Casa Mutina Milan 2023 – InteriorZine

خانه شورشی میلان 12

یک محصول صنعتی، اگرچه حسی مشابه یک محصول صنعتگر را ارائه می دهد، اما بیشتر Mater است، نامی که زمینی را به یاد می آورد که برای ساخت پایه های خنثی این مجموعه استفاده شده است. Mater با الهام از گرافیک سفارشی اوا، دهه 1950 و به ویژه از سرامیک های صنعتگر ویتری، پروژه ای است که در آن مینا به قهرمان واقعی تبدیل می شود. پاتریشیا اورکیولا با لعاب های رنگی با ضخامت بالا، زمینه های بین نشانه هایی را که از سطح عبور می کنند پوشاند و جلوه ای لمسی با تأثیر بصری عالی ایجاد کرد. این به لطف یک تکنیک لعاب ابداعی که برای اولین بار توسط Mutina به من،ت این پروژه اجرا شد، به دست آمد.

“مجموعه Chamotte از تمایل به طراحی ،صری با انسجام لمسی بزرگ متولد شد که زیبایی بی رحمانه و طبیعی سرامیک ها را برجسته می کند. ما روی حجم‌ها کار کردیم و سطحی پر از لایه‌ها و تضادها را هم برای چشم و هم برای لمس ایجاد کردیم.» پاتریشیا اورکیولا.

خانه شورشی میلان 9

خانه شورشی میلان 8

خانه شورشی میلان 3

جالی یک ص،ه سوراخ‌دار است، یک شبکه کوچک معماری نمونه‌ای از معماری هندی، با ال،ای هندسی یا گل. برای Mutina، یک شی سه بعدی با الهام از این ،صر طراحی کردم: یک حضور همه کاره اما دقیق، ساده و شاعرانه. جالی را می توان به روش های مختلفی قرار داد: هم به صورت عمودی و هم افقی، به صورت خطی یا تکان دهنده، ایجاد فیلترهای پویا، ،اصر معماری و همچنین قطعات واقعی مبلمان، پاتریشیا اورکیولا.

خانه شورشی میلان 13

خانه شورشی میلان 11

خانه شورشی میلان ۲

درست در داخل فضای Casa Mutina Milano، ما Chamotte را کشف می کنیم، مجموعه جدیدی از سرامیک های Mutina با بافتی کاملاً متریال، کاملاً دست ساز و پوشش داده شده با لعاب های رنگی روشن، نمونه ای از سرامیک های هنری. مجموعه Chamotte که توسط پاتریشیا اورکیولا طراحی شده است، نام خود را از مواد خام تشکیل شده از قطعات سرامیکی ،د شده گرفته شده که در خاک رس خام برای به دست آوردن بافتی دانه دار ،یب شده است.

به من،ت نسخه جدید هفته طراحی میلان 2023، شورش چهار پروژه جدید مهم را ارائه می دهد که مواد سرامیکی را آزمایش می کنند: Mater، Chamotte و Jali توسط پاتریشیا اورکیولا، حضور یکپارچه در تیم Mutina، و Fringe توسط Michael Anast،iades، افتتاحیه همکاری خود با شرکت.

خانه شورشی میلان 4

منبع

سومین پروژه توسط طراح اسپ،ایی ارائه شده در Casa Mutina Milano، آجر جدید Jali است، یک ماژول سفالی که در سه بعدی با الهام از دکوراسیون معمولی معماری هند طراحی شده است.

فرینگ (فرنگیا در ایتالیایی) اولین مجموعه ای است که توسط مایکل آناستاسیادس برای Mutina طراحی شده است. این یک کاشی کف یا دیوار است که به یک سری قطعات موازی دو عرض ت،یم می شود که مستقیماً روی سطح حک می شود و برای فضاهای داخلی و خارجی من، است. فاصله دوغاب برجسته یک طرح “آجر مانند” را تشکیل می دهد و می تواند از طریق یک تعامل ساده از تغییر جهت به ال،ای متعدد بافته شود. نتیجه مجموعه ای از فرش های بدون درز با حاشیه یا بدون حاشیه است که فضاها را مشخص می کند و کاملاً با هر محیطی سازگار است. کاشی و بدنه سرامیکی اهمیت ی،، در طرح های ایجاد شده دارند.