Bradite Floor-It در منو


پوشش کف همه کاره و با کارایی بالا، Floor-It Bradite، بر تعدادی از چالش های پیش روی JB Decorating Services مستقر در نورویچ در پروژه های بار و رستوران در سراسر کشور غلبه کرده است.

کف – یک رنگ اکریلیک کم بو من، برای مناطق با تردد متوسط ​​است. این یک سطح بسیار بادوام را فراهم می کند که در برابر علائم، لکه ها و بنزین مقاومت می کند. قابلیت خشک شدن سریع آن – فقط در 30 دقیقه با لمس خشک می شود و پس از یک ساعت قابل پوشش مجدد است – به این م،ی است که برای استفاده حرفه ای یا تجاری بسیار توصیه می شود، جایی که سرعت استفاده از آن در نظر گرفته می شود.

“ما به دنبال یک رنگ کف با خشک شدن سریع و مقاوم بودیم.” جیک بایگریو از JB Decorating Services می گوید. تامین کننده همیشگی او، شعبه برورز در ج، نورویچ، محصول Floor-I را توصیه کرد.

جیک که کف سه بار در لندن، پلیموث و یورک را تزئین کرده است، می گوید: “من بسیار تحت تاثیر آن قرار گرفتم. برنامه فوق العاده بود.”

یک طبقه یک کف بتنی غیر متخلخل و طبقه دیگر قبلاً رنگ آمیزی شده بود. به ،وان یک رنگ کف همه کاره من، برای طیف وسیعی از سطوح داخلی یا خارجی، Floor-It پوشش کاملی برای یک روکش صاف و بادوام بود. اتاق سوم دارای کف تخته چندلای تازه نصب شده بود و در اینجا از Bradite One Can به ،وان یک آغازگر تقویت کننده استفاده شد.

استفاده از طیف وسیعی از محصولات موجود از Bradite، یک پایان عالی را برای سه شغل سخت تضمین کرد. حکم جیک؟ “عالی!”

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع