Graphenstone منتظر یک “رویداد خارق العاده” است. پیش‌نمایش #PDShow2022


Graphenstone ،ستان – غرفه 98

برند پیشرو رنگ دوستدار محیط زیست Graphenstone ،ستان از نمایشگاه ملی رنگ و دکور برای تمرکز بر رنگ‌های بخش میراث و همچنین محصولاتی با مزایای کربن‌زدایی استفاده خواهد کرد.

تیم Graphenstone UK آماده صحبت در مورد جزئیات فنی و علمی در پشت محصولات خود خواهد بود.

پاتریک فولکز، بنیانگذار بریت،ا، می گوید: ما از اینکه بخشی از این رویداد خارق‌العاده هستیم هیجان‌زده هستیم، خیلی خوب است که شخصاً در آنجا حضور داشته باشیم و با مشتریان جدید و موجود بعد از همه‌گیری آشنا شویم. ما شاهد افزایش و علاقه فوق‌العاده‌ای به محصولات م،ادارتر و «سالم‌تر» برای استفاده در پروژه‌های تجاری و مس، بوده‌ایم، که ناشی از درک این موضوع است که انتخاب‌های ما واقعاً بر روی سیاره تأثیر می‌گذارند.

سازگار با محیط زیست و پایدار و در عین حال بسیار پایدار، خطوط فناوری پاک ما محیط های ایمن و سالم را بدون به خطر انداختن عملکرد ایجاد می کند.

ا،ر فرمو،یون های Graphenstone ،ستان با استانداردهای ساختم، مانند BREEAM، WELL و LEED مطابقت دارند و دارای گسترده ترین دامنه گواهینامه های معتبر و شناخته شده ایمن در بازار مانند Cradle to Cradle Gold، Global Green Tag و Eurofins Indoor Air Comfort Gold هستند. .

Graphenstone ،ستان خود را ارائه خواهد کرد رنگ معدنی GCS Premium، که اخیراً یک طبقه بندی جدید عملکرد آتش A2 را به دست آورده است. به گفته این شرکت، این پوشش رنگ که به طور مستقل آزمایش شده است، اکنون ثابت شده است که ذاتاً غیر قابل احتراق است و در صورت آتش سوزی هیچ گونه مواد شیمیایی سمی یا دود آزاد نمی کند.

همچنین در نمایش خواهد بود جدید فضای حرفه ای + یک فرمول طبیعی مبتنی بر آهک که CO2 را (در طول مرحله پخت) جذب می کند و به تصفیه هوا (با حذف سمومی مانند NOx و SOx) سال به سال از طریق فرآیند فوتوکاتالیستی کمک می کند.

Graphenstones بیان می کند که یک وان استاندارد 15 لیتری Ambient Pro+ تقریباً جذب می کند. 5 کیلوگرم CO2 در مرحله سخت شدن. CO2 به طور دائم در محصول محبوس می شود و این فرآیند جذب عملاً CO2 آزاد شده در مرحله تصفیه آهک را جبران می کند.

این شرکت ادعا می‌کند که پروژه‌ای با فضای قابل رنگ‌آمیزی 10000 مترمربع می‌تواند با استفاده از دو لایه Ambient Pro+ باعث صرفه‌جویی بالقوه C02 بیش از 4.4 تن شود.

جذب CO2 تقریباً 0.33 کیلوگرم در لیتر در مرحله پخت اتفاق می افتد.

مانند تمام رنگ های Graphenstone (ساخته شده از مواد معدنی طبیعی و الیاف گرافن)، Ambient Pro+ به راحتی اعمال می شود، سطوح بالایی از پوشش و دوام را ارائه می دهد و قابل شستشو است (اسکراب مرطوب ک، 1).

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع