Lonely Noodle Shop توسط گروه J&Dragon

با رشد سریع جمعیت شهری «تک نفره»، مدل‌های ،ب‌وکار و فضاهایی که نیازهای افراد مجرد را برآورده می‌کنند در حال افزایش است. اگر امروزه یکی از موانع اصلی زندگی جوانان «فوبی اجتماعی» است، «تنهایی» نشانه آن است. گروه جی اند دراگون یک فروشگاه پاپ آپ با موضوع “Lonely Noodle S،p” طراحی کرده است که سعی دارد با استفاده از یک کاسه نودل برای یک تجربه مک،، مردم “تنها” شهر را در شب راضی کند.

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 13

در طول این دو ماه فعالیت، فروشگاه لونلی نودل به یکی از موضوعات داغ شانگهای تبدیل شده است و جوانان زیادی را از طریق شبکه های اجتماعی به سمت تجربه آن می کشاند. با تغییرات و نوآوری های سریع در صنعت فضای تجاری، تجربه همچنان به منصه ظهور خواهد رسید. این غلاف نوآورانه ت، نادر است و طراحی آن در حالت معاملاتی جدید امکانات بیشتری را فراهم می کند.

صفحه نمایش آن سوی مغازه از طریق پاراگراف کلمات طلایی تپنده قلب، هیجان «تنهایی» در شب را به شهر می گوید.
قبل از ورود به فروشگاه، خطوط پیچ در پیچ جریان افراد منتظر را از میان داربست ها هدایت می کند، محدودیت فضایی کوچکی که واکنش رو، را برمی انگیزد و زمینه را برای سفر بعدی آماده می کند.

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 2

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 1

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 15

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 12

با ورود به فضای اصلی، افراد «تنها» با کارت های شماره گذاری شده خود به تدریج از طریق نوارهای نوری خطی در راهروها به اتاق های شماره گذاری شده مربوطه هدایت می شوند، سفری کم نور که بین نور و سایه، بدن و ذهن را در انتظار آینده غوطه ور می کند. سفر.

نام پروژه: Lonely Noodle S،p; مساحت پروژه: 138 متر مربع; مکان: TX Huaihai، Xuhui; ناحیه، شانگهای؛ زمان اتمام: 2021; شرکت طراحی: J&Dragon Group; مدیر طراحی: جیسون چان; طراح ارشد: ELLA; طراحی داخلی: XIAO LEI, A BAO; عکاسی: CreatAR;

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 3

انتقال از راهرو به اتاق ناهار خوری جداگانه به شکل یک در گردان منحنی است. با باز شدن در، چراغ ها روشن می شوند و فضایی کاملا متفاوت از قبل را روشن می کنند. رنگ سبز درم، باعث می‌شود مشتریان راحت‌تر و آسوده‌تر شوند و در حال و هوای فضا غوطه‌ور شوند و مدتی از یک کاسه نودل لذت ببرند.

به نظر می رسد غرفه یک نفره فرد را در بر می گیرد، با موسیقی و یک احوالپرسی احساسی بر روی صفحه که بدن و ذهن را غرق می کند، و پس از آن یک جلسه “Blind Box S،w” که در یک تجربه غوطه ور از طریق پنجره صفحه به اوج می رسد. فضای منظره مرکزی یک فضای متمرکز است. ،مت بالای آن یک فضای مدور است که چندین اتاق خصوصی را گرد هم می آورد. یک کاسه رشته، یک آهنگ و یک اجرا که همه ،، را که به اینجا می آیند شفا می دهد.

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 4

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 9

یک تجربه نوآورانه
نمای کلی مغازه با داربست های ف،ی صیقلی آمیخته شده است، گویی شهر پر از نظم، اما کمی سرد است. وسایل داربست فولادی ضد زنگ در ورودی، همراه با نوارهای نوری روشن، تنها رابط روشنایی را تا اوا، شب به خیابان تشکیل می دهند.

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 11

رستوران؟ فروشگاه تجربه؟ فضای نمایشگاه؟
Lonely Noodle S،p که در طبقه اول شانگهای TX Huaihai قرار دارد، فقط از ساعت 8 بعد از ظهر تا 2 بامداد هر شب باز است. همانطور که شعار فروشگاه می گوید: “یک کاسه نودل به خود بدهید تا از واقعیت فاصله بگیرید.” Lonely Noodle S،p زم، را برای درمان “تنهایی” شهری ارائه می دهد. ساعات کاری محدود، یک پیام طلایی، یک تجربه خاص و یک “نمایش جعبه کور” که توسط مدیر تهیه شده است، همه بخشی از سفری برای التیام “تنهایی” هستند. یک استراتژی عملیاتی خاص باعث ایجاد یک طراحی فضایی خاص شد. محفظه هایی برای یک نفر که صحنه ای را در قلب فضا احاطه کرده است. در اینجا یک اجرای متحرک ارائه می شود و کاسه ای از “حداقل برای امشب تنها نخواهی بود” برای شما سرو می شود.

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 6

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 14

فروشگاه نودل تنها جی اژدها گروه 7منبع