Inventive Learning Center توسط Bean Buro

مواد: روانشناسی رنگ برای کودکان
پس از تحقیق در مورد روانشناسی رنگ، از یک پالت رنگی سرد از بلوز و چوب های طبیعی در سراسر فضا استفاده کردیم. مشخص شده است که رنگ آبی باعث آرامش و تقویت حس خوب در کودکان می شود. علاوه بر این، آبی یک رنگ ایده آل در محیط های آموزشی است، زیرا به ،وان الهام بخش خلاقیت، ایجاد اعتماد به نفس و کاهش استرس شناخته شده است.

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 3

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 8

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 13

منبع

بورو با لوبیا تیم: لورن فور، کنی کینوگاسا-تسوی، کرک کواک، وینی چان، کیلی لای، جی جردن. کارفرما: آموزش کوریو; پیمانکار: Winsmart Contracting Co. Ltd. مشاور روشنایی: Lighting Plus Limited;

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 12

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 4

رفاه و روشنایی
رفاه یکی از محرک های اصلی طراحی بود. ما ک، ها را در اطراف محیط پلان طبقه برای حدا،ر نور طبیعی سازماندهی کردیم. به طور همزمان، فضاهای داخلی از استراتژی های مختلف نور مصنوعی برای ایجاد فضایی گرم، راحت و دلپذیر استفاده می کنند.
پذیرایی و انباری انعطاف پذیر دارای پانل های سقفی سفید منحنی است که ارتفاع سقف را روشن می کند. آنها در یک الگوی تصادفی نصب شده اند که به طور ماهرانه ای انرژی را تحریک می کند و به بازدیدکنندگان راهنمایی بصری برای کاوش در فضا می دهد. تا جایی که امکان داشته باشد از مواد سازگار با محیط زیست مانند چوب های تجدید پذیر استفاده شده است. مشخص ، روکش‌های من، برای کودکان، از جمله مواد کم VOC و غیر سمی، برای یک محیط سالم ضروری بود.

روایت: مناطق مش، با الهام از افسانه ها
افسانه‌ها با ایده‌هایی مانند «،ده‌های نان» که به طور مستقیم هندسه‌های رنگی روی زمین را درگیر می‌،د، و پنجره‌های «سوراخ کلید»، که در آن می‌توان از دیوارها برای کشف فضاهای جدید نگاه کرد، الهام گرفت.
نواحی گردش خون همگی به ،وان محیط های کار مش، انعطاف پذیر با مبلمان شل طراحی شده اند. یک میز ناهار خوری بلند در جلوی انباری را می توان به دو میز با تورها و راکت هایی که به راحتی به ،وان میز تنیس روی میز در دسترس هستند، جدا کرد. قفسه‌های کتاب آبی رنگ با صندلی‌های فرو رفته، مطالعه و کشف را تشویق می‌کنند.

Bean Buro برای ایجاد یک مرکز یادگیری مبتکرانه برای Qurio – یک مدرسه غنی‌سازی با کیفیت بالا برای کودکان چهار تا دوازده ساله که یک برنامه بعد از مدرسه را با برنامه درسی نوآورانه ارائه می‌کند، مأمور شد. فلسفه وجودی مرکز یادگیری استفاده از کنجکاوی برای تسریع در یادگیری است. این در مورد پرورش توانایی و علاقه کودک به یک محیط تعاملی و غیر تجویزی از طریق یادگیری تجربی برای توسعه مهارت های زندگی است.

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 7

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 6

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 14

بنابراین، فضا به ،وان یک مکان ضروری برای تعامل همتا به همتا بین دانش آموزان، معلمان و والدین به ،وان یک مکان اجتماعی عمل می کند. فناوری IT/AV به روشی ظریف و انس، ادغام شده است. این طرح تقریباً 40 کارمند را در 34 ک، درس با تقریباً 8-10 دانش آموز پشتیب، می کرد. همچنین شامل یک دفتر پشتیبان برای ده مدیر اجرایی و کارکنان عملیاتی است.

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 9

راه حل: چارچوبی انعطاف پذیر برای یادگیری تعاملی
در پاسخ به اخلاق آموزشی که به دانش‌آموزان جوان اجازه می‌دهد انتخاب کنند که چگونه می‌خواهند یاد بگیرند، این طرح به ،وان یک محیط سازگار که در آن همه ک،‌های درس دارای مبلمان شل برای پیکربندی‌های فضایی مختلف هستند، انعطاف‌پذیری زیادی را ممکن می‌سازد. این ایده شبیه به صحنه تئاتر است. برخی از ک، ها دارای پارتیشن های کاربردی هستند تا فوراً فضاهای بزرگتر یا کوچکتر ایجاد کنند. بزرگترین اتاق رویداد می تواند صد نفر را در خود جای دهد.

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 1

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 2

از آنجایی که آبی بسیار تیره می‌تواند ظلم‌آمیز و غم‌انگیز به نظر برسد، و آبی اولیه تند می‌تواند بیش از حد تجویزی و تحریک‌کننده باشد، ما از رنگ‌های ملایم‌تر و دوستانه‌تر آبی استفاده کرده‌ایم که به افزایش تمرکز نیز معروف هستند. بقیه مواد و پالت رنگی خنثی می مانند، زیرا وجود رنگ های زیاد در یک محیط می تواند طاقت فرسا باشد. استراتژی این بود که فضایی خنک و راحت برای تشویق کودکان به احساس آرامش به منظور بیان بهتر خود ایجاد کنیم.
دوام یکی دیگر از ملاحظات کلیدی برای ترافیک بالای روزانه کاربر و جابجایی مبلمان بود. بنابراین، ما پوشش های سخت سایش و نگهداری آسان را مشخص کرده ایم.

مرکز یادگیری اختراعی bean buro 11