Coffee Good & Goody با طراحی 83

قهوه خوب و خوب 3

قهوه خوب و خوب 7

منبعفضای طبقه دوم به راحتی چیدمان شده است تا همه بتوانند به راحتی و آسودگی از قهوه لذت ببرند و کف آن از کاشی های آجری سفالی به رنگ شرابی با طبقه اول ساخته شده است و با رنگ ن،ایی به پایان رسیده است. طراحی کلی هماهنگ است.

با ورود از ورودی اصلی طبقه اول به دنبال نمای بیرونی رنگ شرابی تیره، پایه کلی رنگ ن،اع با پیشخو، که به نظر می رسد راحت دور آن پیچیده شده است و یک میز مش، گرد در نزدیکی ورودی، توجه را به خود جلب می کند.

قهوه خوب و خوب 11

با انعکاس نظر مشتری مبنی بر اینکه با توجه به ویژگی های یک کافه برانچ، بر خلاف یک کافه عمومی به یک فضای آشپزخانه بزرگ نیاز است، از نظر عملکردی با پیشخوان قرار داده شده است و پایان کاشی آجری در سفال با هدف تأکید بر حجم جرم است. احساس وحدت احساس می شود.

معماران: طراحی توسط 83; مساحت: 255 متر مربع; سال: 2023; ع، ها: دونگ-گیو کیم;

قهوه خوب و خوب 12

قهوه خوب و خوب 6

قهوه و آب نبات خوب، یک پروژه نوسازی، در Gimhae، جمهوری کره واقع شده است. با شعار “فقط چیزهای خوب برای زندگی معمولی شما” با این امید برنامه ریزی شده بود که راحت و راحت باشد. فضای دنج که دوست دارید هر روز به آن سر بزنید.

قهوه خوب و خوب 4

علاوه بر این، آویز تولیدی در بالای میز اشتراک و طراحی نرده راه پله تا طبقه دوم به شکل هماهنگ با منحنی توده عظیم طراحی شده است.

نمای بیرونی با رنگ شرابی تیره، رنگی قابل توجه، تکمیل شد تا بر مشکل قرار گرفتن در مک، کمی دور از مرکز شهر و جاده های اصلی غلبه کند.

قهوه خوب و خوب 8

قهوه خوب و خوب 9