HMG نظر شما را می خواهد – اخبار نقاشی و دکوراسیون : اخبار نقاشی و دکوراسیون


HMG Paints به دنبال استخدام نقاشان و دکوراتورهای حرفه ای برای برنامه تست محصول خود است، یک ابتکار جدید که در آن متخصصان تجارت می توانند به محصولات دسترسی انحصاری داشته باشند و به توسعه طیف های جدید کمک کنند.

علاقه مندان به پیوستن به برنامه تست محصولات HMG Paints می توانند به این برنامه مراجعه کنند s،p.hmgpaint.com/page-sign-up-،r-،uct-،r و مشخصات آنها را ثبت کنید.

جیمز برتون از HMG اظهار داشت: «کار نزدیک با مشتریان چیزی است که HMG همیشه داشته است و با ادامه رشد در بازار حرفه‌ای تجارت، می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مستقیماً با کاربران در ارتباط هستیم.» ما مشتاقیم از حرفه ای ها بشنویم و یاد بگیریم و اطمینان حاصل کنیم که محصولاتی که به بازار می آوریم ارزش افزوده ای برای کاربران ایجاد می کنند. محصولات متنوع خواهند بود و شامل محصولاتی مانند فروزینک و امولسیون ها تا پیشرفت های جدید برای بازار صنایع سبک خواهند بود.

هنگامی که متخصصان جزئیات خود را ثبت ،د، تیم HMG برای اعلام آ،ین محصولات موجود برای آزمایش در تماس خواهد بود. سپس نمونه‌ها برای پنج آزمایش‌کننده ارسال می‌شوند تا بتوانند محصولات را کاملاً آزمایش کنند و بازخورد صادقانه‌ای را به تیم HMG بدهند. برای نشان دادن قدرد، شما از زمان و ت، که برای تکمیل تست ها صرف شده است، هر بازبینی کننده به طور خودکار وارد قرعه کشی جایزه می شود که در آن یک برنده خوش شانس ۱۰۰ پوند محصولات HMG را مستقیماً از HMG یا از طریق توزیع کننده محلی خود دریافت می کند.

برای پیوستن به برنامه تست محصولات HMG Paints روی لینک زیر کلیک کنید.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع