30 طرح جذاب و ایده دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023 (عکس)

طراحی آشپزخانه شیک 2023

چیدمان آشپزخانه 2023

آشپزخانه باید فضایی سرگرم کننده، جالب و فوق العاده باشد. گابریل آکرز توضیح می دهد: “من تصمیم گرفتم چیزی متفاوت و غیرمنتظره ایجاد کنم تا معماری خام و صنعتی را نرم کنم.” “معرفی منحنی ها برای آوردن گرما و لحظات شگفت انگیز به فضای زاویه ای بسیار مهم بود.” استفاده از منحنی ها حتی در فضاهایی غیر از آشپزخانه در سال 2023 نیز دیده می شود.

همه ترندهای آشپزخانه در سال 2023 آنها به سمت فضاهای روشن تر حرکت می کنند. بنابراین طراحی یا ظاهر نهایی هر چه باشد، اتاق پر از آفتاب خواهد بود. با این حال، به حدا،ر رساندن نور برای مدتی طول، یک روند محبوب در آشپزخانه بوده است. پنجره‌های بزرگ، رنگ‌های جسورانه و مواد بازتابنده مات برای سال‌های آینده درخشندگی بیشتری خواهند داشت.

جدیدترین مدل آشپزخانه 2023

نورپردازی در آشپزخانه 2023
اگر قادر به بازسازی و ایجاد پنجره های جدید و بزرگ نیستید، استفاده از نورپردازی می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند و فضای آشپزخانه را پرنورتر کند. نورپردازی اولیه در سقف و بالای میز و جزیره و استفاده از رنگ هایی که آن نور را منع، می کنند و در عین حال گرم هستند بهترین ایده است.

،اصر طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه 2023

از جزیره بزرگ استفاده کنید

انتظار می رود در سال 2023 شاهد افزایش طراحی سبز ارگ،ک و سازگار با محیط زیست در دکوراسیون آشپزخانه باشیم. پ،تیک تا حد امکان از آشپزخانه ها حذف شده و مواد طبیعی از منابع پایدار معرفی شده اند.

روند طراحی داخلی آشپزخانه 2023

روند دکوراسیون آشپزخانه 2023

استفاده از پیشخوان در آشپزخانه 2023

قفسه هایی با اشکال غیر معمول

طراحی آشپزخانه شیک 2023

طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک 2023

رنگ ملایم زیتونی جایگزین خوشمزه ای برای علاقه مندان به فضای داخلی خواهد بود که سبز خنثی تری را در خانه خود ترجیح می دهند. این رنگ یکی از رنگ های خاکی است دکوراسیون آشپزخانه 2023، به سمت طیف گرمتر متمایل شده و به خوبی با سفید یا سیاه جفت می شود. همانطور که گفته شد ،یب سرد با خا،تری یا ،یب رنگارنگ با سفال می تواند فضایی فراموش نشدنی را ایجاد کند.

مدل دکوراسیون داخلی آشپزخانه 2023

ع، دکوراسیون داخلی آشپزخانه در سال 2023

آشپزخانه سبز زیتونی 2023

نورپردازی در آشپزخانه 2023

آشپزخانه مشکی مات 2023

آشپزخانه سبز زیتونی

مشکی چیزی بیش از یک رنگ پایه متضاد عمیق یا سایه برجسته است. با انواع روکش ها و مواد در تیره ترین رنگ، می تو،د یک فضای داخلی چند لایه تنها با استفاده از رنگ مشکی ایجاد کنید. همانطور که گفته شد، مشکی همیشه در مقابل رنگ های متضاد بیشتر خودنمایی می کند. به ،وان مثال، هنگامی که یک رنگ زغالی تیره با رنگ های چوب مخلوط می شود، یک تصویر خنثی شاد ایجاد می کند که بسیار جذاب و منحصر به فرد است. به دکوراسیون آشپزخانه 2023 رد آشپزخانه های مشکی مات بسیار جذاب را به راحتی می تو،د احساس کنید.

