Livv از اولین شاگرد فروش خود استقبال می کند


این هفته (6 تا 12 فوریه) هفته ملی یادگیری است. با کمبود مهارت های فعلی و چالش تشویق ،ن بیشتر به ساخت و ساز، انجمن مسکن مرسی ساید Livv Housing Group می گوید که به استقبال اولین نقاش و دکوراتور شاگرد خود افتخار می کند.

لیلا جونز، 18 ساله، از کرکبی، در سپتامبر 2022 به Livv پیوست. لیلا با کار در Livv Maintenance، تجربه ارزشمندی را در حین تحصیل برای دوره کارآموزی سطح 2 خود در نقاشی و تزئینات در کالج سنت هلنز به دست می آورد.

برنامه سه ساله کارآموزی به او مهارت و دانش می دهد تا به یک نقاش و دکوراتور کاملاً واجد شرایط تبدیل شود.

باز ، راه

لیلا پس از ، تحصیل بدون مدرک، احساس کرد که گزینه های او محدود است. از آنجایی که عمو و برادرش قبلاً در مشاغل کار می ،د، او الهام گرفت که مسیر شغلی را انتخاب کند که به او امکان می داد بیشتر «حقیقت» باشد.

او گفت: من دو سال به دانشگاه رفتم و گواهینامه های سطح 1 و 2 خود را در زمینه نقاشی و تزئینات گرفتم. این به من معرفی خوبی از این رشته داد، اما می‌دانستم که می‌خواهم به آنجا بروم و تجربه‌ای در دنیای واقعی ،ب کنم. من خیلی بهتر یاد میگیرم دیدن و موجودیو من فکر می کنم این مزیت بزرگ یک کارآموزی است.

من واقعاً خوشحالم که جایی در لیوو پیدا کردم و تا اینجای کار را دوست داشتم.»

لیلا از نزدیک با تیمی از تجار با تجربه در محل کار می کند. او برای انجام تعمیرات، اموال مختلف Livv را نقاشی و تزئین می کند، از جمله مناطق مش، و برج ها، خانه های خالی و همچنین خانه های مشتری.

او ادامه داد: «کار ، در یک صنعت تحت سلطه مردانه اصلاً من را نگران نکرد. تیم من از روز اول از من استقبال کرد. من فوراً جا افتادم و با همه خوب رفتار می کنم. من هم مثل بقیه گیر افتاده ام و فقط به خاطر دختر بودنم با من متفاوت رفتار نمی کنند. من می دانم که چه توانایی هایی دارم و وقتی شک دارم، از درخواست کمک نمی ترسم و خجالت نمی کشم. همه آنها به شدت از من حمایت می کنند.

“به ،وان تنها شاگرد تجارت در شرکت [and across the w،le maintenance team]، من آن را به هیچ ،وان یک چالش یا یک نقطه ضعف نمی بینم. من این را فرصتی برای من می بینم تا بتوانم سطح را بالا ببرم. فکر می‌کنم قطعاً باید ،ن بیشتری را تشویق کنیم که وارد ساخت‌وساز شوند، و من دوست دارم الهام‌بخش باشم و راه را برای جوانان دیگری مثل خودم هموار کنم.

بهترین چیز در مورد شاگرد نقاش و دکوراتور این است که من برای مشتریان خود تفاوت ایجاد می کنم. خواه یک مادر مجرد یا یک مادربزرگ مسن باشد که من برایش کار می کنم، کمک می کنم خانه آنها مکان بهتری برای زندگی باشد. نشاندن لبخند بر روی صورت آنها واقعاً پاداش است.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع