7 طرح از بهترین قفسه های کفش مدرن

جاکفشی کشوی 4 طبقه Proctor Ville

جاکفشی کشوی 4 طبقه Proctor Ville

این جاکفشی به دلیل شکل دسته جدید در دسته جاکفشی مدرن قرار می گیرد. این دستگیره ها به جای فشار دادن به اطراف در می چرخند.

جاکفشی مدرن 12 جفت مدل لنگستون

جاکفشی مدرن 12 جفت مدل لنگستون

جاکفشی مدرن مینیمالیستی

جاکفشی مدرن مینیمالیستی

جاکفشی یکی از لوازم ضروری هر دکوراسیون و منزلی است که نباید از آن غافل شد و هنگام انتخاب مدل جاکفشی یا جاکفشی ب،ید باید نگاه دقیق تری به دکوراسیون خود بیندازیم، با توجه به زندگی امروزی، ا،ر خانه ها سبکی مدرن را در دکوراسیون خود در پیش گرفته اند. به همین منظور در د،وز 7 مدل از آن را به شما معرفی می کنیم جاکفشی مدرن و سخاوتمندانه پرداخت می کنیم.

کمد کفش و کمد بزرگ

کمد کفش و کمد بزرگ

جاکفشی SHJ 6 MDF با پایه های چوبی و با ظاهری جدید و مدرن، کفپوش های آن در صورت نیاز سفارشی شده و برای چکمه های بلند قابل استفاده است.

جاکفشی مدل 15 جفت مدل Mid-Century

جاکفشی مدل 15 جفت مدل Mid-Century

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

جاکفشی نیمکتی مدرن

جاکفشی Mid-Century در دنیای جاکفشی ظاهری جدید و شیک دارد که دارای 5 طبقه است و پشت درب این جاکفشی به راحتی می توان 10 جفت کفش قرار داد.

منبع

با توجه به فضای خانه های امروزی و کوچک بودن خانه ها، باید با ایده های جدید، فضای جاکفشی خود را تا حد امکان کاهش دهیم، یکی از این موارد است. نیمکت جاکفشی جاکفشی با صندلی فضای کمی را اشغال می کند و به لطف حالت نشستن خود، پوشیدن کفش و کفش ورزشی را آسان می کند.

اگر خانواده پرجمعیتی دارید یا فضای بزرگی دارید، جاکفشی های کوچک ممکن است نیازهای شما را برآورده نکنند. بنابراین لازم است از قفسه های کفش مدرن و بزرگ استفاده کنید. گول ظاهر این جاکفشی ها را نخورید. وزن این مدل در ام دی اف 50 تا 70 کیلوگرم می باشد.

جاکفشی های مینیمال که به آن ها می گویند طراحی ساده ای دارند اما بسیار زیبا و جذاب هستند و ا،ر این جاکفشی ها از ام دی اف ساخته شده اند. همچنین، این جاکفشی ها را می توان با لترون و تخته ،ده چوب پیدا کرد که استفاده از آنها را توصیه نمی کنیم.

جاکفشی مدرن در ام دی اف مدل SHJ6

جاکفشی مدرن در ام دی اف مدل SHJ6

این کمد کفش به دلیل شکل ساده و جذابی که دارد با هر سبک دکوراسیونی می آید و از نظر اقتصادی نیز گزینه بسیار من،ی در مقایسه با کابینت های دیگر کفش است.

جاکفشی نیمکتی مدرن