Bean Buro یک محل کار جدید برای Warner Music Singapore طراحی کرده است

محل کار اداری bean buro Warner Music 12

چالش: آ،تیک پیچیده برای جداسازی صدا بهینه
یکی از چالش‌هایی که با موفقیت با آن روبرو شدیم، ایجاد بهترین راه‌حل صوتی برای این فضا بود. در حالی که فعال ، فعالیت هایی مانند اجرای موسیقی و نمایش در این محل کار متمرکز بر موسیقی ضروری بود، همچنین لازم بود زمینه های کاری متمرکزتر فراهم شود. بنابراین، ما محیط های کاری مختلفی مانند یک اتاق جلسه بزرگ، یک اتاق جلسه کوچکتر، یک باجه تلفن، غرفه های همکاری نیمه بسته و مبلمان سالن برای کارهای غیر رسمی ایجاد کرده ایم. این گزینه ها جداسازی صوتی خوبی را امکان پذیر می کنند در حالی که مناطق دیگر تعامل اجتماعی را ترویج می کنند.

محل کار اداری bean buro Warner Music 15

محل کار اداری bean buro Warner Music 6

به طور کلی، این طراحی دفتر قبلی را با مفاهیم جدیدی مانند کار مش، و ایجاد فضایی انس، که از تعاملات پویا بین کارمندان و هنرمندان مهمان متعدد پشتیب، می‌کند، تقویت می‌کند.

مواد: یک پالت گرم و خاکی برای بهره وری و رفاه
استفاده از رنگ‌ها و مواد برای ارتقای فضای اجتماعی و پرانرژی و بازتاب هویت پویای برند و بیان آن برای به حدا،ر رساندن بهره‌وری کاربر و در عین حال اولویت دادن به رفاه و راحتی کاربر ضروری بود. به ،وان مثال، نمای خانه دارای ،یبی منحصر به فرد از پانل های فولادی ضد زنگ بکر است که با چوب و چرم آسیاب شده است. کل طبقه یک کف ترازو سازگار با محیط زیست و سقف رنگ شده با رنگ خاکی است که هویت محل کار را تقویت می کند. از طرفی در فضای کاری عمومی، حال و هوا و حس بسیار آرام، مطبوع و شاداب با رنگ چوب روشن تر و مواد نرم مختلف مانند دیوارپوش های پارچه ای و فرش است.

محل کار اداری bean buro Warner Music 13

محل کار اداری bean buro Warner Music 3

محل کار اداری bean buro Warner Music 5

محل کار اداری bean buro وارنر موزیک 7

محل کار اداری bean buro Warner Music 4

منبع

محل کار اداری bean buro Warner Music 14

بورو با لوبیا تیم: لورن فور، کنی کینوگاسا-تسوی، کرک کواک، آنی تنگ. مشتری: Warner Music; سنگاپور؛ پیمانکار اصلی: New Art Interior Pte Ltd. نقاش دیواری: توبیاتو; عکاس: Daniel Koh; اندازه: 3520 فوت مربع (327 متر مربع)؛ مکان: سنگاپور;

فرآیند: ایجاد یک تجربه ورود به یاد ماندنی
ما تجربه ورود قدرتمند را با مناظر بدون مانع از چشم انداز نمادین خلیج مارینا پس از ورود به محل کار حفظ کرده ایم. جلوی خانه یک سالن پذیرایی با اتاقک های دیواری و یک نقاشی دیواری هنری از توبیاتو است. فضای باز اصلی یک اتاق نشیمن با یک صحنه اجرا با یک صفحه نمایش LED بزرگ در پس زمینه و یک انباری باز در انتهای مقابل است.

وارنر موزیک به نام Bean Buro برای طراحی یک محل کار جدید برای عملیات خود در سنگاپور. هدف این بود که فضا را با کیفیت‌های منحصربه‌فرد طراحی کنیم و در عین حال بسیاری از همان “DNA” جانشینان قبلی محل‌های کاری Warner Music را که در هنگ کنگ و پکن طراحی کرده بودیم، حفظ کنیم.

محل کار اداری bean buro Warner Music 2

راه حل ها: طرحی که نور طبیعی روز را به حدا،ر می رساند
محیط کار با پلان باز کلی از حدا،ر نور روز و مناظر طبیعی با اتاق های سرپوشیده مانند اتاق کنفرانس، اتاق جلسه و باجه تلفن در پس زمینه بهره می برد. اتاق کارگردان بلافاصله در مجاورت خوشه کار قرار دارد که با یک پارتیشن شیشه ای بزرگ از هم جدا شده است.

در صورت امکان مواد سازگار با محیط زیست مشخص شده است. ما همچنین با اجازه دادن به نور طبیعی روز به محیط کار به جای تکیه کامل به نور مصنوعی، کارایی مصرف انرژی را بهبود بخشیده ایم. ا،ر مبلمان و نازک کاری های سفارشی به گونه ای طراحی شده اند که قابل جابجایی هستند تا مشتری بتواند در آینده از آنها برای افزایش بالقوه چرخه عمر خود استفاده مجدد کند.

محل کار اداری bean buro Warner Music 11

ما اتاقی را برای هنرمندان مهمان برای آرایش و آرایش مو در فضایی بسته ایجاد کرده ایم تا در کنار صحنه اجرا استراحت کنند. همچنین یک اتاق موسیقی برای کارمندان برای نمونه‌گیری موسیقی وجود دارد و به ،وان یک اتاق گوشه‌ای با نور طبیعی فراوان برای کار و استراحت طراحی شده است. این دستگاه مجهز به تاسیسات سمعی و بصری و راه حل های صوتی مختلف برای اطمینان از مهار نویز و کاهش طنین است.

محل کار اداری bean buro Warner Music 9