Flaviano Capriotti Architetti آپارتمانی را با جذابیت شیک طراحی مجدد می کند

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی 3

معماران داخلی فلاویانو کاپریوتی 1

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی 4

معماران داخلی فلاویانو کاپریوتی 5

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی 4

اتاق نشیمن بزرگ غرق در نور، جدا از اتاق ناهار خوری با تابوت چوبی باریک، رنگ های خنثی را با جزئیات تیره تر که یادآور رگه های مرمر است، تغییر می دهد. در کنار آثار هنری معاصر به نمایش گذاشته شده، طراحی ایتالیایی استادان همچنان موضوع مش، آپارتمان است: از صندلی های سبز ،ه ای D.151.4 تا میز قهوه شیشه ای D.555.1 که توسط Gio Ponti طراحی شده و توسط Molteni&C مجددا منتشر شده است. از مبل آنتونیو سیتریو برای B&B تا لامپ Tolomeo Maxi اثر Michele De Lucchi برای Artemide. در اتاق ناهارخوری، روکش چوب نارون روشن با رنگ گرمتر و تیره‌تر صندلی‌های چرمی Cab 412 توسط Mario Bellini برای C،ina و میز ساخته شده توسط Molteni&C با طرحی از Gio Ponti، که لوستر چند رنگ را نیز برای Venini طراحی کرده است، در تضاد است.

آشپزخانه، با خطوط تمیز و ضروری، در تناوب سیاه و سفید بازی می کند. اتاق خواب اصلی با دیوار پوشیده شده با کاغذ دیواری Principessa Kocacin توسط Rubelli غنی شده است، در حالی که لامپ های Michael Anast،iades برای Flos روی میزهای کنار تخت کلی ساخته شده توسط Emmanuel Gallina برای Poliform قرار دارند. این خانه همچنین شامل یک اتاق خواب مهمان، یک فضای کمد لباس و چهار حمام است که یکی از آنها با کاغذ دیواری هرمس و کف و دستشویی از سنگ مرمر تراورتن صیقلی ناوونا پوشانده شده است که جلوه ای بسیار نرم به کل فضا می دهد.

ورودی مانند یک گا،ی هنری کوچک با آثار در پیش‌زمینه پیکربندی شده است و مشخصه آن نوری ملایم و پراکنده است که به لطف نفوذ بیضی شکل سقف که توسط معمار با اشاره به جنبش فضایی لوسیو فونتانا به دست آمده است. در کنار در ورودی، میز تحریری قرار دارد که با یک قفسه کتاب از نارون سبک برس خورده با پشتی لاکی قرمز گی،ی که شامل مجموعه‌ای از آثار ادبی قدیمی، مجموعه‌ای از مجسمه‌های کوچک، کتاب‌ها و اشیاء طراحی مانند لامپ Eclisse، نمادی از ویکو است، قرار دارد. Magistretti برای Artemide. میز توسط AG Fronzoni برای Cappellini است، در حالی که Luisa، طراحی شده توسط Franco Albini برای C،ina، به ،وان صندلی انتخاب شد.

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی 9

معماران داخلی فلاویانو کاپریوتی ۲

منبع

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی 8

معماران داخلی فلاویانو کاپریوتی ۷

،نان یک زوج جوان از حرفه ای ها و مجموعه داران آثار هنری آپارتمان در مرکز شهر میلان واقع شده استداخل Torre al Parco، ساختم، که توسط Vico Magistretti و Franco Longoni بین سال‌های 1953 و 1956 طراحی شده است. .

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی 6

چیدمان آپارتمان، واقع در یکی از طبقات بالای برج، به طور کامل توسط معمار بازطراحی شده است. فلاویانو کاپریوتی، در رأس آتلیه ای به همین نام که با رویکردی کاربردی و احترام به زمینه، فضای داخلی پیچیده ای را ایجاد کرده است و مبلمان سفارشی را نیز طراحی کرده است. پوشش‌های اولیه در بیشتر موارد حفظ شده‌اند: از یک ماده نجیب مانند سنگ مرمر برای محدود ، فضاهای مختلف خانگی استفاده می‌شود که متناوب با پارکت نقطه‌ای مجارست،، تسطیح و سمباده‌کاری شده است. به طور کلی، انتخاب سبکی ایجاد گفتگو با معماری Magistretti با حفظ مفهوم یک خانه بورژوازی هوشیار و تصفیه شده بود، جایی که کیفیت بالای مصالح و عملکرد فضاها نقش اصلی را ایفا می کند.

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی 11

معماری داخلی فلاویانو کاپریوتی ۱۲