Jingu Phoenix فضایی روان مانند گالری اداری را در شنژن طراحی می کند

رستوران مدرنیستی در شنژن 6

به ،وان دفتر جدید JG PHOENIX مستقر در شنژن، این پروژه به گذشته ادای احترام می کند و در عین حال انتظارات و تخیل غنی از طراحی فضای آینده را به همراه دارد. این “زیبایی شناسی طبیعی” مورد حمایت تیم طراحی را در بر می گیرد، مرز بین سبک های فضایی را محو می کند و احساسات را با عقل،ت ،یب می کند و قلمروی فضایی ایجاد می کند که تعامل بین کاربران را برمی انگیزد.

در هم تنیدگی ،اصر قدیمی و جدید حس هماهنگی از زمان را به ارمغان می آورد. مفاهیم باهاوس و ایده مینیمالیستی مدرن “Less is more” در طراحی بیان شده است. هدف نهایی فضا خدمت به مردم است. از این رو تیم طراحی با تزریق گرما، احساسات، خاطرات و سایر ،اصر متفرقه که طنین انداز را در فضا ایجاد می کند، تعادل برقرار کرده و محیطی دوستانه تر ایجاد کرد.

رستوران مدرنیستی شنژن 12

انسان ذاتا حیوان است. انس،ت موجودی است با علایق، عواطف و امیال و در عین حال دارای تمام خصوصیاتی است که حیوانات دارند. انسان ها دارای مغزهای بسیار توسعه یافته ای هستند که امکان تفکر انتزاعی پیچیده، توانایی زبان، اراده شخصی و توانایی حل مسئله را فراهم می کند. از طریق ارتباط، همکاری و فداکاری، انسان ها در کنار هم قادر به ایجاد بهره وری و خلاقیت بالا هستند.

رستوران مدرنیستی در شنژن 8

رستوران مدرنیستی شنژن 14

در فضای اداری باز، ساختارها و بافت های متریال جلوه بصری دیدنی را تشکیل می دهند. بافت های ستون بتنی موجود حفظ می شوند. در پایان بخش، ،اصری از دریای سرخ هیروشی سوگیموتو است،اج می‌شود تا به فلسفه شرق و غرب ادای احترام کنند و اندیشه ادغام فلسفه و زیبایی‌شناسی را منتقل کنند.

رستوران مدرنیستی در شنژن 7

رستوران مدرنیستی شنژن 11

رستوران مدرنیست شنژن 1

بتن خام، سنگ تراورتن قرمز با جذابیت شرقی و همچنین برنج، لحن کلی فضا را تنظیم می کند. مبلمان قدیمی و مدرن باهاوس به طور یکپارچه با فضای فضایی ،یب می‌شوند و آثار هنری معاصر روح را به فضا تزریق می‌کنند و با هم محیط اداری را ایجاد می‌کنند که عقل،ت و حساسیت را ،یب می‌کند.

برای ایجاد یک سبک فضایی پایدار، JG P،enix با امید به برانگیختن تفکر منطقی، یک محیط کاری تحت سلطه رنگ های منطقی ایجاد کرد. علاوه بر این، اعتقاد بر این است که دفتر الهام بخش، پویایی و ادراکات حساس را تحریک می کند. طرح متریال تضاد رنگ های سرد و گرم را ارائه می دهد تا به تعریف سبک فضا کمک کند.

رستوران مدرنیستی شنژن 13

،اصر طبیعی ردی از زمان را به فضا می آورند. سطوح بزرگ بتن خام رنگ و بوی فضا را تعیین می کند. خطوط، نقاط و هواپیماها به دقت چیده شده‌اند که در نتیجه فضایی پیچیده و باز ایجاد می‌شود.

رستوران مدرنیستی شنژن 3

منبع

نور و سایه ها در فضا مظهر تکنولوژی و زیبایی شناسی مدرن هستند، فرم و عملکرد را متعادل می کنند و جزئیات تزئینی را به دفتر اضافه می کنند. فضای داخلی دارای زیبایی شناسی عینی، عملی و مک،کی است. یک سیستم هوشمند در دفتر معرفی شده است تا کارایی ارتباط را بهبود بخشد و تجربه ای خوشایند را برای کاربران فراهم کند. طراحی این فضای مدرن با تکنولوژی مدرن به طور مداوم در حال تکامل ،یب شده است.

