Bradite روی یک جعبه درایو می کند. پیش‌نمایش #PDShow2022


Bradite – غرفه 91

تولید کننده پیشرو پوشش های محافظ Bradite بار دیگر علاقه زیادی را در نمایشگاه P&D امسال برای طیف رنگ های حل مشکل خود پیش بینی می کند که محدوده One Can خود در مرکز قرار دارد.

Bradite اخیراً با عرضه یک نسخه مات از رنگ پرایمر و پوشش روی پایه آب همه در یک، جذابیت بسیار موفق One Can Eggs، خود را دوچندان کرده است.

One Can Matt با همان کیفیت ،بندگی، ضد خوردگی و لکه‌گیر بودن مشابه پوسته تخم‌مرغ خود، با استفاده از همان فناوری نوآورانه فرموله شده است، اما اکنون یک روکش مات و مسطح برای استفاده داخلی ارائه می‌دهد و خشک شدن و کاربرد سریع‌تر خارجی را ارائه می‌دهد. ، و پایداری.

فقط در نیم ساعت در برابر لمس خشک می شود و در عرض یک ساعت قابل پوشش مجدد است، ی،ی در صورت ،وم می توان سه لایه را در یک روز اعمال کرد.

One Can Matt به دنبال بازخورد مشتری با درخواست روکش سخت و قابل شستشو برای طیف وسیعی از کاربردها، دیوارهای پرترافیک، سنگ تراشی و تزئینات داخلی و مبلمان، که در آن پوشش صاف ترجیح داده می شد، اما تمام مزایای One Can حفظ شده است، توسعه یافت.

رنگ یک پرایمر، لایه زیرین و روکش را در یک جعبه ،یب می کند و می تواند به ،وان یکی یا هر سه مورد استفاده قرار گیرد. این محصول بر پایه آب است، بنابراین هیچ بو ندارد، لکه ها را مسدود می کند و به پنهان ، طیف گسترده ای از عیوب از جمله آب، نیکوتین، زنگ زدگی یا خونریزی رزین کمک می کند.

برای رنگ آمیزی سخت، سطوح متخلخل و غیر متخلخل از جمله چوب، کاشی و سرامیک، شیشه، پوشش های پودری و بسیاری از پ،تیک ها از جمله PVCu ایده آل است. هم به ،وان پرایمر ،بندگی و هم به ،وان آب بند عمل می کند، ضد خوردگی است و می تواند مستقیماً روی ف،ات آهنی و غیر آهنی اعمال شود.

همانند روکش پوسته تخم مرغ، One Can Matt را می توان با قلم مو، غلتک یا اسپری اعمال کرد و در طیف کاملی از رنگ های BS، RAL و NCS موجود است.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع