفاده کنید. ‬
ف،اتی مانند نقره، برنز و فولاد با ف،اتی مانند طلا هماهنگی کامل دارند و برای زیبایی جواهرات بسیار مفید هستند.
چوب یکی از مصالحی است که حس طبیعت و طبیعی بودن فضا را منتقل می کند و استفاده از آن در ویترین و دکوراسیون طلافروشی ها بسیار متداول است.
شیشه شفاف و براق است و به درخشش طلا کمک می کند. به همین دلایل شیشه گزینه من،ی برای طراحی دکوراسیون جواهرات است.
استفاده از سنگ های قیمتی نیز فضای جواهر فروشی را خاص و گران می کند. بد نیست برای تزئین طلافروشی از سنگ های طلا استفاده کنید.

دکوراسیون قهوه ای طوسی طلافروشی

دکوراسیون جواهرات ک،یک

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون جواهر فروشی

ع، ویترین طلایی

از خلاقیت در طراحی ویترین و قفسه های جواهر فروشی نترسید! البته توجه داشته باشید که این خلاقیت باید با طلا و ویژگی های آن همسو باشد. یکی از این خلاقیت ها استفاده از ویترین های تعبیه شده در دیوار است. یا در ایده ای دیگر می تو،د یک ویترین دایره ای شکل در وسط طلافروشی طراحی کنید و فضای بین آن را برای بازدید مشتریان باز بگذارید.

طراحی دکوراسیون جواهر فروشی از این جهت حائز اهمیت است که در این فروشگاه محصولات گران قیمت و لو، به فروش می رسد. بنابراین بهتر است فضای داخلی خود را مطابق با این محصول چیدمان کنید. از طرفی برای سود بیشتر، طراحی باید جذاب باشد تا افراد بیشتری را برای ورود به فروشگاه و ،ید جذب کند. اما به یک نکته خاص نیز باید توجه داشت، زیرا جواهرفروشی ها به ذخیره و فروش طلا می پردازند، باید از امنیت بالایی در طراحی خود برخوردار باشند.

اصول طراحی دکوراسیون طلا