فضا فقط یک مکان کاربردی نیست، بلکه مک، است که از روح و انرژی استقبال می کند. این دفتر غوطه ور و آرام است که باعث ایجاد آرامش ذهنی می شود.

JG PHOENIX با تکیه بر تجربه طراحی قبلی، می‌خواست مفاهیم طراحی مورد حمایت خود را در این فضا منتقل کند و در این بین موادی را به همراه داشته باشد که جذابیت شرقی را به همراه داشته باشد تا گفت‌وگو و تلفیقی بین گذشته و حال ایجاد کند. این فضا که دارای م،ویت است، برای تأثیرگذاری بر افکار و زندگی کاربران در نظر گرفته شده است.

برنج قوسی در سطح راهرو به دفاتر گسترش یافته است تا تداوم فضا و ارتباط بین مناطق مختلف را تقویت کند. دفتر مستقل مدیر طراحی شامل مبلمان و آثار هنری جمع آوری شده وی است که به نقطه برجسته این فضا تبدیل می شود. این طرح به جذابیت شرقی بازی کامل می دهد و تفکر طراحی معاصر را تجسم می بخشد. ،صر

مبلمان ک،یک باهاوس در فضای کار گنجانده شده است. تن خا،تری و رنگ چوب هماهنگ هستند. طراحان از زبان های معماری برای تفسیر فرم ها استفاده ،د و در عین حال تأثیر سایه و نور و همچنین جزئیات را در نظر گرفتند. برنج با بافت های قدیمی، بتن ا،پوز که فضای معماری مدرن می دهد، تراورتن قرمز نرم و چشمگیر و همچنین رنگ هنری بافت دار، با هم برخورد می کنند و حس لایه بندی فضا را غنی می کنند.

اشیاء و آثار هنری که فرهنگ شرق را نشان می‌دهند به فضا آورده می‌شوند و مبلمان قدیمی میراث گذشته را حمل می‌کنند. طراحی این پروژه بر اساس تفکر دقیق و فرآیندی است که در آن تیم طراحی با خود گفت‌وگو کرده است.

پذیرایی باز با راهرو ارتباط برقرار می کند و گوشه آن پر از جزئیات طراحی شگفت انگیز است. ستون چوبی که دارای سازه‌های چوبی سنتی چینی است بالا می‌رود و به گوشه‌ای از سقف متصل می‌شود تا به شعر شرقی ادای احترام کند. بافت چوبی گرم به سبک چینی با بتن خنک متعادل می شود. فضای کنار ستون چوبی از یک پارتیشن برنجی بزرگ استفاده می‌کند که دارای زیبایی‌شناسی سنتی بدون حاشیه است. طاقچه روی دیوار برنجی مجسمه‌های چوبی پوشیده شده با لاک طلایی را قرار می‌دهد که نمادهای سنتی را نشان می‌دهد. همه این جزئیات ظریف قابل بررسی هستند.

رستوران مدرنیستی در شنژن 5

این پروژه دفتر جدید شرکت طراحی JG PHOENIX در شنژن است. طراحان با آوردن آثار هنری امیدوار بودند که روحیه گروهی ارتباط و همکاری را منتقل کنند. JG P،enix معتقد است که طراحی اساساً یک فعالیت زیبایی شناختی است که سعی می کند از طریق ارتباط مستمر و بهینه سازی به اه، مورد انتظار دست یابد و فرآیندی است که به دنبال راه حل های ایده آل برای برآورده ، خواسته های افراد خاص با کشف و حل مشکلات قلبی است.

رستوران مدرنیستی در شنژن 2

نام پروژه: JG PHOENIX SHENZHEN OFFICE; محل پروژه: منطقه Longhua، شنژن، گوانگدونگ. مساحت پروژه: 400 متر مربع; شرکت طراحی: جی جی PHOENIX; طراح اصلی: Ye Hui; طراحی شرکت کننده: چنجیان، لین ویبین، چن زو،یان، کای جی،. طراح مبلمان: Zeng Dongxu; تیم ساخت و ساز: شرکت جاذبه; عکاسی: Ouyang Yun;

رستوران مدرنیستی در شنژن 4