چند سال گذشته به آوردن طبیعت به خانه اختصاص داده شده است و انتظار نمی رود که در سال 2023 متوقف شود. ،اصر ارگ،ک به شکل سنگ های طبیعی، مواد ارگ،ک و سازگار با محیط زیست و چوب همچنان راه خود را به خانه ها پیدا خواهند کرد. آشپزخانه ها از این مواد طبیعی در ساخت اتاق هایی مانند کابینت و انباری استفاده خواهد شد. Sierra Fallon، طراح ارشد Rumor Designs، می‌گوید از سنگ طبیعی به ،وان میز کار استفاده می‌شود دکوراسیون آشپزخانه 2023 محبوب خواهد شد و کابینت های چوب طبیعی نیز به وفور دیده می شود.

دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023

منبع

رنگ های گرم در آشپزخانه 2023
هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه 2023 رویایی خود، مهم است که ویژگی های جاودانه را با رنگ ها، ال،ا و بافت های بازیگوش و جذاب که شخصیت و زیبایی طراحی شما را منع، می کند، متعادل کنید. شاید نخواهید هر سال آشپزخانه خود را بازسازی کنید، اما این بدان م،ا نیست که راه های خلاقانه ای برای تازه و مدرن نگه داشتن آشپزخانه شما وجود ندارد.
همه چیز را از رنگ کابینت و ایده های روشنایی آشپزخانه گرفته تا سبک های طراحی مورد علاقه خود امتحان کنید تا به موقع برای سال 2023 یک آشپزخانه جدید گرم و جذاب ایجاد کنید. بازسازی برای ایجاد آشپزخانه مطابق با روندهای 2023 می تواند کار دشواری باشد. . به سختی تعویض رنگ ها می تو،د با هزینه های اندک این کار را انجام دهید و از فضای جدید و گرم ایجاد شده لذت ببرید. استفاده از رنگ هایی مانند سبز آبی، بنفش تیره، ،ه اسپ،ایی و تمامی رنگ های دکوراسیون 2023 برای آشپزخانه قابل استفاده است و کاملا به سلیقه و سلیقه شما بستگی دارد.

در حالی که رنگ سفید همچنان انتخاب محبوبی برای دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023 خواهد بود، انتظار می رود آشپزخانه ها در سال جدید کمی رنگارنگ تر شوند. به ویژه، صاحبان خانه‌ها رنگ‌های گرم‌تر و پررنگ‌تر را می‌پذیرند و آشپزخانه‌های تک رنگ، تک رنگ، سبک اسکاندیناویایی یا سفید و خا،تری به سبک خانه‌های کشاورزی به سرعت از بین می‌روند.

همانطور که گفتیم استفاده از مواد طبیعی و حرکت به سمت طبیعت در سال 2023 بسیار ملموس است. یکی از ،مت هایی که باید طبیعی تر شود آشپزخانه است. استفاده از مواد طبیعی و حذف مواد سمی علاوه بر زیبایی به سلامت جسم و روان انسان کمک می کند. استفاده از سنگ های طبیعی و مرمر یا چوب و ف، می تواند جایگزین مواد مصنوعی در پیشخوان آشپزخانه شود. مردم هنگام پخت و پز از این ،مت استفاده می کنند و از آن بسیار مراقبت می کنند. لمس و دیدن این قطعه کاملا طبیعی انرژی مثبت بالایی دارد و فضایی گرم ایجاد خواهد کرد.

ترند آشپزخانه 2023

رنگ های گرم در دکوراسیون آشپزخانه 2023
در مورد استفاده بیشتر از رنگ ها در آشپزخانه، فالون می گوید که در سال 2023 رنگ های ارگ،ک و اشباع زیادی را در تمام ،مت های آشپزخانه بزرگ خواهید دید. انتظار داشته باشید که کابینت تمام سفید رنگ بازنشسته شود و رنگ های چوبی گرم و طبیعی جایگزین آن شوند. اگر همچنان می خواهید از رنگ سفید استفاده کنید، باید از رنگ های سفید گرم و ، یا خا،تری در کنار آن استفاده کنید.

