LEROS اثر Mirka در مرکز صحنه قرار می گیرد. پیش‌نمایش #PDShow2022


Mirka UK – غرفه 67 و 88

با تمرکز بر عملکرد و تطبیق پذیری، Mirka UK مجموعه ای از محصولات رو به رشد ابزار سنباده خود را در نمایشگاه P&D به نمایش خواهد گذاشت.

با سرفصل سنباده های Mirka LEROS و Mirka LEROS-S.

وزن LEROS کمتر از 3.5 کیلوگرم است، طراحی ارگونومیک سبکی دارد که بدون توجه به زاویه ای که از آن استفاده می شود، تعادل را حفظ می کند. این منجر به فشار کمتری بر بدن و کمر کاربر می شود. حرکت تصادفی مداری این ابزار به حرکت اپراتور پاسخ می دهد و به فرآیند سنباده کاری کمک می کند، در حالی که فناوری موتور بدون جاروبک سرعت ثابت را بدون از دست دادن کارایی تحت فشار و بار بالا تضمین می کند.

ویژگی ولتاژ دوگانه این ابزار را برای استفاده در اماکن مس، و همچنین محل‌های ساختم، که از ولتاژ 110 ولت برای تامین برق ابزارهای برقی در محل استفاده می‌کنند، من، می‌سازد.

LEROS-S بهترین ویژگی های LEROS اصلی را در یک پیکربندی فشرده ،یب می کند که سنباده زدن در فضاهای محدود را آسان می کند. علاوه بر این، دو نقطه گیر اختصاصی آن امکان کنترل کامل ابزار را فراهم می کند، بنابراین به راحتی می توان آن را به کار گرفت، چه روی دیوار و چه در سقف استفاده شود.

هنگامی که LEROS و LEROS-S با ساینده های تمیز بدون گرد و غبار Mirka و است،اج من، گرد و غبار ،یب می شوند، عملاً سنباده بدون گرد و غبار را برای کاربر فراهم می کنند. دو نقطه مکش برای حذف گرد و غبار وجود دارد، بنابراین محیط کار برای مشتری و کاربر تمیزتر و سالم تر است. علاوه بر این، تعمیر و نگهداری ابزار به حداقل می رسد زیرا هیچ برس کربنی برای تعویض وجود ندارد.

سایر ابزارهای نمایش داده شده از برخی از محبوب ترین مدل های این شرکت تشکیل شده است. DEOS Delta دارای طراحی آهن مانند است که به کاربران امکان می دهد به راحتی و کارآمد به مناطق صعب العبور دسترسی داشته باشند، در حالی که DEOS دارای یک طراحی کم حاشیه است که به کاربر اجازه می دهد به سطح نزدیک تر شود و یک روکش صاف و یکدست را ارائه دهد. مشخصه ابزار Mirka Tools است.

علاوه بر ابزار، طیف همه کاره ساینده های A،net.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع