DIY SOS به شما نیاز دارد! – تاین ساید شمالی


بی‌بی‌سی وان DIY SOS برای ساختن یک ساخت بزرگ از راه می‌رسد والسند، نورث تاینزید.

روز شغلی: 20 ژوئن 2023
تاریخ ساخت: 5 تا 11 جولای 2023

داوطلب مهربان شما به تبدیل یک ساختمان متروکه به یک مدرسه هنرهای نمایشی کاملاً فراگیر کمک می کند و هر هفته به 500 کودک و بزرگسال جوان که بسیاری از آنها نیازهای یادگیری بیشتری دارند، مهارت های رقص و تئاتر را آموزش می دهد.

علیسار-جین گروه را پس از دو رویداد تغییردهنده زندگی شروع کرد: در بزرگسالی، علی مبتلا به ADHD و اوتیسم تشخیص داده شد، که باعث شد او در مورد دوران کودکی دشوار خود فکر کند، جایی که او در تن، اندام با مشکل مواجه بود. این عشق او به رقص بود که او را به راه انداخت. و هنگامی که خواهرزاده علی، امیلی کیت، در کودکی به یک بیماری محدود کننده زندگی مبتلا شد، علی ناامید بود که او را به ک، های رقص ببرد، اما متوجه شد که سرگرمی ندارد و
گروه های در دسترس بنابراین، “رنگ های واقعی” متولد شد. به این موسسه خیریه کلید یک ساختمان فرسوده در حال تعمیر داده شده است – در حال حاضر برق، گرمایش، نور طبیعی یا دسترسی افراد معلول وجود ندارد و آنها بودجه محدودی برای بازسازی آن دارند.

DIY SOS به کمک صنعتگران و تامین کنندگان با اهدای مهارت ها و مواد نیاز دارد. آنها یک تجربه فراموش نشدنی، غذاهای گرم خوشمزه و لذت داوطلبانه را ارائه می دهند.

برای پیوستن به ساخت، باید در روز معاملات شرکت کنید، بنابراین لطفاً در اسرع وقت با ایمیل [email protected]، تجارت، شماره تلفن و در دسترس بودن خود را ایمیل کنید. لطفاً شغل و نام/نام شرکت خود را در ،مت موضوع ذکر کنید.

این پست از پست زیر در توییتر ایجاد شده است: DIY SOS در توییتر

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:منبع