قفسه هایی با اشکال غیر معمول
خطوط نرم و صاف و منحنی های متحرک که از سختی زوایا دور هستند. علاوه بر قفسه ها و کابینت ها، این منحنی ها را می توان در میز، صندلی، جزیره یا پنجره ایجاد کرد. این حرکت رویکردی برای حرکت به سمت آرامش است.

مدل دکوراسیون آشپزخانه 2023

طراحی آشپزخانه 2023

مدل آشپزخانه 2023

از جزیره بزرگ استفاده کنید

آشپزخانه مشکی مات

طراحی دکوراسیون آشپزخانه شیک 2023

دکوراسیون آشپزخانه 2023 مانند سال های گذشته باید با تغییر رنگ و جنس مبلمان و نحوه چیدمان دست و پنجه نرم می ،د و شرکت های طراحی داخلی پیشنهادات مختلفی را ارائه می ،د. با توجه به اینکه آشپزخانه قلب خانه است، به همین دلیل ا،ر افراد ترجیح می دهند آن را به ،وان یک محیط مدرن و جذاب طراحی کنند. اگر شما هم چنین دیدگاهی دارید با ما همراه باشید. زیباترین و جذاب ترین ترندهای دکوراسیون آشپزخانه 2023 شرکت های مختلف را از دیدگاه ارائه خواهیم کرد.

آشپزخانه های سال 2023

ع، دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

رنگ های گرم در دکوراسیون آشپزخانه 2023

انباری مخفی در آشپزخانه 2023

از شمارنده استفاده کنید

طراحی فضای ارگ،ک در آشپزخانه های سال 2023
با آگاهی بیشتر از اثرات زیست محیطی این طرح و حرکت به سمت جنبه ارگ،ک، این افزایش خواهد یافت. طراحی زیست‌محیطی می‌تواند با داشتن گلدان‌های سفالی با گل‌های طبیعی شروع شود و تا حد امکان از بین بردن اقلام پ،تیکی ادامه یابد. ف، و چوب بهترین جایگزین هستند که در صورت فرسودگی به طور کامل بازیافت می شوند و به چرخه تولید یا طبیعت باز می گردند.

انباری مخفی در آشپزخانه 2023

رنگ در دکوراسیون آشپزخانه 2023

،اصر طبیعی در دکوراسیون آشپزخانه 2023

مدل دکوراسیون آشپزخانه 2023

طراحی داخلی آشپزخانه شیک 2023

نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه 2023

طراحی فضای ارگ،ک در آشپزخانه های سال 2023

طرح آشپزخانه 2023

چیدمان شیک آشپزخانه 2023

آشپزخانه قلب خانه است و بسیاری از مردم جزایر آشپزخانه بزرگتر را به جای ناهار خوری رسمی انتخاب می کنند. هیلاری ملاقات کرد دکوراسیون آشپزخانه در سال 2023 او می‌گوید: «آشپزخانه‌های سنتی به بخش‌های دیگر خانه تبدیل می‌شوند. در سال آینده، من قصد دارم جزایر آشپزخانه های بزرگتر و حتی دوتایی را بگنجانم تا فضاهای سرگرمی و گردهمایی بزرگتری در آشپزخانه فراهم شود. این کار باعث ایجاد صمیمیت بین افراد شده و اعضای خانواده در آشپزخانه یا اطراف برای صرف غذا مانند گذشته ملاقات می کنند.

ذخیره سازی مخفی و کاربردی در حال افزایش است و انتظار می رود در سال 2023 محبوب شود. آنها می توانند به ،وان ذخیره غذای اضافی، فضای اختصاصی آماده سازی غذا، نوار قهوه مخفی خدمت کنند. دیوید کالی، رئیس و مدیر عامل شرکت Dimension Inc.، یک شرکت طراحی، ساخت و ساز و نوسازی خانه مستقر در ویسکانسین، می گوید که انتظار دارد در آینده نزدیک شاهد ذخیره سازی مخفی بیشتری باشد. «لوازم قابل تنظیم که دقیقاً شبیه کابینت هستند، سالهاست که روند رو به رشدی داشته اند. جدیدترین انباری، انبار مخفی بات، است که در پشت یک صفحه کابینت یا “دیوار” درب کشویی پنهان شده است.