Cho Asian Bistro & Bar by KIDZ Design

c، asian bistro bar kidz design 14

طراحی آشپزی چو آسیایی kidz 1

طراحی رستوران چو آسیایی kidz 6منبع

طراحی آشپزی چو آسیایی kidz 9

در پشت اتاق، منطقه صمیمی رستوران – فضای توالت ها است. یک سینک فولادی یکپارچه بلافاصله توجه را به خود جلب می کند و در مقابل آن، آینه کوچکی از سقف روی لوله ای سه متری پایین می آید و الگوی دایره ای بلوک های شیشه ای را تکرار می کند. در سمت راست سینک درب های سرویس بهداشتی قرار دارند. با انتخاب درب سمت چپ، بازدید کننده یک برجسته پیدا می کند – آینه ای با آمالگام فرسوده در اطراف محیط، یادآور پروانه های خاص با بال های شفاف.

c، asian bistro bar kidz design 8

از نظر عملکردی، اتاق در اطراف یک آشپزخانه اوپن ساخته شده است، جایی که سرآشپزهایی با تی شرت های مارک دار به شدت آشپزی می کنند. بقیه کارکنان در ،مت بسته آشپزخانه که از آجرهای شیشه‌ای ساخته شده است مستقر می‌شوند که سایه‌های مردم از آن نمایان است. ناهار خوری ها به تماشاچیان غذای آماده می شوند و در صندلی های نیمه باری پشت آشپزخانه سنگ باز می نشینند. صندلی‌های اصلی از محیط اتاق پیروی می‌کنند: در سمت طول،، گروه غذاخوری با میزهایی با اشکال مختلف، میزهایی با روکش گردویی و در سمت کوتاه با میزهایی که با تکنیک “Kintsugi” ساخته شده‌اند، متناوب می‌شوند.

c، asian bistro bar kidz design 13

چو آسیایی اغذیه فروشی و ، فروشی توسط KIDZ Design. مسکو: 74 متر مربع؛ کیدز; معماران: اگور بوگومولوف، کاترینا تاراسووا، ویکتور اوروف، وا،یا جیگیل، تاتیانا کوروچکینا؛ ع،: Varvara Toplennikova;

این ایده حول چهار حالت زندگی یک پروانه ساخته شده است: کاترپیلار، گل داودی، پروانه های جوان و بالغ – این یک چرخه زندگی مستقل است. چرخه ها توسط حالت های مواد منع، می شوند: از سنگ به فولاد ضد زنگ و از خاک رس تا فولاد کورتن. در بالای میله یک ساختار فولادی ضد زنگ معلق مواج وجود دارد که مسیر پرواز یک پروانه را که در یک لحظه منجمد شده است منع، می کند.

که در اغذیه فروشی و ، فروشی پان-آسیایی “چو” (پروانه) ما از پروانه آسیایی “اطلس Attacus” به ،وان اساس مفهوم استفاده کردیم. سایه سفالی آن اساس طرح رنگ داخلی را تشکیل می دهد و ویژگی های پروانه به طور مستقیم در هر ،صر داخلی تفسیر نمی شود.

c، asian bistro bar kidz design 11

با ورود به رستوران، یک هشتی کوچک با پرده کت، به ما اجازه نمی دهد که نگاهی اجمالی به اتاق داشته باشیم. پرده درب باز می شود و ما می تو،م قطعات داخلی را از طریق مواد: سنگ، چوب و فولاد ببینیم. ما باید به مشتری اجازه دهیم که با لمس کت، طبیعی شروع به کاوش در داخل کند. با قدم گذاشتن در داخل، طوری وارد پوسته کورتن می شویم که انگار خودمان یک پروانه بالغ هستیم. سایه‌های پانل‌های کورتن نسبت به یکدیگر مانند الگوی استتاری روی بال‌های اطلس آتا، حرکت می‌،د.

c، asian bistro bar kidz design 12

طراحی رستوران چو آسیایی kidz 16

c، asian bistro design kidz 7

c، asian bistro bar kidz design 2

c، asian bistro bar kidz design 4