Afterwork، Afterbike، Aftershopping در تماس با خیابان

بار بعد از براتیسلاوا 7

بار بعد از براتیسلاوا 4

بار بعد از براتیسلاوا 3

بار بعد از براتیسلاوا 5

بار کوچک در طبقه همکف ساختم، در نزدیکی یک مرکز ،ید قرار دارد و با ایده مینیمالیستی، فرهنگ مصرف را در کنار هم قرار داده و به طور همزمان تجربه شهری را ارتقا می دهد. مینیمالیستی و خام، ظریف و خالص در خطوط، مفهوم مکان هم سبک است و هم با طراحی ساده. سطوح بتنی خام به طور متناوب با وسایل ظریف فولادی ضد زنگ، چراغ های ظریف با مخمل نرم جایگزین می شوند. به After خوش آمدید.

ویژگی غالب فضای طول، و باریک این طرح شهری پویا، میله بتنی سفارشی ایجاد شده است. بافت طبیعی و خام آن با روکش خا،تری نرم بقیه طرح مطابقت دارد. بالشتک های راحتی مخملی خا،تری به گوشه دورتر فضا پناه می دهند. برای یک تجربه شهری ارتباطی تر، بازدیدکنندگان می توانند چهارپایه های بار شیک را که در اطراف پنجره های پانوراما چیده شده اند انتخاب کنند. در این فضای کوچک، فضاهای نشیمن متنوعی به طرز هوشمندانه ای چیده شده است. کل طراحی با زب، زیبا و مینیمالیستی با نت شهری و صنعتی پشتیب، می شود. ع،: Matej Hakár;

بار بعد از براتیسلاوا 8

بار بعد از براتیسلاوا 1

بار بعد از براتیسلاوا 6

بار بعد از براتیسلاوا 2

خالق – مارتین اسکوچکاز نوار بعد از مفهومی در براتیسلاوا، اسلواکی، از نام مکان به ،وان توصیفی هوشمندانه و بازیگوش از هدف خود استفاده کرد. طراح مارتین اسکوچک می‌گوید: «بعد از کار، بعد از دوچرخه، ،ید پس از ،ید در خیابان». و این به ما یک دستورالعمل روشن برای شخصیت پویا و شهری مکان می دهد. واضح است که ،یب دکور متن، با این هویت ایجاد شده است. ارتباطی زیبا بین خیابان شهر و ،اصر نشسته در ردیف جلو، زیبایی شناسی مینیمالیستی در بتن و فولاد ضد زنگ (احترام به الهام شهری از طراحی) و سیستم نورپردازی زیبا از ویژگی های ایده درب است. یک اینستالیشن نور هنری، که با نور عسلی به شکل A (با کنایه از نام فضا) می درخشد، پذیرای بازدیدکنندگان در مرکز قهوه است. یکی دیگر از جزئیات زیبای ایده طراحی نفیس، توالی خطی لامپ های مینیمالیستی آویز است که با نصب A مطابقت دارد.

بار بعد از براتیسلاوا 9

منبع